کانادا برای متوقف کردن مردم با COVID-19 علائم شبانه روزی پروازهای داخلی, قطار

وینیپگ کانادا نمی خواهد اجازه می دهد هر کسی نمایش علائم COVID-19 بیماری تنفسی به هیئت مدیره پروازهای داخلی و یا بین شهری قطار مسافری نخست وزیر جاستین ترودو گفت: آخرین سفر محدودیت با هدف مهار شیوع کروناویروس.

ترودو دولت به مدت طولانی خواست کانادایی احساس بد به در خانه بماند اما او به خبرنگاران گفت: در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی در خارج از محل اقامت خود که حمل و نقل کانادا در حال حاضر رسمی سفر قوانین به عنوان COVID-19 موارد به طور پیوسته افزایش یابد.

ترودو شده بود در خود به انزوا بعد از آزمایش مثبت برای ویروس. در بیانیه ای در روز شنبه سوفی Gregoire ترودو گفت که او تا به حال “دریافت همه روشن از پزشک و اتاوا سلامت عمومی است.”

کانادا مسافرت داخلی محدودیت خواهد اثر را در روز دوشنبه در ظهر به وقت شرق آمریکا.

پرسید که چگونه غربالگری متفاوت خواهد بود ترودو گفت: دولت با دادن ابزارهای جدید برای خطوط هوایی و راه آهن. حمل و نقل کانادا بعد گفت: شرکت هواپیمایی و راه آهن و کارکنان شرکت بپرسید سوالات سلامت مسافران و به دنبال نشانه قابل رویت.

حتی پیشرفته غربالگری ارائه می دهد “هیچ تضمینی” است که افراد بیمار نمی خواهد در هیئت مدیره به عنوان آنها می توانند علائم Howard Njoo, کانادا, معاون رئیس بهداشت عمومی افسر گفت: در جریان کنفرانس مطبوعاتی.

کانادا تایید کرده است 5,153 موارد coronavirus و مرگ و میر 55 سلامت, مقامات گفت. در حالی که در مورد اعداد در حال بالا رفتن نرخ رشد در بریتیش کلمبیا ساحل اقیانوس آرام استان که در آن جامعه انتقال برای اولین بار گزارش به نظر می رسد کندی رئیس بهداشت عمومی افسر ترزا تام گفت.

“نشانه هایی از امید” او به خبرنگاران گفت: در اتاوا.

در استان کبک تعدادی از موارد شروع به پریدن کرد از 24 درصد در روز گذشته به حدود 2,500 بیش از دو برابر هر استان. چهار اضافی مرگ و میر مطرح کبک تلفات به 22.

جدید پلیس بازرسی شد شروع به محدود کردن غیر ضروری ترافیک به هشت کبک مناطق در شنبه کبک معاون نخست وزیر Genevieve Guilbault.

انتاریو ممنوع رویدادهای عمومی و تجمع بیش از پنج نفر در روز شنبه.

هوا در کانادا کشور بزرگترین شرکت هواپیمایی گفت: این امر کار ویژه پرواز بازگشت کانادایی از الجزایر روز سه شنبه با پرواز اضافی برنامه ریزی شده از پرو و اکوادور.

چین سفارت در اتاوا توییتی که بانک مرکزی چین تا به حال در جمعه اهدا لوازم پزشکی به کانادا از جمله هزاران نفر از ماسک ، عینک و دستکش.

ترودو مواجه شده است و انتقاد در صفحه اصلی برای ارسال یک محموله تجهیزات حفاظتی به چین در ماه فوریه قبل از COVID-19 موارد مشخصی در کانادا. (گزارش شده توسط راد نیکل در Winnipeg, Manitoba; گزارش های اضافی توسط آلیسون Lampert در مونترال; ویرایش توسط استیو Orlofsky پل Simao & Simon کامرون-مور)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>