کانادا اطلاعات عمومی در COVID-19 است (بیشتر) یک ظرف غذا. در اینجا چگونه برای پیدا کردن اطلاعات مفید

این COVID-19 همه گیر در کانادا آورده در یک عصر طلایی از نمودار در اپیدمیولوژیک منحنی. در همه جا شما به نوبه خود کسی دیگر می پردازیم.

مشکل این است که بسیاری از آن را بر اساس اطلاعات عمومی که محدود و ناقص و اغلب منسوخ به معنی آن می تواند منجر به اشتباه نتیجه گیری در مورد آنچه واقعا اتفاق می افتد.

این همه خبر بد. بهداشت عمومی سازمان ها به آرامی بهبود در ارائه دقیق و به روز اطلاعات. تست عقب شروع به روشن و آزمایشگاه ظرفیت در حال افزایش است. اما آن را بسیار دشوار است برای پیدا کردن دقیق منابع داده ها و دقت مقایسه حوزه های قضایی و اکثر نمودار ها هنوز هم باید مشاهده با چشم شک و تردید.

در اینجا یک راهنمای به مشکلات شناخته شده با داده های ما در حال حاضر و چگونه به مرتب کردن بر اساس از طریق ظروف سرباز یا مسافر برای پیدا کردن آنچه که واقعا مفید است.

توجه کمتر به صورت شمارش بیشتر به بستری شدن در بیمارستان

بسیاری از نمودار شما مشاهده می کنید بر اساس “مورد تایید شده” می شمارد که در حال آزمایش برای COVID-19 تکمیل واجد شرایط آزمایشگاه. اما این مورد در حال حاضر تعداد بسیار محدودی عکس از یک کشور وضعیت — و گاهی اوقات بسیار تحریف شده یکی است.

مورد شمارش همیشه حدود دو هفته پشت, با توجه به تاخیر در افراد توسعه علائم و تست شده است. آنها همچنین به طور قابل توجهی دست کم گرفتن واقعی مورد تعداد با توجه به محدود تست ظرفیت.

اما کانادا در مورد تعداد است به خصوص دشوار است برای تجزیه و تحلیل به دلیل تفاوت در چه استان های آزمون. کلمبیا و آلبرتا, برای مثال, آغاز آزمایش گسترده و سپس محکم معیارهای خود را به بالا با اولویت موارد است. انتاریو و کبک هستند در مقابل: آنها شروع به آرامی و در حال حاضر تست های بیشتر به سرعت و به طور گسترده ای (هر چند کبک ramped تا بسیار سریع تر).

ضمنا مراقب باشید از گمراه کننده خوشه های روزانه در مورد شمارش. آنها تمایل دارند که با توجه به عقب بودن پاک و یا تغییر در نحوه آزمون پردازش واقعی نیست روزانه افزایش موارد است.


بیمار را به اورژانس واحد وردن بیمارستان, آوریل 2 سال 2020 در مونترال.

رایان Remiorz/کانادا مطبوعات

به این دلایل مورد شمارش درمان باید فقط به عنوان یک شاخص از وضعیت کشور. بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر بیشتر قابل اعتماد معیارهای هر چند هر دو از این نیز با هشدارهای.

افراد بستری شده به علت مشکلات تنفسی در حال یک اولویت بالا برای تست بنابراین این اعداد کمتر تحت تاثیر متفاوت تست استاندارد و کارهای عقب افتاده. بستری شدن در بیمارستان — به خصوص بخش مراقبت های آمار — نیز بسیار مهم هستند برای پیگیری به دلیل COVID-19 می شود به خصوص مرگبار زمانی که بیمارستان ها اجرا از ظرفیت.

استانی سازمان بهداشت و درمان آهسته بوده است به ارائه بستری اطلاعات بر روی وب سایت خود را, اما بسیاری از آنها در حال حاضر آن را انجام می دهند. برای بهترین مثال کبک بهداشت داده آژانس در حال حاضر نوشته های یک نمودار ردیابی بستری شدن در بیمارستان و مراقبت های ویژه موارد در طول زمان است. انتاریو منتشر بستری شدن در بیمارستان برای اولین بار روز پنج شنبه.

اما بستری شدن در بیمارستان هستند laggier شاخص از موارد تایید شده بنابراین آگاه باشید شما در حال مشاهده پیش وضعیت آن را به عنوان بیش از دو هفته پیش.

مرگ و میر به علت COVID-19 نیز یک تصویر دقیق تری از گسترش این بیماری است اما این شاخص نشدم حتی فراتر از بستری شدن در بیمارستان. مرگ و میر نیز می تواند به طور نامتناسبی تحت تاثیر شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از خانه.

نگاه برای بسیاری از داده های محلی

این آژانس بهداشت عمومی کانادا به تازگی آغاز شده ارسال روزانه اپیدمیولوژیک خلاصه ای از COVID-19 از جمله گروه سنی ضعف و علائم شایع.

اما در این گزارش می آید با یک هشدار: آنها فقط باید اطلاعات دقیق در به سختی نیمی از موارد به آنها متکی به استان ارسال گزارش مورد. از 9,017 موارد تایید شده در مارس 1, گزارش فدرال تنها سن و جنسيت اطلاعات در 5,590 از موارد و تنها بستری وضعیت برای 3,177 از این موارد است.

یک قاعده کلی به دنبال این است که بالاتر از یک بدنه دولت است که کمتر به روز رسانی اطلاعات خود را احتمالا است.

این شده است کاملا مصور در انتاریو که در آن استانی مقامات پزشکی شده اند بافل خبرنگاران پرسیدن که چرا استانی اعداد تا کنون چه محلی بهداشت عمومی واحد مورد گزارش.

به عنوان مثال در روز چهارشنبه خبرنگاران خواسته انتاریو کاردانی افسر ارشد پزشکی چرا بهداشت محلی واحد بودند در مجموع گزارش 65 COVID-19 مرگ و میر در حالی که انتاریو رسمی شمارش شد و هنوز هم 37. “من به نوعی در تعجب است که اختلاف من باید بگویم” باربارا Yaffe پاسخ داد. او گفت: استان اعداد بستگی به واحد بهداشت خواندن داده ها.

اگر شما در حال جمع آوری اطلاعات برای اولین بار چک ترین سطوح محلی از اقتدار بهداشت. بسیاری از آنها در حال حاضر گزارش خود COVID-19 داده و ممکن است روز برای آن داده ها به شدت به سطوح بالاتر است.

دنبال کارشناسان

بسیاری از مردم بر پایه دانش برنامه نویسی و یا نرم افزار خود را نمودار. این بدان معنا نیست که آنها می دانند که تنها چیزی که در مورد اپیدمیولوژی.

اما وجود دارد بسیاری از مردم که در حال کارشناسان موضوع و اظهار نظر علنی در این داده ها اغلب خود به خود و حساب های رسانه های اجتماعی. اگر شما می خواهید بدانید که چه چیزی در جریان پیدا کردن کارشناسان بیماری های عفونی مراقبت ويژه پزشکان و آمار و ارقام و مقامات بهداشت عمومی و توجه نزدیک به آنچه آنها می گویند.

به عنوان یک مثال اخیر انتاریو در حال حاضر (در نهایت) ارسال باز مجموعه داده برای آن فرد COVID-19 موارد است. در نگاه اول قرار دادن آن را به یک گراف می تواند نشان می دهد انتاریو خم منحنی.

اما دیوید Fisman متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه تورنتو Dalla لانا دانشکده بهداشت زد که داده ها از طریق خود سازی با تنظیمات شناخته شده اطلاعات معایب. نتیجه گیری خود را? COVID-19 است که هنوز هم در ماه مارس در انتاریو است.

“بنابراین متاسفانه ما در حال حاضر باید جمع ما بالا-سپاس,” Fisman توییتی. “اما این مهم است به واقع می دانم که در آن ما در…ما نه از سوپ نشده است.”

• ایمیل: [email protected] | توییتر: btaplatt

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de