کانادا یار

در سال 1955 Maclean مجله خواسته ما باید ضربه Hal بانک های خارج از کانادا ؟ متحدان خود در اتحادیه کارگران جنبش استدلال کرد که او تا به حال انجام این کار است که دولت Louis سنت لوران او را دعوت کرده بود به کانادا انجام دهید و این که او باید بماند: “او را دور انداخت Commies کردم و کشتی قایقرانی دوباره.” 40 سال بعد, سابق تاجر دریایی (و عضو سابق برای لگد زدن اسب پاس) دیو Broadfoot به یاد می آورد به مجلس “سیاه فصل در تاریخ ما” زمانی که بانک ها در مردان “در آمد کشتی های ما با بیس بال خفاش ها و دوچرخه های زنجیره ای.” ارسال شده توسط clawsoon (12 نظر تعداد) 13 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
Metafilter: من ترجیح می دهند که یک فکری مارکسیستی از یک بازی بیس بال-خفاش-حمل goon هر زمان.

اگر آنها ساخته شده یک برنامه تلویزیونی در مورد این پسر من ممکن است تماشای آن, اما تنها اگر آن توسط کانادایی ها.
ارسال شده توسط klanawa در 4:22 PM در آوریل 21 [2 علاقه]

یک فیلم در مورد بانک های کانادا یار: حماسه هال C. بانک

Psst. دوستان. بیش از اینجا.

این کل داستان است و موز. من تا به حال هیچ ایده. با تشکر برای این.
ارسال شده توسط ماندولین توطئه در 4:23 PM در آوریل 21 [3 علاقه]

با تشکر برای پیدا کردن لینک فیلم کامل! من به دنبال به جلو به تماشای همه چیز.
ارسال شده توسط clawsoon در 4:27 PM در آوریل 21
اوه duh. من فکر کردم که در یک فیلم مستند است. با تشکر!
ارسال شده توسط klanawa در 4:34 PM در آوریل 21
در پیش نمایش: 15 دقیقه در من به آن می گویند خم بسیار سنگین در این “مستند” پایان “مدارک درام.” یکسری از روایت توضیح مسائل است. بسیار NFB (منظورم این است که در یک راه خوب).
ارسال شده توسط ماندولین توطئه در 4:48 PM مارس 21 [1 علاقه]
این است که بسیار عمیق شیرجه رفتن به برخی از های جالب تاریخ کانادا. من به دنبال به جلو به پر کردن در شکاف دانش با برخی از این لینک کلیک کنید! ماندولین توطئه ضرب و شتم من که لینک دونالد Brittain فیلم در بانک ها (که متاسفانه به نظر نمی رسد در دسترس از طریق NFB سایت). دونالد Brittain خیلی جالب مدیر و او ساخته شده بسیاری برای NFB (بهترین شناخته شده ممکن است خانم ها و آقایان… آقای لئونارد کوهن که او کارگردانی با همین Owen)
ارسال شده توسط Ashwagandha در 5:14 ب. ظ در آوریل 21 [2 علاقه]
اتحادیه های کارگری یک شهرت بد در شمال امریکا برای مدت زمان طولانی به خاطر بچه ها مثل این. جالب است که او با حمایت دولت است. نه تعجب آوربا توجه به اینکه کل موضوع جنگ سرد بود “هر فرد وحشتناک خوب است تا زمانی که آنها می گویند آنها نفرت Commies” اما جالب است.
ارسال شده توسط clawsoon در 5:36 PM مارس 21 [2 علاقه]
“هر فرد وحشتناک خوب است تا زمانی که آنها می گویند آنها نفرت Commies”

برای بسیاری از پدربزرگ و عمو’ generation که مشغول به کار در Sudbury منطقه معادن در 50 این یک راز است که Inco شاغل سابق نازی ها به عنوان بخشی از اتحادیه متلاشیکننده تلاش (مایک Solski ویژه رنگارنگ شکل از آن دوران اگر کسی علاقه مند است که در مسائل).
ارسال شده توسط Ashwagandha در 6:02 PM در آوریل 21 [7 علاقه]

اوه آره, معدن آسیاب حملات توسط Steelworkers در حال یک بازی جذاب و بسیار مهم در دوره کار کانادا تاریخ!

Solski رادیکال کارگری در گذشته استفاده می شد علیه او در این انتخابات که NDP عضو استانی مجلس (MPP) کن Bryden توصیف او به عنوان “کمونیست” در طول یک قانونی بحث است.

پدر بزرگ من یک سودبوری فین بود قطعا نه یک سودبوری قرمز فین برای قرار دادن آن ملایم است. وقتی که من بچه بودم, من به یاد داشته باشید توقف در Wanup تا چیزی در راه خود را به اردوگاه وی با اشاره به فنلاندی وابسته به ساختمان در سراسر جاده (محلی فین جامعه مرکز و یا چیزی ؟ من مثل 10 در آن زمان) و گفت: بسیار تیز, “Dem. دی همه کمونیست ها.”

البته comp کارگر و بیمه پزشکی خواهد به کمک او آمده که صدمات و بیماری او به دست آورد انجام طرار کار ساخت و ساز در Inco و جاهای دیگر با او.

*اظهارات emoji*
ارسال شده توسط ماندولین توطئه در 6:43 PM در آوریل 21 [4 علاقه]

Inco شاغل سابق نازی ها به عنوان بخشی از اتحادیه متلاشیکننده تلاش

آشنایی اواخر پدر استخدام Inco به عنوان مواد منفجره اپراتور کردم آموزش های خود را در این فاشیست آلمانی صفحه اصلی گارد
ارسال شده توسط scruss در 7:21 PM در آوریل 21 [4 علاقه]

گوگل کتاب دارای نوریس کمیسیون گزارش (گزارش های صنعتی تحقیق کمیسیون اروپا در مورد مسائل مربوط به اختلال در حمل و نقل در منطقه دریاچه های بزرگ) اما متاسفانه تنها در قطعه مشاهده. تا کنون من شده اند قادر به پیدا کردن آن دیجیتالی در هر نقطه بر روی وب سایت های دولتی.
ارسال شده توسط clawsoon در 8:20 PM در آوریل 21
تشکر از این پست عالی. من یاد گرفتم خیلی من نمی دانم در مورد Hal بانک ها شکست. من تنها بچه و نه از لحاظ سیاسی آگاه اما عموی من مشغول به کار بر روی یک قایق در دریاچه های بزرگ. او به ما گفت که چگونه آشپز در قایق بودند ناشی از خست با مواد غذایی می شه و غیر منطقی و پخته وحشتناک وعده های غذایی. (به عنوان شما می توانید تصور کنید که مواد غذایی بسیار مهم است به ملوانان). بنابراین اتحادیه مباشر به نام سر دفتر و یک روز در این گرد و خاکی انتاریو شهر دو مرد کشیده است که نگاه مانند آنها بیرون آمد از آل کاپون فیلم در لباس خوب و مناسب و روابط..آنها فقط از دست رفته fedoras. آنها در کشتی خواست جهت برای galley. همه آرام بود هیچ کس نمی تواند شنیدن چیز. نیم ساعت پس از مردان ناودان نگارخانه درب و چپ. همه هر کسی می دانستند که آنها هرگز تا به حال بهتر است وعده های غذایی را در تمام فصل طولانی با هیچ شکایتی از آشپز. وجود دارد یک گروه محلی به نام برادران در قانون در زمان..که سنگ بسیار سیاسی و آهنگ ها. در اینجا این است که یکی از آنها سنگ مورد Hal بانک (در حدود 11:20).
ارسال شده توسط smudgedlens در 10:23 PM در آوریل 21

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>