بانک های کانادا پاداش کارکنان به عنوان خط مقدم coronavirus گسترش می یابد (آوریل 24)

بانک های کانادا روز سه شنبه به دنبال ایالات متحده در سنگین وزن ها در ارائه اضافی روزانه پرداخت یک بار پاداش و فوق العاده روز پرداخت کردن به مشتری-خدمات کارکنان که نیاز به کار در شعب و مراکز تماس میان coronavirus بحران است.

بانک ها را تا حد زیادی حذف شده است از دولت موظف به خاموش شدن ناگهانی در بسیاری از کشورها به دلیل آنها در نظر گرفته ضروری صنعت معنی اکثر شعب بانک ها تماس با مراکز تجاری و طبقه مانده اند باز حتی به عنوان بسیاری از شرکت های ارسال کارکنان خود را به خانه.

رویال بانک کانادا Canadian Imperial Bank of Commerce (CIBC) و بانک مونترال (BMO) گفت: آنها خواهد پرداخت اضافی C 50 دلار در هر روز برای کارکنان.

بانک نوا اسکوشیا را نیز به C$50 در هر روز به کارکنان با توجه به یادداشت دیده می شود خبر داد.

بانک TD گروه, تمام و پاره وقت کارکنان در محل دریافت خواهد شد یک بار جایزه تا 1000 $تقسیم بیش از دو پرداخت تا $500 در هر ماه آوریل و مه و تا دو اضافی پرداخت تعطیلات و یا شخصی روز, بانک گفت: در روز سه شنبه.

همه CIBC کارکنان نیز واجد شرایط تا 10 اضافی پرداخت کند.

Scotiabank را پرداخت اجرا خواهد شد حداقل تا پایان مارس و مشابه اندازه گیری خواهد شد به زودی در محل به صورت بین المللی واجد شرایط کارکنان بیش از حد, با توجه به یادداشت.

کانادا شش تا از بزرگترین بانک ها گفته اند که آنها به طور موقت محدود کردن ساعت های عامل و برخی از شعب به عنوان بخشی از اقدامات برای حمایت اجتماعی فاصله و جلوگیری از شیوع رمان coronavirus.

بزرگ U. S بانک ها پاداش کارکنان که در حال کار در خط مقدم از طریق شیوع.

Citigroup Inc گفت: آن را خواهد پرداخت 1000 $در ایالات متحده کارکنان را که 60 ، 000 دلار یا کمتر در حقوق و دستمزد پایه در حالی که جی پی مورگان که بزرگترین بانک ایالات متحده آمریکا توسط دارایی را به کارگران که نیروی انسانی شعب و مراکز تماس از طریق همه گیر یک بار از 1000 $جایزه است. (گزارش شده توسط Noor زینب حسین در بنگلور و نیکولا Saminather در تورنتو; ویرایش توسط Sriraj Kalluvila)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im