کانادا واعظ بازداشت در میانمار پس از گفتن جماعت که مسیحیان ایمنی بدن به COVID-19

مارس 20 (ایسنا) — واعظ که گفت: مسیحیان ایمنی بدن به کروناویروس و سپس آن را قرارداد خود را به نظر می رسد در یک دادگاه میانمار روز چهارشنبه به اتهام سازماندهی خدمات در سرپیچی از ممنوعیت تجمعات.

دیوید Lah یک شهروند کانادایی از برمه مبدا و میانمار ملی وای قدح به صورت حداکثر سه سال حبس تحت مدیریت بحران قانون بیش از کلیسا برگزار شد در پایتخت تجاری از یانگون در اوایل ماه آوریل.

نه می تواند نظر رسیده است.

در خطبه نوشته شده آنلاین در اواخر ماه مارس Lah گفت: پیروان: “اگر شما از شنیدن خطبه از خدا virus هرگز به شما آمده است. من اعلام می کنم آن را با روح عیسی مسیح است.”

با توجه به گزارش فرانسه 24, ویدیو جدیدی از Lah در مارس گفتن یک جماعت که COVID-19 خواهد یدکی مسیحیان است.

“اگر مردم نگه داشتن کتاب مقدس و عیسی مسیح را در قلب خود این بیماری را نمی خواهد آمد در” او اعلام کرد. “تنها کسی که می تواند به درمان و صلح در این بیماری همه گیر است که عیسی مسیح.”


برمه-کانادا واعظ دیوید Lah که متهم از برگزاری نماز در سرپیچی از محدودیت در گردهمایی های اعمال شده توسط دولت در طول یک مستند با توجه به بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع می رسد در یک دادگاه در یانگون میانمار, مارس 20 سال 2020 است.

رویترز/Myat سه شنبه Kyaw

قاضی معارف Swe خبرنگاران گفت: پس از این جلسه در یانگون دادگاه که Lah خواهد بود remanded در Insein زندان تا ژوئن 3, در حالی که پلیس در ادامه تحقیقات خود را.

Lah قبلا به بیمارستان منتقل شد و پس از آن تحت قرنطینه در یک هتل. وای قدح نمی شد در حال حاضر در دادگاه.

حدود 20 نفر از شرکت کنندگان در این گردهمایی در اوایل ماه آوریل پس از آن آزمایش مثبت یک مقام رسمی گفت: در آن زمان.

این منجر به یک خوشه از 67 مورد تار قدح Kyaw سخنگوی میانمار سلامت وزارت ازفتنه.

این یانگون COVID-19 کنترل و واکنش اضطراری کمیته در بیانیه ای گفت که Lah و دو دیگر شبان برگزار شده بود خدمات پس از یک راهپیمایی 13 ممنوعیت معرفی شد.

Coronavirus آلوده کرده است نزدیک به پنج میلیون نفر در سطح جهان و کشته شدن بیش از 322,000. بیش از نیمی از coronavirus موارد در کره جنوبی در ابتدای شیوع بیماری وجود دارد مربوط به گردهمایی در یک کلیسا.

میانمار که گزارش 193 مورد از این ویروس و شش مرگ و میر است بودایی-اکثریت ملت اما مسیحیان تشکیل می دهند در حدود 6 ٪ از جمعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net