نامزدها برای گرجستان سیاسی دفاتر سعی کنید به صورت آنلاین

قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس سیاسی نامزدها زدم در درب با حضور در جلسات جامعه برگزار شد و در شخص مکالمات به فریب رای دهندگان.

اما در حال حاضر آنها با تکیه به شدت در تماس های تلفنی و آنلاین انجمن ها به جای.

حرکت به زندگی آنلاین دارای مزایا و اشکالاتی. رای دهندگان که ممکن است نشان داده اند تا در فرد در حال دسترسی به انجمن های آنلاین حتی پس از حوادث. اما رای دهندگان که مایل به مشارکت نامزدها را از دست داده اند این فرصت را به جای اسب و گله آنها را به زمین ایده و یا سوال در پرسش قبل از 9 ژوئن اولیه.

در انجمن های آنلاین, نامزدهای کشف مدیران به راحتی می توانید سکوت آنها اگر پاسخ های خود را اجرا ،

“من ترجیح می دهم تعامل شخصی گفت:” صفحه کلید تیلور نامزد کلانتر در Gwinnett County بود که خاموش در طول های اخیر فروم که یکی از پاسخ های خود رفت و بیش از این مدیر زمان سهم. “گفتن کسی که شما نیاز به بسته بندی آن است که کمی مودب تر از هدف قرار دادن دکمه قطع.”

سازمان هایی که تا به حال طولانی میزبانی در شخص رویدادهای سیاسی در حال حاضر باید نگران نامزدهای صدا کیفیت و روشنایی تنظیم به عنوان آنها حرکت آنلاین. آنها هم تعجب کنید که چگونه برای به دست آوردن رای دهندگان را به تعامل. و آنها در حال برخورد با مشکلات فنی و منحنی یادگیری برای هر دو نامزد خود را.

آتلانتا باشگاه مطبوعات در نظر گرفته scrapping طبیعی خود را نامزد بحث برای ضبط پاسخ به سوالات است که می توان به ویرایش و ارسال آنلاین گفت: Lauri اشتراوس بحث سازمان. با فرصت کمتری برای نامزدها برای جمع آوری در باشگاه روتاری و دیگر در جلسات جامعه او گفت: آن را به نظر می رسید و مهم تر از همیشه به داوطلبان پاسخ به پرسش های روزنامه نگاران و تعامل با یکدیگر است. باشگاه مطبوعات در حال برگزاری 10 بحث آوریل 3 و 4 برای پنج کرسی در کنگره خدمات عمومی کمیسر و نامزدهای دموکرات برای انتخابات ،

او گفت: وجود دارد برخی از چیزهایی که سخت تر خواهد بود به تکرار آنلاین مانند آلی تعاملات بین نامزدها. بحث’ قالب تغییر نکرده است بنابراین نامزدها هنوز هم قادر خواهد بود به درخواست هر یک از دیگر سوالات مستقیم به آنها مشارکت از خانه. در زمان آنها را مجبور به بالا بردن دست خود و امید به unmuted اگر آنها می خواهند به پرش در; آنها قادر نخواهد بود برای مداخله به عنوان آنها می خواهم اگر همه در همان اتاق.

“این فقط رفتن به متفاوت” استراوس گفت. “آنها در حال رفتن به قادر به ارتباط برقرار کردن به عنوان بسیاری به عنوان معمول است.”

TeKesha وایدمن-اسمیت که زندگی در نزدیکی Buford برخوردار تعاملات بین نامزدهای زمانی که او حضور در حوادث در فرد است. او از دست رفته زندگی می کنند مخاطبان در Gwinnett فروم دموکراتیک نامزد کلانتر و دادستان منطقه. او اشاره کرد برخی از مردم اظهار نظر در Facebook — از جمله کلانتر بوچ کنوی است که در حال اجرا برای انتخاب مجدد — اما هیچ جایگزینی برای تشویق و آرام تفسیر است که اغلب پر فرد در حوادث.

“هنگامی که شما به افراد دیگر وجود دارد وجود دارد دیگر انرژی” او گفت:. “من ترجیح می دهم در فرد است. ایجاد فرصت های بهتر برای اتصالات.”

جف آلن که زندگی در نزدیکی گریسون ترجیح میدهد به تماشای یک فروم آنلاین. در زیادی در فرد تنظیم آلن گفت: او یک زمان سخت تر به تمرکز بر روی آنچه که نامزدها می گویند. به علاوه, او نمی داند که او را به رانندگی در سراسر شهرستان به شنیدن از نامزدها برای کلانتر و دادستان منطقه. او به تماشای همان بحث وایدمن-اسمیت انجام داد. سازماندهی شده توسط آسیایی آمریکایی حمایت صندوق در اوایل این ماه آن را تا به برخی از 2,400 views در Facebook صفحه.

“من خدا را شکر وجود دارد این فرصت,” او گفت:. “هر چیزی بهتر از هیچ چیز در این وضعیت است.”

در Fayette County, کارولین Fludd گفت: او بیشتر زده نابرابری در چقدر سنا نامزدها دانست و در مورد چگونه خود را به نگاه خوب آنلاین برای مارس 14 فروم.

شارون Goldmacher که سازمان یک فروم در هفته گذشته برای نامزدها برای رئیس Gwinnett County کمیسیون گفت: او یک خشک اجرا با نامزدها به طوری که آنها می تواند ثابت خود را تنظیم. هنوز یک نامزد میکروفون بسیار روشن و یک برنامه ریزی برای اجرای این فروم در هر دو Facebook Live و زوم کار نمی کند به عنوان برنامه ریزی شده.

عایشه Yaqoob محمود, مدیر, آسیایی, آمریکا, حمایت, صندوق, گفت گروه او انجام آزمون های متعدد قبل از Gwinnett کلانتر و دادستان منطقه فروم به تعیین که در کارکنان خود را تا به حال بهترین ها سرعت و چه اتفاقی می افتد زمانی که آنها سعی در به اشتراک گذاری یک زوم تغذیه در Facebook Live. آنها مطمئن شوید که برای اضافه کردن امنیت بیشتر پس از این فروم نمی تواند قطع زوم کاربران ، با این همه کار که رفت به فروم — که برنامه ریزی شده بود برای یک نورکراس مرکز جامعه قبل از حرکت آنلاین — گروه اضافه کرده است May 7 فروم برای Gwinnett رئیس کمیسیون نامزدهای چون محمود احساس آنها در حال حاضر تجربه و تخصص در برگزاری رویدادهای آنلاین.

Goldmacher در حال برنامه ریزی فروم در 6 p. m. روز شنبه برای نامزدها در شهرستان دکالب در حال اجرا به صورت فوق العاده منطقه 6 در کمیسیون شهرستان ها است. او گفت: چیزهایی وجود دارد او را تغییر را که یکی در دسترس تر مانند درخواست نامزدها به یک کمپین ثبت نام در پس زمینه و یا چیزی است که نشان می دهد نام خود را. او همچنین امیدوار به ارسال سوالات بر روی صفحه نمایش به آن را آسان تر برای بینندگان به دنبال همراه.

تیلور, Gwinnett کلانتر نامزد گفت که او تا به حال یک زمان سخت درگیر شدن با یک صفحه نمایش زمانی که او مورد استفاده قرار گیرد به فرد در مکالمات. او نگران او ممکن است از دست داده اند و رای دهندگان به خاطر او به نظر نمی رسد در سهولت.

“وقتی که دوربین می رود شما فقط یخ,” او گفت:. “ما ساخته شده برای تلفن های موبایل. خشن بود.”

برخی از نامزدها مانند کاب کانتی رئیس مایک بویس گفت: آنها را نمی بینیم تفاوت بسیار بین آنلاین و در مبارزه میکند. در واقع بویس گفت: او با داشتن بیش از یک تماس در حال حاضر. او ساخت 100 تماس تلفنی یک روز او گفت: علاوه بر شرکت در انجمن ها آنلاین. اما لری وحشی که در حال اجرا در برابر بویس گفت: نه کاملا یکسان است.

در حالی که آنلاین شرکت کنندگان قادر به ارسال سوال در انجمن هر دو در شرکت اجرا شده توسط Cobb County, جمهوری خواه, زنان, باشگاه, وحشی گفت که او احساس خشنودی چیزی برای انجام وجود دارد — اما این یک سازش است ،

“مبارزات سیاسی در این محیط فقط در مورد همه چیز شما می توانید انجام شدنی نیست,” او گفت:. “وجود دارد هیچ جایگزینی برای یک دست یا یک نگاه در چشم کسی و در حال حاضر شما نمی تواند انجام دهد یا نه.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>