کانتون مرد بازداشت شده متهم به سرقت $217K در طوفان بیمه طرح

یک کانتون مرد متهم به فریب دادن یک مشتری از $217,000 در پی طوفان مایکل دستگیر شد جمعه در Fulton County, مقامات گفت.

استیون اریک Chastain, 58, چهره دو فقره سرقت توسط, تبدیل, پس از او به سرقت برده از آلبانی مبتنی بر صاحب کسب و کار با توجه به بیمه ایمنی آتش کمیسر جان اف کینگ.

مرتبط با: کانتون مرد به دنبال متهم در نظر گرفتن $217K از مشتری طوفان بیمه ادعا می کنند

جنوب گرجستان کسب و کار دچار آسیب قابل توجهی از طوفان مایکل در ماه اکتبر 2018 و Chastain استخدام شد برای رسیدگی به صاحب کسب و کار بیمه ادعا می کنند شاه گفت: در انتشار اخبار. Chastain متعلق به کشور عمومی تنظیم کنندگان.

او متهم از پذیرش چک از یک شرکت بیمه اما عدم تصویب آنها را به همراه مشتری است.

“نقش تنظیم کنندگان این است که به دنبال برای بهترین منافع مشتری خود را در پر کردن و دست زدن به یک ادعا نیست به خط جیب خود را” پادشاه گفت:. “من نمی خواهد برای ایستادن گرجی استفاده از گرفته شده است, به خصوص در زمان نیاز ناامید بود.”

سرقت توسط, تبدیل, اتهام, است که یک جرم با مجازات یک تا 10 سال زندان در هر تعداد.

Chastain باقی مانده در Fulton County زندان در بعد از ظهر جمعه در انتظار یا استرداد به Dougherty County یا فرصت برای پیوند به بیرون.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>