کپلا مشتاق به بازها, اولین, اما ماندن بیمار در طول ناتوانی

کلینت کپلا است نه محتوا با وضعیت فعلی خود را.

25-مرکز شده است مبارزه با آزار دهنده پاشنه راست آسیب از اواخر دسامبر و آن را تنزل او را به حاشیه از شاهین به دست آورد و او را در یک چهار تیم تجارت مهلت معامله Feb. 5.

“من اینجا نیست برای نشستن بر روی نیمکت و کف زدن دست من” کپلا رسما مبتلا به حق calcaneus کوفتگی و التهاب غلاف کف پا گفت: در تمرین روز شنبه. “کار من این است که برای بیرون رفتن وجود دارد و بازی و غالب به عنوان غالب به عنوان من می توانم (بود). تا زمانی که من اینکار را از آن سخت است.”

هاوکز (19-44) هستند و بدیهی است که به امید همان چیزی که — شروع-کالیبر rim-در حال اجرا مرکز است که می تواند دوباره بجای اول برگشتن توپ و تقویت این تیم ضعیف دفاع. اما به عنوان کپلا rehabs آن را به دنبال بیشتر و بیشتر مانند است که به ثمر رسیدن فصل آینده به جای این یکی (که ممکن است بدترین چیزی که از شاهین به دنبال تبدیل شدن به یک رقابت حذفی محدود, تیم, نشستن 14 از 15 تیم در جدول رده بندی کنفرانس شرق).

کپلا پاک شد برای تاثیر فعالیت چهار شنبه همراه با Skal Labissiere (زانوی چپ chondral آسیب). او گفت: Feb. 9 در مقدماتی کنفرانس مطبوعاتی که او امیدوار است به بازی بعد از این همه ستاره اما مشخص نیست تاریخ دقیق. در زمان صحبت با رسانه ها پس از آن روز او ذکر او هنوز بیدار شدن از خواب با کمی لنگی.

“چند روز گذشته آن بوده است بسیار درد… من واقعا تلاش می شود واقعا محتاط در مورد آن به دلیل آن چیزی است که می آید و می رود” کپلا گفت. “من نمی تواند بیش از حد هیجان زده وقتی که من احساس می کنم خوب چون من می دانم که من با داشتن تعداد زیادی از یو پی اس و فراز زندگی.”

کپلا مجاز است برای انجام تهویه و برخی از بسکتبال دریل و او کار خود را در اواسط محدوده شات در دوشنبه تمرین. او گفت: درد خود را سطح پایین رفته است از او برای اولین بار مجروح اما آن را به وضوح هنوز هم به او مشکل است.

هر دو کپلا و Labissiere خواهد بود دوباره ارزیابی مارس 18 و تضمین شده به دست حداقل شش احتمالا هفت بازی (شاهین بازی شهر اوکلاهما در 18).

پس از آن تاریخ هاوکز تنها 12 بازی باقی مانده است. شاهین مربی لوید پیرس اشاره شنبه که حتی اگر کپلا است قادر به بازگشت و بازی در برخی از بازی ها در این سال او خواهد شد در یک دقیقه محدودیت و آن را برخی از زمان به نگاه مانند خود قدیمی خود را.

“هر دو از این بچه ها شده اند از بسکتبال NBA برای چند ماه در حال حاضر” پیرس گفت. “پس در واقع زمانی که شما آنها را در دادگاه همه چیز را یک جایزه خواهد بود اما من نمی دانم در مورد انتظارات. ممکن است کمی پایین فقط با توجه به جایی که آنها در حال حاضر. آنها به سختی در حال حرکت در آموزش آنها در حال انجام در حال حاضر است. من نمی توانم تصور کنید زمانی که آنها در دادگاه, ما در حال رفتن به انتظار این سطح نخبگان. آن را فقط رفتن به سطح پایه در شرایط مطبوع و فعالیت.”

زمانی که او هنوز هم با هوستون حذفی محدود تیم که شماره 4 در کنفرانس غرب رده بندی کپلا گاهی اوقات بازی را از طریق آسیب دیدگی او خواهد بود و تجربه درد به خصوص در نیمه دوم از بازی ها.

در حال حاضر به عنوان مشتاق به عنوان او به ساخت اولین خود را در هر دو هاوکز و کپلا در حال گرفتن محتاط رویکرد است. اما این بدان معنا نیست که آن را آسان در او.

“من یک بازیکن بسکتبال, بنابراین من بر روی نیمکت کشیدن برای من اما البته من می خواهم به خارج وجود دارد با آنها” کپلا گفت. “رفتن به جنگ با آنها. و همچنین توانایی برای تشویق هم تیمی های من در دادگاه با آنها نیز می باشد. که هیجان انگیز ترین بخش. اما من می دانم که من باید به بیمار در حال حاضر. این تیم که واقعا محتاط و واقعا در تلاش برای آماده شدن برای من بازگشت 100% سالم است.”

کپلا گفت: او نبوده است گفت: این یک امکان او را از دست بقیه فصل اما گفت که این تیم در نظر گرفتن روز به روز با رويکرد مبتنی بر چگونه او احساس.

آن را قطعا خواهد بود یک همراه برای کپلا به بازی دقیقه در این سال در کنار برخی از تنوع شاهین’ جوان هسته ای که همه را به بازگشت در سال آینده (Trae جوان کم مایل به قرمز, Kevin Huerter د’Andre شکارچی جان کالینز). اما حتی پس از آن, آن را نمی توان دقیق ترین تصویر از آنچه هاوکز را مانند فصل آینده با یک (امیدوارم) کامل-قدرت کپلا.

“ما باید برای محافظت از کلینت هنوز” پیرس گفت. “وجود دارد یک حریص جنبه از تلاش برای انجام بیش از حد. ما نمی خواهیم به انجام این کار است و به همین دلیل ما در حال محتاط. او نه تنها کاملا وجود دارد. من می دانم که آنچه که او و من می دانم که آنچه که او قادر به انجام. من دوست دارم به آن را ببینید در 100 ٪ به طور کامل مشروط. ما قصد داریم برای دیدن که کلینت این سال است. بنابراین آنچه که ما در حال رفتن به یک نگاه اجمالی از آن او است positionally.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید