کارتر مرکز منصوب پیج الکساندر به عنوان مدیر عامل جدید

پیج الکساندر منصوب شده است جدید و رئیس اجرایی از مرکز کارتر.

یک جانباز از دولت و بخش های غیر انتفاعی, الکساندر را بیش از 16 ژوئن پس از بازنشستگی از مدیر عامل شرکت سفیر مری ان پیترز.

“پیوستن به این مرکز در این زمان از, انتقال, هنگامی که بنیانگذاران’ چشم انداز میراث و ماموریت ها بیش از همیشه مورد نیاز است امتیاز از یک عمر” الکساندر گفت:

ورود او می آید به عنوان مرکز اسم 95 ساله سابق جیمی کارتر رئیس جمهور است پله تا راه را برای نوه اش جیسون کارتر او به نام رئیس مرکز کارتر هیئت امنا در مارس 2015.

در سپتامبر گذشته رئیس جمهور کارتر گفت: یک گروه از هواداران که جیسون به خوبی آماده به سر می برد. “ما کار نکرده و هیچ جزئیات خاصی نشده است. اما من و او باید آن را مورد بحث. ما فاز من حدس می زنم. من هنوز تصمیم گرفت که دقیقا آنچه که من می خواهم به انجام این زمان در سال آینده زمانی که تعهد رول در اطراف ،

جیسون کارتر در آن زمان گفت که پدربزرگ و مادربزرگ او در حال حاضر به عقب کشیده بر تعهدات خود هموار کردن راه برای سبک های مختلف تصمیم گیری است.

“آنها در حال رفتن به یک بخش انتقال و فوق العاده است,” او گفت:. اما تصمیم گیری کرده و به هیئت مدیره و مدیر عامل. “جهت استراتژیک از مرکز کارتر همیشه خود را بر پایه اصول و ارزش برای همیشه لطفا برای. ما در حال رشد به ما دوران جوانی و سالم جایی برای سازمان بود.”

در روز پنج شنبه جیسون کارتر افزود: “پیج الکساندر به جلو خواهد برد چشم انداز و ارزش ها از مرکز کارتر بنیانگذاران پدربزرگ و مادربزرگ من جیمی و Rosalynn کارتر. این مرکز ماموریت برای کاهش درد و رنج و پیشبرد حقوق بشر در سطح جهان شده است هرگز بیشتر فوری است.”

فارغ التحصیل از دانشگاه شهر از سال 2017 الکساندر به عنوان مدیر اجرایی اروپا تعاونی برای توسعه روستایی در بروکسل و آمستردام که در آن او کار می کرد با کشورهای آفریقایی برای بهبود معیشت خانواده ها و جوامع از طریق کشاورزی است.

قبل از آن, او دو بار برگزار رهبری در دفاتر منطقه ای ایالات متحده و آژانس توسعه بین المللی پوشش ماموریت ها و برنامه های توسعه در 25 کشور از اوراسیا به خاورمیانه و آفریقا است.

بین دو نانامی به بازی در USAID او معاون ارشد رئیس جمهور و اروپایی موسس/رئیس جمهور IREX بین المللی و جامعه مدنی و دموکراسی و آموزش و پرورش غیر انتفاعی.

“پیج فوق العاده خوبی واجد شرایط منجر به این مرکز را در فصل بعد است و او به طور کامل تراز وسط قرار دارد با چشم انداز ما برای این مرکز” رئیس جمهور کارتر گفت. “ما مطمئن هستیم که بسیاری از این مرکز را مهم ترین دستاوردهای هنوز به آمده است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im