موارد coronavirus بیماری صعودی همراه گرجستان ساحل

بیش از دو هفته گذشته 834 مورد جدید از این بیماری بسیار مسری بوده اند در گزارش ساحلی گرجستان جامعه آوردن مجموع آن به 1,622 از شنبه. ده نفر همه اما یکی 68 یا همسر فوت کرده اند از این بیماری وجود دارد.

صفحه اصلی به حدود 85,000 مردم Glynn در حال حاضر رتبه دوم در میان گرجستان 159 شهرستانهای خود را برای رشد در تعداد COVID-19 موارد بیش از 14 روز گذشته در هر 100 ، 000 نفر. در همان زمان Brunswick منطقه مترو دچار ششم بدترین شیوع در کشور بر اساس آن تعداد تازگی موارد گزارش شده بیش از قاب همان زمان با توجه به گزارش نیویورک تایمز.

مشکلات آغاز تعطیلات آخر هفته روز یادبود زمانی که بسیاری از مردم flocked به سواحل سنت سایمونز جزیره باعث عمده مشکلات ترافیک و باعث شکایت از مالکان در مورد رانندگان پارکینگ در حیاط خود گفت: Glynn کمیسر J. پیتر مورفی. یک بازنشسته پزشک که نشان دهنده منطقه مورفی گفت که او تا به حال هرگز دیده می شود بسیاری از خارج از دولت پلاک در این جزیره است.

“هنگامی که ما ضربه ارتفاع از فصل ساحل و نزدیک به مدارس بسته بودن همه چیز فقط منفجر شد و گفت:” مورفی که سخت تحت فشار قرار دادند در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر به نزدیک سواحل است.

مردم باید به طور پیوسته بازگشت به سواحل پس از رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ را در سطح ایالت منظور در مارس برداشته محدودیت های محلی که توقیف ساحل دریا. یک روز پس از کمپ را سفارش اثر در زمان خود رئیس ستاد تیم فلمینگ posted on Facebook, ترغیب گرجستان به سر به دولت در سواحل دریاچه و پارک دولت.

جمعیت بازگشت به Glynn سواحل بیش از آخر هفته روز استقلال, زمانی که فلوریدا سواحل محبوب تعطیل شد, به دلیل همه گیر گفت: دکتر Lawton Davis, سلامت, مدیر گرجستان وزارت بهداشت ساحلی بهداشت منطقه.

“ما فقط به حال ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته و من درک سواحل شلوغ شد و مردم تا به حال احزاب,” دیویس گفت:. “مردم من فرستاده تصاویر از سواحل و همه چیز. آن را به نظر می رسد مردم بودند نه تمرین سخت اجتماعی فاصله و نمی شد بیشتر سازگار با این توصیه که هر کس باید پوشیدن یک ماسک صورت.”

محبوب ترین ساحل در سنت سایمونز شرق ساحل باقی مانده مشغول آخر هفته گذشته و شنبه. در جزر و مد ساحل گسترده و طولانی پس از آن آسان است برای بازدید کنندگان به حفظ فاصله آنها از یکدیگر است. حتی پس از, جوان مردم خوشه در آب و انبوه جمعیت جمع آوری شده نزدیک به هم نزدیک بسته بندی شده اصلی پارکینگ.

این بیماری می تواند هم در میان بسیاری از تظاهرات برای عدالت نژادی است که ظهور کرده اند در سراسر Brunswick منطقه از Feb. 23 کشته شدن Ahmaud Arbery گفت دیویس. Arbery 25 ساله سیاه پوست به ضرب گلوله کشته شد پس از سه مرد به دنبال او را از طریق یک محله فقط در خارج از شهر است.

Glynn کمیسر آلن بوکر که نشان دهنده بسیاری از شهرستان, عقب نشینی در برابر این ایده که این تظاهرات را به کمک سوخت در این شهرستان آغاز شده ،

“هنگامی که ما با داشتن عمده اعتراضات ما تا به حال در بیمارستان در خارج وجود دارد از دادن ضد عفونی کننده و همچنین ماسک بنابراین آن را یک موضوع مهم” او گفت:. “ما نمی سنبله پس از آن.”

مسئولان شهرستان نیز توزیع ماسک و ضد عفونی کننده دست به تظاهرات و گفت: Brunswick شهردار کرنل هاروی. شهردار تایید او است که با توجه به پیوستن به آتلانتا ساوانا و شهرستانهای دیگر سازماندهی یک ماسک نیاز برای شهرستان خود را از 16000 نفر.

“این چیزی است که ما احتمالا در مورد بحث” او گفت:, و اضافه کردن ماسک در حال حاضر مورد نیاز در شهر ساختمان های دولتی.

مورفی به Glynn کمیسر شنیده است از ساکنان که عصبانی هستید این شهرستان است که نیاز به ماسک و یا اعمال دیگر اقدامات ایمنی در سواحل.

“آن را از دست ما در حال حاضر” مورفی گفت. “حتی اگر ما رای دادند 7-0 نیاز به ماسک فرماندار می گویند که غیرقابل اجرا و تنها مشاوره.”

کمپ به نام یک ایالت ماسک مورد نیاز یک “پل خیلی دور” و به دنبال یک نرم تر رویکرد از جمله اخیر “ماسک” تور که لمس کردن در هفت گرجستان شهرستانها بیش از دو روز. فرماندار بارها هشدار داده است که فوتبال کالج فصل می تواند خطر اگر تماس های خود را نادیده گرفته می شوند.

استوارت شهرستان در جنوب غربی گرجستان در رتبه اول در میان دولت و شهرستانهای آن تعداد COVID-19 مورد در هر 100,000 نفر. با جمعیت حدود 6,200 Stewart تا به حال 225 مورد از شنبه. از کسانی که 109 بازداشت شدگان هستند که تست مثبت برای این بیماری در مهاجرت فدرال بازداشتگاه واقع فقط در خارج از Lumpkin این بخشداری. سه نفر فوت کرده اند از این بیماری در استوارت از جمله گواتمالا بازداشت شدگان که برگزار شد در بازداشتگاه استوارت.

در همین حال ده ها تن از مردم شده اند بیمار توسط این بیماری در مراقبت شخصی و خانه های پرستاری در سراسر Glynn شهرستان است. از کسانی 32 ساکنان و 13 کارمندان در GraceMore پرستاری و توانبخشی در برونس ویک آزمایش مثبت برای COVID-19. پنج ساکنان آنجا فوت کرده اند از این بیماری است. GraceMore مقامات بر این باورند که این بیماری از طریق بدون علامت کارکنان با پوشیدن ماسک, محدود کردن بازدید کنندگان و ارائه رایگان COVID-19 تست برای کارکنان.

“ما در تماس نزدیک با دولت های فدرال و ایالتی و مقامات محلی برای اطمینان از ما در حال انجام همه چیز ممکن است برای مهار و جلوگیری از گسترش ویروس” پم Popwell به خانه سالمندان مدیر گفت: در یک ایمیل.

در Glynn شهرستان بازداشتگاه در نیوبرانزویک یکی از بازداشت شدگان آزمایش مثبت برای این بیماری قبل از ورود وجود دارد و منتشر شد و در مدت کوتاهی پس از رزرو. یک کارمند دارای آزمایش مثبت در کلانتر که غربالگری جدید زندانیان و چک کردن درجه حرارت از کارکنان خود را روزانه است.

بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 در جنوب شرقی گرجستان سلامت سیستم Brunswick پردیس آمار در تابستان امسال به اوج در 52 روز سه شنبه از هشت در ژوئن 20. تا کنون در بیمارستان بستری شده و قادر به مراقبت از بيماران مبتلا به سایر بیماری ها و صدمات و برنامه روش انتخابی. یک طبقه جدید تنظیم شده است برای باز کردن وجود دارد در این ماه با 32 بی تاب تخت.

ماسک های شایع در فروشگاه های مواد غذایی در خیابان سایمونز. در مقابل این جزیره اسکله روستای منطقه است “به طور منظم با مردم بسته بندی شده تنها بخش کوچکی از آنها با پوشیدن ماسک” گفت: Montgomery هیوز اخیر Brunswick دبیرستان فارغ التحصیل. او به نام Glynn را افزایش COVID-19 موارد “بسیار مورد به خصوص برای اقشار جامعه ما.”

“در تجربه من,” او گفت: “بسیاری از ماسک-پوشیدن به عنوان یک تخلف خود به آزادی های مدنی به جای مشاهده عدم ماسک-پوشیدن به عنوان یک خطر برای کسانی که کاملا باید برای چیزهایی مانند خرید مواد غذایی و پزشکی قرار ملاقات.”

این شهرستان بزرگترین سهم از مثبت COVID-19 مورد — 593 — ترسیم شده است به Brunswick منطقه کد پستی از 31520 توجه دولت به بهداشت عمومی وزارت اطلاعات از روز شنبه.

زندگی در داخل و اطراف بخشداری Brunswick نظر نمی رسد که کاهش مقدار. منطقه نیوبرانزویک باشگاه سام شلوغ بود جمعه. تقریبا همه دیده می شود خروج از فروشگاه حدود 11 a. m. عینک ماسک. در پارکینگ Vickie, Clark, 79, تحت فشار قرار دادند او حشره دار با افتخار پوشیدن لباس آبی ،

“این,” او گفت: با اشاره به آن “پاسخ است.”

کلارک آمار و ارقام تاریخ 4 ژوئیه جشن کمک به شهرستان سنبله در موارد.

“ما یک حزب جای” او گفت:, رقص, کمی, حتی اگر آخرین شماره لازم نیست که او مایل به رقص در همه. “من در حزب صحنه است.”

او به یاد می آورد رفتن به کلیسا به تازگی برای اولین بار از زمان همه گیر در زمان برگزاری و تحقق تنها تعداد کمی از مردم با ماسک. چندین محله های کشیش نشین قرارداد COVID-19. کلارک دعا ماسک خود کار کرده است.

“من می ترسم برای خودم,” او گفت:.

AJC تحریریه گرگ Bluestein کمک به این گزارش.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net