CBS ترنر مطمئن نیستید که چگونه coronavirus ممکن است تحت تاثیر قرار NCAA tourney برنامه

CBS ورزشی و ورزشی ترنر که در حال برنامه ریزی برای تیم به televise NCAA بسکتبال مسابقات آغاز هفته آینده نمی دانید که چگونه coronavirus نگرانی ممکن است تحت تاثیر این رویداد است.

“همانطور که در حال حاضر همه چیز است اقدام به عنوان برنامه ریزی شده” جف Zucker رئیس WarnerMedia اخبار و ورزشی که شامل Turner, ورزش روز سه شنبه گفت. “ما در تماس نزدیک با (NCAA) اما این تصمیم خود را به درجه ای هر گونه تصمیم گیری باید ساخته شود.

“با وجود فوق العاده جدی طبیعت از آنچه در جریان است با این ویروس من فکر می کنم این مسابقات می تواند امیدوارم یک خروجی عاطفی و روانی برای کمک به بسیاری از کشور است. و بنابراین من فکر می کنم ما همه امیدوارم به دنبال به جلو به آن است.”

به عنوان CBS و ترنر برگزار شد رسانه های کنفرانس تلفنی به بحث در مورد پوشش خود را برنامه ریزی برای مسابقات NCAA از جمله چهار نهایی در آتلانتا آیوی لیگ اعلام کرد که لغو آن postseason بسکتبال مسابقات به دلیل coronavirus. برخی دیگر از رویدادهای ورزشی در آمریکا و خارج از کشور لغو شده است و یا در سالن های بدون فن به دلیل نگرانی در مورد ویروس.

NCAA رئیس جمهور علامت Emmert در بیانیه ای گفت: شنبه: “NCAA مدارس عضو کنفرانس ها و تصمیمات خود را در مورد به طور منظم فصل و کنفرانس بازی مسابقات. به ما اعلام کرده اند ما را به تصمیم گیری در رویدادهای ما بر اساس بهترین زمان بهداشت عمومی ارشاد موجود است. نه NCAA COVID-19 مشورتی پانل ساخته شده از پیشرو بهداشت عمومی و کارشناسان بیماری های عفونی در آمریکا و نه CDC محلی و یا مقامات بهداشتی توصیه کرده اند که در برابر برگزاری رویدادهای ورزشی. در صورت تغییر شرایط ما را در تصمیم گیری درآمده است.”

در CBS/ترنر کنفرانس تلفنی play-by-play گوینده جیم Nantz که برنامه ریزی شده است برای تماس نهایی چهار بازی مارس 4-6 در مرسدس بنز ورزشگاه در TBS ابراز امیدواری کرد که این مسابقات می تواند با ارائه مهلت برای نگران ملت است.

“ما تا به حال یک وبینار دیروز و تم مشترک در سراسر این بود که این می آید در زمانی که کشور واقعا نیاز به بیشتر از همیشه شانس به چیزی است که به ارمغان می آورد برخی از شادی را به زندگی خود را و بیشتر از یک فرار از واقعیات اگر شما خواهد شد” Nantz گفت.

“مانند هر کس دیگری ما هیچ ایده که در آن این است که بیش از سه یا چهار هفته و ما در سازگاری با هر NCAA تصمیم می گیرد برای انجام با مسابقات” Nantz گفت. “وجود دارد یک تن از hypotheticals در حال حاضر است.”

او اذعان پخش بازی بدون طرفداران در حضور و غیاب خواهد بود یک تجربه چالش برانگیز.

“من فقط می توانید تصور کنید آنچه در آن می خواهم به عنوان یک گوینده” Nantz گفت. “(اگر) شما رو خالی ساختمان, شما در حال رفتن به شنیدن بسیاری از تق و لق کفش, شما در حال رفتن به شنیدن مربیان خواستار نقش و دفاع. … امیدوارم از آن نمی آید به آن است.”

گفت: CBS Sports رئیس McManus: “در حال حاضر تمام برنامه های در حال رفتن به جلو.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im