Cea بزرگ مطلب: خانواده سپاسگزار افسران که نوزاد در خرابه

او تنها 2 هفته است. اما کمی Cea Tiyanna در حال حاضر زندگی می کردند از طریق کاملا از ماجرا با شروع صبح متولد شد و در پشت یک SUV.

ثانیه بعد Cea مادر بزرگ سقوط کرد, ارسال نوزاد کوچک زیر یک صندلی. به نحوی Chrys ایوت جونز, دختر و 14 ماهه نوه قادر به صعود از خرابه طریق مسافر درب.

اما کجا بود Cea?

“ما حتی نمی فکر می کنم در مورد 911” جونز گفت: Atlanta Journal-Constitution. “خداوند مرا فرستاد کسانی که افسران. کسانی که فرشتگان است.”

یک افسر در بر داشت کمی Cea که نیست گریه و به نظر می رسید unfazed با ورود بزرگ. این یک داستان با یک پایان خوش اما خانواده آن را می داند می تواند بسیار متفاوت بوده است.

“من تا به حال به نگه داشتن تنفس’

آن را شروع به عنوان جزئی گرفتگی و Crysten د ام گراهام فکر او داشتن انقباضات. اما زمانی که درد رو بدتر 23 ساله گفته مادرش او نیاز به رفتن به بیمارستان است. گراهام پزشکان در Northside بیمارستان Gwinnett به او گفته بود برای دریافت چک اگر او در درد.

این همان شب گردباد هشدار نگه داشته بود بسیاری از در مترو آتلانتا بیدار برای ساعت ها و جاده ها هنوز نرم و صاف کردن. گراهام دختر بزرگتر 14-ماه-پیر تای گریه میکرد و نمی خواهم برای رسیدن به صندلی ماشین. اما کودک نو پا نیست یک انتخاب است.

“من فکر می کنم زیادی در مورد آنچه که می میرم اتفاق افتاده اگر من تا به حال بسته او را به صندلی ماشین در حالی که من در کار” گراهام گفت. “بسیار شدید بود.”

به عنوان خانواده سوار از تاکر رهبری به لاورنسویل بیمارستان مدت کوتاهی پس از ساعت 5 گراهام گفت که او به سرعت متوجه شدم او از رفتن به آن وجود دارد. Cea تا به حال برنامه های دیگر. خواهر بزرگتر او نیز وارد شده اند زودتر از موعد مقرر است.

“من اساسا تحویل خود من کودک” گراهام گفت. “من تا به حال برای جلوگیری از جیغ و نگه داشتن تنفس.”

گراهام گفت: او مادر بود که رانندگی او تحویل داده بود ،

“فقط به عنوان او به من گفتن که من hydroplaning” جونز گفت.

او کنترل را از دست داده از او شورلت تاهو و سقوط را به یک قطب تلفن و حصار خاموش لاورنسویل بزرگراه در نزدیکی تقاطع با Rockbridge جاده ها است.

جونز, 47, گفت: او خیره از سقوط اما دختر او به نحوی آرام به عنوان زنان تای از سمت مسافر از لت و پار SUV.

گراهام گفت که او بلافاصله احساس به عنوان اینکه خدا با خانواده است.

“من در واقع احساس حضور او وجود دارد. من می دانستم که او وجود دارد,” او گفت:. “و این چیزی است که به من اجازه داد تا آرام.”

‘قهرمانان’ می رسند به کمک

لحظاتی بعد دو Lilburn افسران اتفاق افتاده است برای دیدن خراب و کشیده و خود را گروهبان بسیار عقب نیست. آن را در حال حاضر شده است مشغول شب با طوفان نورد از طریق. هر سه به نزدیک شدن به پایان 12 ساعت یک شبه تغییر است.

“زمانی که من رانندگی کردن لاورنسویل بزرگراه نگاه من به سمت چپ و دیدم مامان و مادربزرگ” افسر Cepada هاف گفت. “هنگامی که من با آنها کون به دهن شد و گفت: دختر او یک نوزاد بود.”

قهر کردن افسر دنی عروس و Sgt. مت Madden در ابتدا فکر کودک Cea رفته اند ممکن است از طریق یک پنجره و شروع به جستجو برای او.

“ما کاملا رها برای پیدا کردن کودک در SUV” عروس گفت.

هاف در بر داشت کودک در زیر صندلی عقب و به سرعت از او کشیده است. Cea نگاه خوب است.

“او گریه” هاف گفت. “او هنوز هم در حال حرکت در اطراف. صلح آمیز است.”

هر چهار نفر اعضای خانواده شد و سپس توسط آمبولانس به بیمارستان و گراهام بود دست کمی Cea به عنوان او برگزار شد Tai.

“من برگزار شد و هر دو آنها را با هم,” او گفت:.

آن جوان خواهر اولین بار از دیدن هر یک از دیگر گراهام گفت.

هیچ یک از این چهار نفر به شدت مجروح شدند. اما پزشکان نگه داشته و هر دو گراهام و Cea در بیمارستان. به دلیل coronavirus احتیاطی دو تن از آنان در اتاق های جداگانه و نمی توانست بازدید کنندگان اما گراهام قادر به “دیدن” کودک خود را در یک تلفن همراه برنامه. Cea وزن در 3 پوند 9 اونس.

نوزاد ماند 10 روز قبل منتشر شده است و در حال حاضر تا 4 پوند مادر او می گوید.

خانواده در حال حاضر تنظیم به زندگی با دو خواهر جوان سپاسگزار برای افسران که نجات Cea. آنها قهرمانان واقعی هر دو مادر و مادر بزرگ می گویند.

این فقط یک روز دیگر در محل کار هر چند کمی هیجان انگیز تر از برخی از تغییرات با توجه به سه افسران همه آنها پدران است.

“آنها فقط اتفاق افتاده است به حادثه در حالی که ما مشغول به کار بودند” Madden گفت. “این هیچ چیز ویژه ای است که ما انجام دادیم. ما فقط اتفاق افتاده است به کار می شود که شب است.”

گراهام و جونز اختلاف نظر دارند.

“آنها می دانستند دقیقا چه باید بکنید و آنها در عمل آن را بلافاصله” گراهام گفت. “آنها دریافتند کودک بسیار سریع است.”

پس از سقوط افسران باقی مانده در صحنه ای به مدت سه ساعت به مستقیم ترافیک در حالی که خرابه پاک شد. اما هیچ یک شکایت در مورد کار اضافه کاری.

“ما واقعا ذهن هدایت ترافیک در آن نقطه” عروس گفت.

فقط دو روز قبل از Cea ورود جونز گفت: او مادر بزرگ خود درگذشت روز قبل از 99 تولد. Cea تولد یک دلخراش زمان آسان تر به تحمل.

“ما تا به حال grand خروج و ورود بزرگ در همان زمان” جونز گفت. “من هیچ ایده چه چیزی این کودک در حال رفتن به انجام, اما من می دانم که تو بزرگ می شود.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>