سلتیکز بازدید Cavs به دنبال پایان از دست دادن ترمز

بوستون سلتیکز سر به موشک وام مسکن FieldHouse در دور دوم یک back-to-back شنبه در مقابل کلیولند کاوالیرز در تلاش برای جلوگیری از یک سه بازی از دست دادن خط.

بوستون سرفه تا 18-نقطه سه ماهه چهارم منجر شنبه قبل از اینکه outscored در وقت اضافه توسط Brooklyn Nets, 11-2 در 129-120 از دست دادن. سلتیکز داد تا 37 از Caris LeVert 51 امتیاز در آخرین دوره و قاب اضافی.

“من نمی خواهد می گویند که [سلتیکز اجازه دهید تا پایین کشش اما مربی] براد گفت: قطعا ما بود” Kemba واکر گفت: Boston.com بعد از بازی. “[شبکه] آنها ramped آن است. بدیهی است که LeVert او بود داغ او ساخت از همه چیز. آن را باور نکردنی عملکرد او است.”

بروکلین باز گشت برنده مشخص بوستون دوم متوالی پس از درد و رنج از دست دادن یکی دیگر از اضافه کاری شکست روز شنبه مقابل هوستون 111-110.

سلتیکز تسلیم 41 امتیاز به موشک های Russell Westbrook در که یکی بوستون اولین بازی خانگی پس از یک 3-1 کنفرانس غرب جاده نوسان است.

بوستون بود بدون واکر در برابر هوستون, آخرین پنج بازی از دست رفته پس از این همه ستاره به علت درد زانو. او بازگشت و یکشنبه به نمره 21 امتیاز در از دست دادن به بروکلین اما نمی خواهد این سفر به کلیولند در چهارشنبه هر بوستون گلوب.

سلتیکز نیز بدون Jayson Tatum, که از دست رفته روز سه شنبه از دست دادن به علت بیماری. بوستون گلوب نیز گزارش گوردون هیوارد صحبت از درد پس از بازی تنها 17 دقیقه در روز سه شنبه و Jaylen قهوه ای مورد علاقه خود را راست بيشتر است.

با مارکوس هوشمند رو به یک تعلیق ممکن است برای او پس از بازی درگیری با مقامات بوستون می تواند به شدت تهی در مقابل کنفرانس شرق را در آخرین محل تیم.

اما در حالی که سلتیکز به دنبال جلوگیری از سوم سه بازی از دست دادن رگه در تقویم سال 2020 — و برای تکمیل این فصل رفت و برگشت از کاوالیرز کلیولند می آید به چهار matchup سوارکاری, سه بازی ترمز ماشین خود را.

کاوالیرز از دست رفته روز دوشنبه به یوتا 126-113. شکست کاهش یافته است کلیولند یک بازی پشت آتلانتا برای شرق بدترین رکورد.

کلیولند رسید به 3-1 بعد از این همه ستاره زیر J. B. Bickerstaff که جایگزین بحرانزده سال اول مربی جان Beilein. Beilein اعلام کرد استعفای خود را Feb. 19 پس از ستیز چند ماه در کار است.

کاوالیرز’ موفقیت اولیه تحت Bickerstaff شامل برنده بیش از میامی و فیلادلفیا, دو تیم در شکار برای دور اول خانه-دادگاه مزایای استفاده در پلی آف NBA.

با وجود از دست دادن رگه کلیولند دیده است مثبت از سال دوم گارد Collin خادم. روز دوشنبه او را شکست حرفه ای-بالا از 31 امتیاز او فقط سه روز قبل از نیواورلئان به ثمر رساند 32 امتیاز در برابر موسیقی جاز.

“او تا به حال کلی بازی” Bickerstaff گفت: از خادم دوشنبه زیر را از دست دادن. “او به ثمر رساند زمانی که فرصت خود را ارائه شده است, پس از آن او ساخته شده بازی درست زمانی که او تا به حال به. دفاعی او مبارزه بیش از حد.”

در 20.2 امتیاز در هر بازی سکستون منجر به یک تیم کاوالیرز که سر به چهار matchup با آسیب زده بوستون رو راش خود را از آفات.

کلیولند با Andre Drummond, تریستان تامپسون داریوش حلقه گل Alfonzo shane nelson و دانته Exum در روز دوشنبه. فقط نه کاوالیرز مناسب در از دست دادن.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im