Centroid شهرها – یک عکس مستند در مورد حرکت مرکز ما

Centroid شهرها است یک مجموعه مستند پروژه با استفاده از, عکاسی, مصاحبه های تاریخ شفاهی و محلی بایگانی پژوهش به بررسی بیست و پنج شهرستانها شده اند که ميانگين مرکز از جمعیت ایالات متحده است. این نمادین مرکز محاسبه شده است هر ده سال به همراه آمار ایالات متحده برای اولین بار واقع در 1790 در نزدیکی Chestertown مریلند و حرکت پیوسته به سوی غرب در حال حاضر ساکن در نزدیکی افلاطون, Missouri. این پروژه قرار می دهد و یک چهره را به داده های آماری chronicling این شهرها و ساکنان آنها برای روشن کردن مداوم اجتماعی و سیاسی تحول امریکا است.

یک centroid است که مرکز هندسی یک منطقه مسطح — نقطه که در آن شما می تواند تعادل منطقه در نوک یک سنجاق. اگر منطقه مسطح است و نه در چگالی (یعنی heaver در برخی از نقاط), centroid حرکت درآمده است. اگر ما تصور کنیم جمعیت ایالات متحده به عنوان امتیاز برابر جرم بر روی نقشه و سپس centroid خواهد نمایندگی مرکز جمعیت.

در مورد پروژه: Centroid شهرها است یک مجموعه مستند پروژه ایجاد یک پرتره از شهرهای برچسب گذاشته شده توسط با این مختصات در طول سال. پروژه من با استفاده از این ایده از “نمادین” مرکز این کشور به عنوان یک تکیه گاه به بررسی چالش های پیش روی ایالات متحده است.

بیست و پنج شهر در حال Chestertown MD Ellicott City, MD, Waterford, VA, Wardensville, WV, کابین, WV, Buckhannon, WV, سوزش, چشمه, WV, بیش از حد, آه, Hillsboro, OH, الخلیل, KY, Westport, در, Elizabethtown در بلومینگتون در اسپنسر در لینتن در کارلایل در, Dundas, IL, Ingraham, IL (روش محاسبه تغییر) Shattuc IL ماسکوتا IL, De Soto, MO, Steelville MO, Edgar چشمه MO, افلاطون MO و Hartville MO (پیش بینی شده).

من عکس در تمام بیست و پنج پروژه شهرستانها هستم و در حال حاضر مشغول به کار در دراز مدت کار میدانی در شش تا از آنها را با اضافی میدانی تحت توسعه است. فصل های این پروژه تکمیل شده به تاریخ بررسی اثرات زیست محیطی از overdevelopment, تاریخی, میراث استعمار از مهاجران تغییر صورت صنعتی تولید و تکامل آمریکایی و مسیحیت و فشارهای اقتصادی ایجاد شده توسط شرکت های کوچک کسب و کار و مشارکت مدنی در شهرهای کوچک.

مصاحبه با هنرمند Nate لارسون در مورد Centroid شهرهای پروژه.

هنرمند صفحه وب دیگر کار می کند.

نقشه از حرکت مرکز جمعیت 1790-2010.

آمار آمریکا توضیح centroid شهرها.

بازدید از Centroids (26 ساعت با ماشین)

پویا گراف (GeoGebra) نشان دادن آنچه centroid است. [حرکت نقاط اطراف و/یا آنها را “سنگین تر” را ببینید centroid حرکت می کند.]

پیدا کردن مرکز از جمعیت خود دولت است.

جایی که مرکز هندسی از تگزاس ؟

ارسال شده توسط klausman (0 دیدگاه کل)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im