چالش های جدید در انتظار شاهین دستیار مربیان

Whitt نامگذاری شد ثانویه/دفاعی عبور-بازی هماهنگ کننده. Lupoi بود به نام خط دفاعی/دفاعی run-بازی هماهنگ کننده/دفاعی به پایان می رسد مربی. هر دو قبلا با کلیولند براونز.

ترجمه این عنوان برای طرفداران شاهین است که هر دو شارژ خواهد شد, در بخش, در حال توسعه با کلید اعضای جوان از دفاع بیشتر به طرز محسوسی cornerback اشعیا الیور و دفاعی پایان Takk McKinley.

الیور انتخاب دور دوم در سال 2018 در زمان بیش از رابرت الفرد در حق cornerback فصل گذشته. این یک سواری پر از دست انداز.

“من فکر می کردم بیش از هشت بازی گذشته او یک کار خوب از اتصال خود را پا و دست خود را با هم در خود مطبوعات بازی” Whitt گفت. “او ماند بیشتر مربع است و به او این توانایی هنگامی که او کردم تا زمینه برای اتصال در بالای مسیرهای. در اوایل سال او انجام برخی از چیزهایی که نمی اتصال خود را پا و دست خود را. که تمیز کردن در طول سال است. من فکر می کنم (دفاعی هماهنگ کننده Raheem موریس) و آن دسته از بچه ها هم بسیار خوب کار کرد.”

مک کینلی انتخاب در دور اول در سال 2017 آغاز شده و 13 از 14 بازی. او 3.5, کیسه و کیسه و 13 کارفرمایی بازدید در فصل گذشته.

“Takk دارای پتانسیل فوق العاده ای,” Lupoi گفت. “من فکر می کنم اولین چیزی که او را به انجام این است که او در حال حاضر متعهد به بهبود است از شانه خود را. … من تا به حال برخی از مکالمات خوب با او در حال حاضر. (مربی دن Quinn) شخصا رفته وجود دارد و او را دیده. او واقعا افتخار از پیشرفت او را و راه او را در حمله به سلامت خود را.”

قبل از رایگان آژانس و پیش نویس این طرح بهبود الیور و مک کینلی به نظر می رسد دو سریعترین راه برای دفاع به بهبود است.

“این یک ازدواج” Whitt گفت. “عبور از عجله و پوشش پاس دفاع. شما نمی توانید یکی واقعا بدون دیگری.”

بهبود پوشش از الیور و دو رقمی گونی عبور با عجله از مک کینلی را بلافاصله افزایش دفاع.

“حرف مفت است یک مربی عالی” سفید گفت. “من هیجان زده می شود قادر به کار با او دوباره چون ما در واقع دیدن فوتبال بسیار مشابه است. توانایی به آن دسته از بچه ها با عجله و درک که در آن آنها در حال رفتن به می شود و سپس در پایان به مطمئن شوید که ما شاید آنها را به نگه داشتن توپ که ثانیه اضافی به طوری که آنها می توانید به آن دوم راش. مثل من گفت: این ازدواج است.”

Whitt به بهبود طرح برای الیور.

“اولین چیزی که ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما در حال انجام دقیقا همان چیزی Raheem می خواهد” Whitt گفت. “او را به مطمئن شوید که او می تواند مناسب در این طرح است. پس از ما دریافت کنید که طرح-درک کردن ما در حال رفتن به مطمئن شوید که ما می تواند به جلو و توپ رو از مردم است.

“است که یک چیز در خلیج سبز که ما بهتر از هر کسی در این لیگ بیش از آن سال بود که من ثانویه مربی در خلیج سبز. ما ره بیشتر از هر کس دیگری در لیگ است. امیدوارم این چیزی است که ما می تواند به پایین آوردن اینجا و امیدوارم بني اسرائيل خواهد بود بخشی از آن است.”

مک کینلی که با داشتن سومین جراحی شانه از او فراخوانده است که در 45 بازی و 21 شروع می شود. او 16.5 کیسه و 38 کارفرمایی بازدید.

“من فکر می کنم آنچه که خودنمایی با Takk است که او نقش بازی راه راست و سخت” Lupoi گفت. “این یک نقطه شروع هر بازیکن بزرگ است. … چه برای من روشن است این است که گرسنه است. این گروه که در حال حاضر آموزش و انجام مسائل در این offseason به آماده شدن برای رفتن و حمله.”

Whitt بود که بابی Petrino را شاهین کارکنان در سال 2007 رفت و به مربی فصل 11 با Green Bay Packers (2008-18) قبل از گذراندن یک فصل در کلیولند.

او دارای یک حلقه از هکرها’ Super Bowl XLV پیروزی بر استیلرز.

او مربی بزرگ چارلز Woodson و کمک به توسعه undrafted رایگان عوامل Tramon ویلیامز و سام سپر به نرم افزار کاسه بازیکنان.

الیور را به گوش دادن به یک مربی با چنین رزومه قوی.

“کار با چوب و کسانی که بچه ها در اوایل آنها اجازه دهید من می دانم که بازیکنان بزرگ می خواهم به مربی,” Whitt گفت. “این یکی از چیزهایی که من آموخته است که آن را در اینجا با وکیل Milloy است که بازیکنان بزرگ می خواهم به مربی. من مربی یک راه خاص است. من بسیار خواستار است. اما من می خواهم به مطمئن شوید که هنگامی که ما وجود دارد و ما در حال دادن به خودمان را به بهترین شانس را به نفع خود.

“ما نمی نیاز به هر گونه ارتباط و خطا است. ما به چیزی نیاز نداریم که. … آن را بیش از حد سخت را به نفع خود در این لیگ است. بنابراین ما نمی خواهیم به خودمان. که یک چیز یاد گرفتم از کسانی که بچه ها می خواهم به مربی. آنها خواهید بود و اگر شما می تواند کمک به آنها گوش دهید.”

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im