تغییر در هوا به عنوان Georgia Tech شروع بهار عمل

پناه از باران داخل براک فوتبال تمرین تسهیلات تغییر جریان بود به عنوان Georgia Tech بهار آغاز شد تمرین صبح روز سه شنبه دوم تحت مربی جف کالینز.

نیوجرسی اعداد تغییر کرده بود. بازیکنان در موقعیت های جدید. بازیکنان که به پایان رسید 2019 فصل با واجد شرایط بودن باقی مانده حاضر بودند. یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان جدید مصرف شد اولین عمل جرقه بزند به عنوان کت زرد. شاید بیشتر خشنود به کالینز در این صبح بارانی, یک سال پس از برگزاری اولین بهار تمرین بازیکنان خود را به حال یک مقدار درک بهتر از آنچه از آنها انتظار می رود.

در offseason کالینز گفت: او و مربیان مجبور به استفاده از زمان در صبح زود تمرینات برای آموزش بازیکنان چگونه به انجام این کار آموزش آنها خواهد بود به انجام در بهار عمل.

“شما نیاز به رسم یک نقشه راه و پیاده روی ’em از طریق آن” گفت: Collins ویژه-تیم ها دوره. “آنها از آن ضربه آنها حمله آن را اجرا کنیم ما حرکت می کند و ما بسیاری انجام می شود. این یک بازی سرگرم کننده برای مربی وجود دارد بسیاری از بچه ها. بدیهی است که آنها بسیار باهوش و آنها را برداشت کرده ام تا چیزهای بسیار به سرعت. اما فرهنگی که در آن ما از طریق آن 343 روز پس از (آغاز بهار عمل در سال گذشته) است که نور سال پیش رو است.”

امید برای تکنولوژی است که پایه در Collins’ روش فعال خواهد شد و کت زرد برای پیشبرد سریع تر از آنها را از یک سال پیش. سه شنبه کالینز در زمان استفاده از معافیت در عمل به تماس با رهبران تیم به او و به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد چگونه موثر این تیم بود که با استفاده از زمان تمرین. کالینز است که با تاکید بر به حداکثر رساندن تمرین snaps گفت که در یک نقطه این تیم لنگ از 40 تکرار هفت در هفت دوره در 10 دقيقه (احتمالا یک دوره زمانی چند گروه بودند حفاری در همان زمان).

او همچنین raved در مورد دستاوردهای مقاومت ساخته شده توسط بازیکنان در ژانویه و فوریه.

“فقط اخلاق کار به اندازه قدرت – همه کسانی که همه چیز – آن شروع به نگاه راه ما می خواهیم آن را به اطراف نگاه در اینجا” کالینز گفت. “و فقط هیجان زده در مورد راه ها انجام می شود. بیرون آمد در اینجا بدون در نظر گرفتن آب و هوا و قرار دادن توپ و بازی.”

کالینز ساخته شده جالب تصمیم گیری در مورد چگونه او مجهز برخی از کسانی که بچه ها به طور خاص برای بازیکنان که عینک تک رقمی کشباف فصل گذشته. کالینز که جایزه باارزش یکنواخت اعداد بر اساس اخلاق کار و تعهد به این تیم تا به حال هیچ بازیکن در تک رقمی شنبه. Linebacker David کاری که به دست آورده No. 6 آخرین offseason بود پشت در های قدیمی خود را, شماره 32. Safeties Juanyeh توماس و طارق نجار که عینک 1 و 2 فصل گذشته به ترتيب با پوشیدن Nos. 28 و 29 را اصلی اعداد. کارفرمایی جیمز گراهام در زمان جرقه بزند در شماره 14 بعد از پوشیدن شماره 4 در فصل گذشته.

در حالی که به نظر می رسد انگیزه تاکتیک و یادآور کالینز’ استرس در تیم خود را به عنوان یک “حق-منطقه آزاد” مربی تصمیم به نگه داشتن انگیزه های خود را خصوصی. در پاسخ به یک سوال در مورد تغییر در اعداد کالینز به یک پاسخ در مورد چگونه “ما احتمالا شماره عاقلانه وجود دارد بیش از 100 است که در اینجا.” هنگامی که پیگیری و تلاش برای روشن شدن این سوال Collins پاسخ داد: “من می دانم آنچه شما به معنای.”

برخی از کسانی که تک رقمی بازیکنان در میان کسانی که در موقعیت های جدید. سابق کارفرمایی/گیرنده گسترده الیور توبیاس در cornerback. جری هوارد در حال اجرا خود را در سه فصل اول در زمان جرقه بزند در linebacker. بروس اردن-Swilling, بازگشت پس از پایان فصل پا آسیب منتقل شده بود از linebacker به در حال اجرا بازگشت. چارلی توماس که بازی linebacker اول دو فصل منتقل به ثانویه. لوقا جانز قبلا دفاعی بازیکن خط جلو بود در پایان تنگ.

کالینز گفت که الیور خواهد بود در گوشه ای از طریق بهار اضافه کرد که الیور نگرش و تلاش در ژانویه و فوریه تمرینات بود “همه چیز ما می خواهیم در یک Georgia Tech football player.” به عنوان او صحبت کرد Oliver بود و راه رفتن در عمل زمینه در میان آخرین کت برای تکمیل کار خود را.

در cornerback “او قادر به تحت تاثیر بازی در هر بازی تک” کالینز گفت. “بدیهی است که (او) است باور نکردنی هدیه های فیزیکی اما او مانند یک رقیب.”

اردن-Swilling هوارد و هر دو نزدیک کالینز در مورد تغییر موقعیت. هر دو تا حد زیادی ایفا پشتیبان گیری نقش خود را از طریق سه فصل اول. اردن-Swilling بود که همه آمریکایی های در حال اجرا در مدرسه عالی در حالی که هوارد جدید به linebacker.

“من فکر کردم آن را بزرگ برای هر دو شخصی و حرفه ای و توسعه و این چیزی است که آنها هر دو هیجان زده در مورد انجام” کالینز گفت. “من هنوز هم یک نقطه در زمان که در آن ما را دریافت جری برخی از حامل. من هیجان زده برای هر دو آنها را.”

سه سالمندان که redshirted اصلی خود ارشد فصول سال پیش پس از تحت فصل پایان عمل جراحی – گیرنده گسترده Jalen اردوگاه مرکز کنی کوپر و دفاعی در مقابله با Jahaziel لی – که در این زمینه اگر چه کوپر بود بیشتر رعایت. سه نفر دیگر از اعضای 2019 تیم که واجد شرایط باقی مانده kickers برنتون شاه و وسلی چاه و offensive lineman کانر هانسن – نمی شد و در عمل پس از انتخاب به ترک این تیم است. کینگ در مسیر فارغ التحصیل در این تابستان است و در حال حاضر پذیرفته شده است. هانسن نیز انتظار می رود که فارغ التحصیل در بهار. خروج شاه و چاه باز می شود تا لگد زدن کار به احتمال زیاد رقابت های اولیه-enrollee دانشجوی سال اول پیاده روی در Steven Verdisco و متعهد راه رفتن-در جود کلی از Allatoona بالا در شهرستان کاب.

چهره های جدید جمعیت این زمینه است. فارغ التحصیل انتقال offensive lineman رایان جانسون (که قبلا از تنسی) بود بازی حق گارد در یک نقطه قرار دادن یک پایان دفاعی خود را به عقب. اوایل-enrollee quarterbacks تاکر Gleason و جف سیمز سعی به گرفتن احساس برای جرم. (Gleason ساخته شده است یکی از نقش های صبح, طولانی touchdown اعتصاب کردن وسط به گیرنده گسترده Kalani نوریس در 11 در 11 دوره در پایان تمرین.)

سرعت تغییر ممکن است زمانی که کت تمرین برای بار دوم در روز پنج شنبه. فراتر از آن بسیار دیگری نیست به احتمال زیاد به کم کردن سرعت به عنوان Collins درایوهای Tech طریق دوم بهار است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>