اتهامات علیه تورنتو ویژه پاسبان بازداشت در آتلانتا فرودگاه

ماه پس از تورنتو ویژه پاسبان بود متهم به تجاوز جنسی دستگیر و در آتلانتا فرودگاه دادستان در غرب ویرجینیا کاهش یافته است اتهامات علیه او خود را وکیل را تایید کرد.

غرب ویرجینیا مقامات روز پنجشنبه گفت دولت “دیگر خواسته های به تعقیب” 34 ساله جردن آنتونی Doswell.

Doswell دستگیر شد توسط ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها در Hartsfield جکسون فرودگاه بین المللی در ماه ژوئن 2019 پس از شناسایی شدن به عنوان یک فراری از عدالت AJC.com قبلا گزارش شده است. او متهم به چهار فقره دوم-درجه تجاوز جنسی و یک تعداد هر یک از دزدی و اختناق و باتری در ارتباط با اتهام حادثه رخ داده است که در پولمن پلازا هتل در هانتینگتون غرب ویرجینیا در سپتامبر. 21, 2018.

مرتبط با: پس از آتلانتا فرودگاه بازداشت تورنتو ویژه پاسبان متهم به تجاوز به عنف اعطا باند

Doswell وکیل بنیامین فریمن گفت: اتهامات عنوان شده علیه او کاهش یافته است به این دلیل که اطلاعات خود را متهم به پلیس بازگویی حادثه نیست خط.

“اما” فریمن گفت: “پس از بررسی پرونده آقای Doswell ما مشخص شد که شواهد فیزیکی مطابقت ندارد متهم در اظهارات خود به پلیس و به پزشکان و درمانگران.”

فریمن گفت: محققان چت آنلاین سوابق که نشان داد این زن و Doswell حال گفتگو از طریق دوستیابی آنلاین برنامه برای هفته ها.

بیشتر: تورنتو ویژه پاسبان می خواستم در اتهام تجاوز به عنف گرفتار در آتلانتا فرودگاه

Freeman, اضافه کاری, خودداری از پاسخ به “پرسش های اساسی در مورد آنچه اتفاق افتاد” در مصاحبه با پلیس است.

“در ابتدا مدعی پلیس گفت که او تا به حال هیچ ایده که او را مورد حمله,” او گفت:. “و سپس داستان خود را تغییر داد. اول این نمی شد مبنی بر جنسیت که رفت و بیش از حد بود نه تجاوز.”

Toronto Community Housing سخنگوی بروس Malloch قبلا گفته Doswell شد استخدام آژانس مسکن و به ویژه پاسبان در جامعه واحد ایمنی. ویژه پاسبان به طور کلی کمکی افسران وظیفه با امنیت و یا حفظ صلح وظایف, اما آنها می توانید قدرت از افسران پلیس در برخی از حوزه های قضایی است. وضعیت فعلی اشتغال خود را روشن نیست.

Doswell در حال حاضر در منطقه آتلانتا که همچنان تحت یک پناهگاه در محل سفارش با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. پس از سفارش برداشته Doswell خواهد شد بازگشت به تورنتو فریمن گفت.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im