تعقیب از چین توسط ویروس اولین Thrashers مربی به نظر می رسد به بازگشت

آن را در اطراف اواسط ژانویه زمانی که کوتاه و مختصر فریزر فکر کردم که این امر می تواند زمان خوبی برای خارج شدن از چین است.

چه عجیب و غریب محل آن را برای یک مربی تیم هاکی برای پیدا کردن خود را در پکن مشغول به کار در پشت نیمکت از Kunlun ستاره سرخ از Kontinental لیگ هاکی. فریزر حرفه ای به نظر می رسید به دادگاه عجایب. او اولین مربی آتلانتا Thrashers (طولانی پس از نقل مکان به Winnipeg). پس از اخراج توسط Thrashers در سال 2002 او منعکس بین برخی از دستیار NHL شغل روی لئامت دادن با minor league گرند رپیدز Griffins چند سال مربیگری بلاروس تیم ملی و در حال حاضر این – ترجمه هاکی به ماندارین.

تا اواسط ژانویه با Kontinental فصل های پیچ در پیچ پایین وجود دارد این ویروسی تهدید در ووهان چین به دست آوردن سرعت. از آن زمان به در حالی که گرفتن خوب بود.

اولین فریزر تیم عقب نشینی به مسکو — KHL پخش در سطح زیر NHL عمدتا با یک مجموعه ای از تیم های, با علاوه بر این از تک تیم در بلاروس و فنلاند و لتونی و قزاقستان و چین است. آنها همچنین یک سری از جاده ها و سپس پراکنده به صورت های مختلف خود را موطن زمانی که لیگ در نهایت به حالت تعلیق در بازی. برای فریزر که به معنای رفتن به دالاس که در آن او نگه داشته است یک خانه از روز خود را به عنوان یک ستاره دستیار.

و او احساس بسیار سپاسگزار زمانی که او وجود دارد.

“ما تا به حال شده است بررسی می شود دو بار به عنوان یک تیم برای coronavirus و همه خوب بود همه سبز, چراغ” Fraser, 62, گفت: این هفته از خانه. “ما از تور از طریق روسیه و در پایان بچه ها به خانه رفت و تا کنون همه در سلامت است. برای یک تیم است که آویزان در اطراف چین برای پنج یا شش ماه من فکر می کنم همه ما خیلی خوش شانس است.”

اولین Thrashers مربی تبدیل شده است Rick Steves هاکی بی باک مسافرتی جهان. اروپا و چین آتلانتا – او را به کاوش در تمام مرزهای این بازی است.

چین را ارائه می آمد همراه در نزدیک ستاره قرمز را 2018-19 فصل است. “من حدس می زنم من درست به خاطر آنها از من خواست پشت” Fraser گفت. “من اجازه دهید آن را امتحان کنید دوباره – سمت های مختلف جهان را ببینید, KHL که من در مورد هیجان زده. خیلی عالی بود. این واقعا خوب بود سمت راست تا زمانی که این اتفاق افتاد و همه چیز رفت جنوب.”

علاوه بر همه مشکلات از فروش هاکی در چین و همچنین ترکیب گاه به گاه, چینی, بازیکن به لیگ اشغال شده توسط برخی از با تجربه, سخت, روس ها از غرب اروپا و آمریکایی شمالی فریزر خواهد بود در مواجهه با برخی از خرد کردن سفر است. پکن نیست به هر نقطه در هاکی-بازی جهان است. این 3,600 مایل به مسکو که در اطراف بسیاری از رقابت استوار است. و نزدیک به 4000 مایل به دورترین جاده توقف Jokerit, فنلاند. وجود دارد هیچ چیز مانند سریع راه سفر به عنوان ستاره قرمز را برای هفته ها-سفرهای طولانی.

“وجود دارد هیچ چیز آسان در مورد مربیگری یا بازی در چین است. آن را یک چالش” Fraser گفت.

همانطور که برای لیگ خود Fraser گفت: “این یک شسته و رفته را تجربه کنند. بازیکنان به نظر می رسد برای لذت بردن از دیدن بخش های مختلف جهان است. و بازی در KHL شده است واقعا خوب برای بازیکنان است. بسیاری از آنها نمی NHL-سطح بازیکنان به جای بازی در آمریکا (هاکی) لیگ و یا سواحل شرق لیگ هاکی و یا در آلمان و یا در فنلاند آنها به اینجا می آیند. این NHL, اما آن را بهتر از لیگ آمریکا. آن را خوب هاکی و آنها شانس را به بازی و جبران کنید بسیار خوب است. این یکی دیگر از راه برای آنها را به بازی و لذت بردن از حرفه خود است.”

بنابراین یکی از شگفتی بود و آن را سخت تر برای شروع یک تیم هاکی در آتلانتا یا چین ؟

“در پکن هر سال آنها خلاص شدم مربی تغییر تمام بازیکنان و شروع دوباره” فریزر گفت: این تیم که پیوست KHL در سال 2016. “آنچه من در تلاش برای انجام دهید این است نگه داشتن یک گروه اصلی و ساخت آن را مانند شما می خواهم در اینجا در شمال امریکا است. امیدوارم ما می توانید انجام دهید که. من فکر نمی کنم وجود دارد در حال رفتن به هر کلید های میانبر و یا رفع سریع رقابت با KHL برتر تیم تا زمانی که شما شروع به ساخت یک جامد ،

“در آتلانتا و آن را بسیار دشوار است در آینده وجود دارد چرا که بازیکنان می کردم و سپس همه سخت کار بچه ها بودند که سوم – چهارم-پنجم-خط بازیکنان NHL, و آن را سخت را برای آنها به رقابت بپردازند. در اینجا این نوع از همان. شما باید برای ایجاد یک پایه و ساخت آن است. اما بسیاری از چیزهایی که می آیند با چین که نمی آمد با آتلانتا. آن را به سخت خواهد بود.”

به فصل چهارم با Thrashers تیم سکندری از طریق دشوار دسامبر برنده تنها دو تا از 11 بازی ها, فریزر اخراج شد در روز بعد از کریسمس سال 2002.

او بسته بندی شده no hard feelings زمانی که او در سمت چپ آتلانتا برای نقاط دور و گسترده.

“من یک شکایت در جهان این یک تجربه بزرگ بود,” او گفت: خود را Thrashers سال است. “این یک چالش هر روز اما آن را بسیار جذاب بود. مردم بزرگ بودند; من عاشق این شهرستان است. پکن یک شهر مردم خوب هستند و امیدوارم ما می توانیم همه چیز در رفتن در مسیر درست است.”

ستاره سرخ و پنجم شد در این شش تیم Chernyshev بخش با 26-36 رکوردی که در این فصل متوقف شد. فریزر “عادی” فقط ممکن است متفاوت از هر کس دیگری در حرفه ای هاکی. اما ایده خود را از بازگشت به حالت عادی خواهد بود اردوگاه های آموزشی در چین آمده است در اواخر ماه جولای.

فریزر گفت که او آماده بازگشت در صورتی که لیگ رزومه. قطعا وجود دارد هیچ قصد بازگشت به Thrashers.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im