فریب داد, رسوایی ؟ چه خیانت رسوایی ؟

لیگ اصلی بیس بال پیشنهاد بزرگ گسترش برگشتی چه بحث همه چیز در مورد ؟ آن را شامل یک پیشنهاد به تعداد حذفی تیم در هر لیگ به هفت از زمان پنج حالی که با اضافه کردن بازی به این کلمات دور. در یک ورزش است که به فروش می رساند نوستالژی به عنوان بخشی از بسته بندی خود هر گونه تغییر postseason است به اندازه کافی به منظور جلب خشم سنت. [جزئیات زیر]

* سه بخشی قهرمانان کلمات و چهار تیم در هر لیگ را برگشتی

* بخش برنده با بهترین رکورد کلی در هر لیگ را دریافت خداحافظ به بهترین از پنج بازی بخشی سری

* این کلمات دور خواهد تغییر از یک بازی حذفی به بهترین-از-سه-بازی های سری

* بخش برنده دوم-بهترین رکورد در لیگ را دریافت کنید اولین انتخاب است که wildcard تیم و آن تیم خواهد میزبان هر سه بازی

* بخش برنده با سوم بهترین رکورد در لیگ می توانید انتخاب دوم که تیم به چهره و همچنین میزبانی سه بازی

* دو wildcard تیم که انتخاب نمی خواهد چهره یکدیگر با wildcard تیم با بهترین رکورد میزبانی دو تا از سه بازی

* وجود دارد خواهد بود یک شنبه شب حذفی انتخاب تلویزیون نشان می دهد در آخرین شب از بیس فصل به طور منظم که در آن بخش برندگان را انتخاب کنید تیم های آنها می خواهند به صورت

ارسال شده توسط Kirth Gerson (44 نظرات کل) 2 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

من یک کشاکش و رک و پوست کنده من مراقبت بسیار کمی در مورد بیس بال دیگر اما من به سوال حکمت از هر گونه تصمیم گیری است که باعث می شود در حال حاضر internminable فصل به طور منظم و حتی بیشتر بی معنی است.
ارسال شده توسط NBelarski در 3:38 AM در فوریه 13 [9 علاقه]
آنها باید از گل رز.
ارسال شده توسط bonobothegreat در 3:54 AM در فوریه 13 [1 علاقه]
آنها در تلاش برای شکست دادن NHL که در آن فصل به طور منظم است 7 ماه و postseason 7 هفته ؟
نوشته شده در توسط در 4:00 AM در فوریه 13 [2 علاقه]
ما به تماشای جهان سری بیش از ما شکرگزاری ترکیه ؟
ارسال شده توسط Thorzdad در 4:07 AM در فوریه 13 [2 علاقه]
من ادامه خواهد داد برای فریاد زدن در ابرها در مورد این واقعیت است که هر گونه کلمات در سیستم بیس بال گرم زباله است. پس از بازی تیم های چنین نامتعادل برنامه آن است که رقابتی غیرقابل دفاع به مقایسه سوابق تیم های سراسر بخش (و مسلما حتی در بخش با توجه به “interleague رقابت” چیزی).
ارسال شده توسط Rock Steady در 4:18 AM در فوریه 13 [1 علاقه]
من از خواب بیدار زمانی که آنها معرفی ارتقاء و سقوط.
ارسال شده توسط کاردینال Fang در 4:19 AM در فوریه 13 [11 مورد علاقه]
من از دست رفته این یادداشت که وجود دارد یک “کارت های وحشی بازی” برای سال ها در آن وجود ندارد کراوات در کارت های وحشی مسابقه پس از این پیشنهاد بود که به خصوص نامطلوب.

پس از آن من حدس می زنم من نه هدف برای این که من با توجه به بیس بال به هر حال.
نوشته شده توسط انفجار در 4:22 AM در فوریه 13

در دیگر اخبار جهان سری خواهد شد در حال حاضر به عنوان مراجعه کننده “زمستان کلاسیک.”
ارسال شده توسط terrapin در 4:30 AM در فوریه 13 [9 علاقه]
این یک پیشنهاد مضحک. و حتی من آغاز شده در “زنده یکشنبه اعلام کدام تیم می شود که تیم برای بازی در این پست از فصل است.”
ارسال شده توسط: رژ لب هنرپیشه در 4:36 AM در فوریه 13 [2 علاقه]
بازی بیس بال, حضور و غیاب دارای کاهش بوده است و شرکت کنندگان جمعیت, پیری،, چه, یک دهه در حال حاضر ؟ بیشتر ؟ من فکر نمی کنم این به نوبه خود آن را در اطراف اما هی. باید سعی کنید چیزی که من حدس می زنم ؟
ارسال شده توسط mhoye در 4:42 AM در فوریه 13 [1 علاقه]
این است که قطعا بدترین چیزی که اتفاق افتاده در جهان بیس بال این offseason.

قطعا.

(p.s. ما فانتزی بیس بال در این سال؟)
ارسال شده توسط ترشرو پف در 4:49 AM در فوریه 13

حاشیه از برنده شدن در یک بازی بیس بال باریک هستند. بهترین تیم به طور معمول از دست می دهد 40 درصد از بازی های خود را. گسترش بیش از 162 بازی بهتر تیم را فشار دهید به جلو و به شما بر این باورند آن دسته از اعداد است که می گویند بهترین تیم 28 بازی جلوتر از بدترین تیم. در پلی آف است و کاملا محتمل است که که بدترین تیم برنده خواهد شد بیش از یک دوره است که به آنها 3 از 5 یا 4 از 7.

این در تضاد با بسکتبال است. در یک بازی 16 دانه هرگز مورد ضرب و شتم 1st. در بسکتبال شما باید 33 بازی رگه برد. در 100 سال گذشته, طولانی ترین رگه برنده است 22 بازی با تعداد زیادی بیشتر بازی های انجام شده.

در اثر این خواهد شد از بین بردن هویت نام تجاری. شما لازم نیست که به یک تیم خوب شما فقط باید به یک رگه و شما را جامه تمام قدرت داجرز یا یانکی ها یا Red Sox هر تیم که در واقع سعی کردم به شایستگی مناسب برای بازی های 162. شما به زودی که 45% تیم برنده در مسابقات جهانی است. که نمی خواهد حتی در ساخت بسیاری از وفاداری در میان برنده وطن. آنها را ببینید که چگونه تیم خود را مکیده است در تمام طول سال های طولانی.

شاید این کک جدید: در حال اجرا به عنوان یک محاکمه مردم را به یاد داشته باشید قدیمی کک.
ارسال شده توسط dances_with_sneetches در 5:04 AM در فوریه 13 [3 علاقه]

شایان ذکر است که در حال گسترش کارت های وحشی از یک بازی به سه سری بازی خواهد تنها اضافه کردن دو روز به فصل چون هر سه بازی به بازی بازگشت به عقب در همان شهر است.
ارسال شده توسط DirtyOldTown در 5:07 AM در فوریه 13
آنچه که من واقعا امیدوارم که این است که آنها دریافت DH به NL برای 2022. این پوچ که کوزه که نمی رسید به طور منظم از آنها نوجوانان در معرض خطر سلامت خود را به انجام گردابی کار در ضربه زدن به ماساژ خیره ایده های افراد از سنت است.
ارسال شده توسط DirtyOldTown در 5:11 AM در فوریه 13 [1 علاقه]
این در تضاد با بسکتبال است. در یک بازی 16 دانه هرگز مورد ضرب و شتم 1st.

دیگر درست است! [در نهایت همه چیز بهتر برای ویرجینیا]
ارسال شده توسط ترشرو پف در 5:14 AM در فوریه 13 [2 علاقه]

من از خواب بیدار زمانی که آنها معرفی ارتقاء و سقوط.

آنها در حال حرکت در جهت دیگر با کاهش تعداد تیم های مزرعه تا خود خواهد بود و حتی کمتر minor league baseball.
ارسال شده توسط srboisvert در 5:23 AM در فوریه 13 [3 علاقه]

با توجه به یک نویسنده بیش از Fangraphs پیشنهاد ممکن است در واقع تیم کمتر احتمال دارد به همه به نفع خود پس با اعداد آن را به برنده شدن در یک بخش اما نه لیگ کمتر با ارزش تر از زیر سیستم فعلی که می تواند حمل بزرگتر از حد انتظار انشعابات در چه تیم های رویکرد تجارت مهلت, در میان چیزهای دیگر.
ارسال شده توسط gusottertrout در 5:23 AM در فوریه 13 [2 علاقه]
اخیر خیانت رسوایی بدست من فکر می کنم در مورد لیگ اصلی بیس بال برای اولین بار در سال. که واضح است که یک نشانه بیشتر بیس بال نیست راه حل مشکل این بودن بی ربط.
ارسال شده توسط tommasz در 5:27 AM در فوریه 13
که واضح است که یک نشانه بیشتر بیس بال نیست راه حل مشکل این بودن بی ربط.

است هر ورزش در واقع ،
ارسال شده توسط Thorzdad در 5:33 AM در فوریه 13 [3 علاقه]

من لزوما فکر می کنم این ایده گسترش برگشتی به تیم بیشتر است ذاتا بد نیست اما این به نظر می رسد مانند نوع عجیب و غریب و پیچیده راه برای انجام آن است. آنها می خواهند اول و دوم تقسیم برندگان به انتخاب مخالفان خود را در تلویزیون زندگی می کنند? وجود دارد مهم دیگر ورزشی که بالاتر دانه مخالفان خود را انتخاب کنید (به عنوان مخالف به بالاتر دانه به طور خودکار رو به پایین دانه)?

نیز عجیب و غریب است که آنها می خواهند برای اضافه کردن هیجان بیشتر به لیگ برتر با ساخت برگشتی مهم تر نسبت به فصل به طور منظم اما هنوز هم می خواهید به چوب به 162-بازی فصل است که مردم خواهد شد و حتی کمتر تمایل به دنبال در حال حاضر.
ارسال شده توسط chrominance در 5:34 AM در فوریه 13 [1 علاقه]

هر ورزشی در واقع ،

سوپر سر و صدا وارنر نهایی ؟
ارسال شده توسط صدای فش فش در 5:50 AM در فوریه 13 [2 علاقه]

چه خواهد شد آنها را در دور اول در حال حاضر ؟ من دیده ام مردم خواستار آن کارت های وحشی اما چهار تیم در آن خواهد بود و بخش برندگان. به طوری که عجیب و غریب است.
ارسال شده توسط DirtyOldTown در 6:08 AM در فوریه 13
از FPP عنوان من آمد به می گویند که اگر من کمیساریای من تعلیق کل Houston Astros سازمان برای یک سال تمام. اما من می بینم که واقعا موضوع این پست. بنابراین من حدس می زنم آن را خارج از موضوع بگم که اگر من کمیساریای من تعلیق کل Houston Astros سازمان برای یک سال تمام. اگر کسی می خواهد به پرچم این نظر برای اینکه خارج از موضوع وقتی که من می گویند که اگر من کمیساریای من تعلیق کل Houston Astros سازمان برای یک سال تمام من را درک کنید.
ارسال شده توسط hypnogogue در 6:17 AM در فوریه 13 [6 علاقه]
به وضوح آنچه ما نیاز داریم بر اساس چگونه به خوبی آن را در مکانهای دیگر مانند انتخابات این است که یک طول یک مسابقه و یا حذف روند. چرا باید هر فرض یک “قبل از حذفی” در تمام ؟

چرا کل فصل و پلی آف?

و شاید همه اما می گویند 2 تیم به طور خودکار در در روز دو. و سپس ما می تواند گسترش حذفی فصل (با تشکر از گرمایش جهانی!) برای اضافه کردن یک ماه دیگر می گویند.

و زمانی که هنوز حضور گرم و قیمت بلیط در ادامه به افزایش و شهرستانها ادامه به پای این لایحه برای استادیوم ها و سرمایه گذاری معلوم می شود شپشو شاید ما می توانید به فرمت قدیمی فقط برای بار خاطر.
ارسال شده توسط hijinx در 6:18 AM در فوریه 13

دلیل آنها در حال انجام است که (تعلیق کل org) است زیرا آن را به طور گسترده ای اعتقاد بر این حداقل دو و احتمالا نیم دوجین تیم های درگیر در رفتار مشابه… آنها نمی تواند لغو دو پنجم از لیگ.

به علاوه در سطح انسانی ballpark فروشندگان روابط عمومی مردم و پرسنل تعمیر و نگهداری و شمار دیگر کار افرادی که پشتیبانی آستروس چیزی نمی اشتباه است و سزاوار نیست که زندگی خود را منفجر.

من درک احساسات هر چند.
ارسال شده توسط DirtyOldTown در 6:22 AM در فوریه 13 [2 علاقه]

اوه این یک ایده وحشتناک است. اگر بیس بال می خواهد به ماندن مربوطه به مخاطبان جوان وجود دارد چیزهایی که در آن می توانید انجام دهید اما این ain’t it. بود واقعا و صراحت بیشتری شامل: استادیوم هنوز هم می تواند خصمانه مکان و تیم به نظر نمی رسد به انجام این کار بسیار برای تغییر آن فرهنگ است. ما نیاز داریم بیشتر از زنان درگیر در بیس بال نه فقط در صدا و سیما و گزارش بلکه در کارکنان مدیریت, و یا جهنم من حتی سرد با دیدن زنان در این زمینه است. وقت آن است برای باز کردن آن بخش از همه چیز. که جیز آبی که در اینجا تورنتو به یکی از بزرگترین غرور حوادث در جهان در زمان بسیار طولانی برای شروع به داشتن غرور حوادث خود را بد است. بیس بال نیست هاکی پس از آن هرگز به این نوع حمایت در اینجا در کانادا که این تیم را به خصوص در حال حاضر که بسکتبال نیز گرفته شده اما وجود دارد خیلی بیشتر است که می تواند انجام شود برای رسیدن به بچه ها از جوامع مختلف به خصوص جوامع محروم به آنها احساس بیس بال را به آنها خوش آمد. و سپس آنها نیاز به در واقع گاییدن, خوش آمدید آنها را با قابل مشاهده صوتی, حمایت های مادی.

برای زمان بالغ طرفداران که در حال ناپدید شدن یکی از بزرگترین چیزهایی که آنها می توانید انجام دهید این است که پایان خاموشی محدودیت حتی اگر فقط برای خدمات آنلاین خود را. من تماشای بسیاری از بیس بال و من را وادار به دیدن یا گوش دادن به هر جیز آبی در آمد MLB.tv به این دلیل که صاحبان تیم برداشته اند همه خاموشی محدودیت. اما اگر من فقط می تواند تماشای چند بر اساس آنچه که در حال پخش بر روی یک کابل سرویس من لازم نیست ؟ آره, من می خواهم به تماشای تنها تعداد انگشت شماری از بازی ها در سال است.

مقدار زیادی می تواند انجام شود, اما آن را در زمان حسن نیت و بسیاری از آن مسائل است که نمی توان خوانا به صاحبان و دیگر مناسب در لیگ است.
ارسال شده توسط سس ماهی در 6:22 AM در فوریه 13 [6 علاقه]

شخصا اگر در آوردن چند تیم اجازه می دهد تا هر دو جایگزینی تک بازی wild card با فرمت (که عمیقا احمق) با یک سری و حق خداحافظ برای بهترین دو تیم به نظر من این یک خوش آمدید بهبود است.
ارسال شده توسط DirtyOldTown در 6:29 AM در فوریه 13
ممکن است انقباض جزئی لیگ عجیب است یکی است.

از یک طرف این استدلال که وجود دارد بیش از حد بسیاری از جزئی از تیم های لیگ برتر که همان رشد و نمو اهداف می تواند راضی چهار اعضا در هر لیگ بزرگ تیم به جای پنج یا شش است شفاف درست است.

در دیگر لیگ را اعلام کرد ثانویه هدف آن از بین بردن اضافی تیم اجازه می دهد که باشگاه به افزایش حقوق است مزخرف است.

هزینه به هر بازیکن تنها در یک مزرعه سیستم 20,000 $افزایش خواهد بود $2.5-4 میلی متر در هر باشگاه… حدود هزینه یک پشتیبان infielder. در پرتاب اضافی نیم میلیون سال در هر وابسته برای بهبود تهویه و تغذیه و امکانات و آنها به طور چشمگیری می تواند تعمیرات اساسی سلامت و بهره وری و توسعه و شادی از کل خود را جزئی از سازمان لیگ برای حدود قیمت یک جوخه outfielder.
ارسال شده توسط DirtyOldTown در 6:40 AM در فوریه 13 [3 علاقه]

بازی بیس بال, حضور و غیاب دارای کاهش بوده است و شرکت کنندگان جمعیت, پیری،, چه, یک دهه در حال حاضر ؟ بیشتر ؟ من فکر نمی کنم این به نوبه خود آن را در اطراف اما هی. باید سعی کنید چیزی که من حدس می زنم ؟

MLB متمرکز شده است به طور همزمان اصلاح دقیقه از هر بازی و اضافه کردن روز به برنامه در حالی که آنها چشم پوشی منطقه-مسدود کردن در MLB تلویزیون و این درایوهای من موز. من می دانم که آنها اهداف مختلف و موضوعات مختلف اما هنوز هم
ارسال شده توسط Think_Long در 6:40 AM در فوریه 13 [1 علاقه]

کوتاه تر بازی بهتر خواهد بود. بیشتر تیم ها در پلی آف یک چیز است; انتخاب نشان می دهد کاملا دیگری است.
ارسال شده توسط ZeusHumms در 6:40 AM در فوریه 13
هر ورزشی در واقع ،

منظورم از نظر دیپلماسی فوتبال را زیبا مربوطه

اما من می خواهم استدلال می کنند که از نظر فرهنگی ورزشی نقش حیاتی در جامعه-ایجاد و تشکیل در گروه و حیاتی خارج شدند. انسان نیاز به خارج-گروه آن را یکی از اساسی ما روانی نیاز دارد. (فقط نگاه کنید که چگونه MetaFilter واکنش نشان می دهد هر زمان که شما ذکر ق.) ورزش اجازه می دهد تا جوامع به فرم در گروه و گروه هایی که برش در سراسر کلاس نژادی و قومی تقسیم – اگر شما در نیویورک زندگی می کنند و از شما حمایت یانکی ها ما باید چیزی مشترک شما بخشی از قبیله من و من می دانم که بدون توجه به جایی که شما می آیند از چه نوع فرهنگ شما باید حداقل شما یک متس فن.

شده اند وجود دارد مطالعات نشان داده اند که طرفداران ورزش می تواند در ابتدا به دیدن رقیب خود تیم طرفداران به عنوان بخشی از خود را در گروه با نشان دادن آنها چیزی است که باعث می شود آنها احساس خوبی در مورد ورزشنه فقط تیم خود را.

چیز زیادی در مورد تیم های ورزشی است که فروش نسبتا آسان است حتی برای مهاجران اخیر – شما در یادگیری قوانین اساسی شما انتخاب کنید یک تیم به شما نشان می دهد تا به بازی با رنگ ها و شما در حال حاضر اتصالات در – و این چیزی است که می تواند ایجاد یک تمایل مثبت قوی تر از نهفته منفی مردم نسبت به افراد غیر سفید پوست, اقوام, اما نه آنقدر مهم که وجود دارد به طور منظم جرایم ناشی از نفرت علیه تیم رقیب حامیان.
ارسال شده توسط Merus در 6:54 AM در فوریه 13 [5 علاقه]

در ضمن آنها خوشحال به تلاش برای فروش من فصل جریان بسته در $129.99… اوه اما من نمی توانم تماشای دایاموند چرا که آنها محذوف. راز گرفتن طرفداران بازگشت نیست لقب. این تعامل و MLB شده است وحشتناک که در آخرین 15 سال یا بیشتر. این شرم آور است زیرا این دوران با برخی از بهترین بازیکنان MLB تا به حال دیده می شود. مایک ماهی قزل آلا تعداد در میان تمام وقت نوابغ و هنوز بسیاری از مردم می دانم که خیلی در مورد او. دیدار با طرفداران خود را در نیمه راه و آیا فقط صبر برای آنها را به شما می آیند و با تعجب به جایی که آنها هستند. شما در حال حاضر یک محصول خوب است. در دسترس خواهد بود. درگیر می شود.

(سمت بیهوده گویی: دایاموند تحت Coangelo ساخته شده است یک تیم بود که یک منبع منطقه ای غرور و افتخار است. پس از آن دیگر همکاران او را مجبور به خارج و شروع به اقدام بیشتر شبیه به بیس بال, Inc. AAA تیم در توسان فروخته شد به صاحبان نقل مکان کرد که این تیم به رنو. سپس آنها منتقل بهار آموزش از توسان به اسکاتسدیل آریزونا. تعامل? وجود دارد یک بار در حضور بزرگ در توسان و دایاموند دنده همه جا بود. مردم خرید حذفی بلیط در ورزشگاه در توسان در سال 2001. در حال حاضر… آنها نامرئی در اینجا. نگاهی به ورزشگاه در روز معمولی weeknight بازی و حتی بسیاری از آخر هفته ها. آن 3/4 خالی است. آن را همیشه مانند این حتی زمانی که تیم در حال از دست دادن چرا که آنها می دانستند که چگونه به تعامل با. که رفت و از پنجره بیرون را با مالکیت جدید ، و در حال حاضر آن را یافت شده است که آنها امضا کرده ایم NDAs با دیگر شهرستانها به کاوش در حال حرکت به جدید براق ورزشگاه که آنها بوده ام تعقیب پس از تنها 20 سال است. اگر شما نمی خواهید به اینجا, چرا طرفداران شما می خواهید به بازی؟)
ارسال شده توسط azpenguin در 7:06 AM در فوریه 13 [1 علاقه]

با توجه به “چیدن یکی از مخالفان” این راه به حفظ یکپارچگی این ورزش است. اگر بازی یو پی اس از پیش تعیین شده شما می توانید تا پایان با موقعیت های عجیب و غریب:

1st خود خداحافظی و حالا تصور کنید که به جای 2 تیم در واقع ضعیف تر از محل 3 تیم (3rd محل بود شروع سنگی بوده ولی در نیمه دوم فصل). بنابراین اگر شما از وسط تیم بهتر است به در آمده 7th (بازی در برابر 2 دور اول) به جای 6 (بازی برابر قوی تر 3).

شما هرگز می خواهید یک منحرف انگیزه ای که در آن از دست دادن یک بازی است که وضعیت مطلوب. اگر winningest تیم را وادار به انتخاب خود مخالفان وجود ندارد مانورهای رندانه خاص پایین تر دانه.

2012 بدمینتون “رسوایی” در مورد دلیل سازمان را درک نمی کنند چگونه به ساخت یک مسابقات و بازیکنان قرار گرفتند به موقعیتی که در آن از دست دادن بازی به آنها شانس بهتری برای برنده شدن در این مسابقات است.
نوشته شده توسط انفجار در 7:07 AM در فوریه 13

این به این معنی است که طرفداران [تحت یک مجموعه خاص از شرایط] دیگر نمی خواهد دلیل ناله و شکایت کردن.

ابدی فن پاسخ به این نوع پیش بینی: “چالش را پذیرفت”
ارسال شده توسط solotoro در 7:20 AM در فوریه 13

گاهی اوقات من فکر می کنم آنها باید بیس بال فقط باید خود ذات خود و تغییر نام بازی را شل کنید.

که منظور من چه کسی اهمیت میدهد اگر حضور و غیاب رو به کاهش است, تلویزیون, شماره های پایین بازی-بازی-بازی … شاید مشکل این است که آن را تبدیل به بیش از حد بزرگ از یک معامله. اجازه دهید تمام تنش ضربه را از این بازی از دست دادن f***ing میلیارد دلار حقوق حذف تمام مگا از بحث من لذت می برد و هرگز یک معامله بزرگ زنده لیگ برتر بازی در یک معامله بزرگ لیگ برتر ورزشگاه تا آنجا که من به برخی از جزئی لیگ امور کوچکتر ballparks در کوچکتر بازار داغ شب های تابستان با خورشید در نهایت تنظیم …
ارسال شده توسط فیلیپ-تصادفی در 7:24 AM در فوریه 13

بنابراین من حدس می زنم آن را خارج از موضوع بگم که اگر من کمیساریای من تعلیق کل Houston Astros سازمان برای یک سال تمام.

خوب پس من با اشاره به رسوایی در تیتر من می خواهم بگویم آن را خارج از موضوع به می گویند که آنها باید به حالت تعلیق درآورد کل Houston Astros سازمان برای یک سال تمام. به عنوان یک جایگزین به جای تعلیق کل Houston Astros سازمان برای یک سال تمام آنها می تواند تعصبی کل Houston Astros سازمان به AAA برای یک سال تمام.

من نمی خواهم این مزرعه-تیم هرس. وجود دارد یک تیم است که نقش 10 دقیقه از خانه من و کسانی که بازی بسیار سرگرم کننده بیش از عمده تیم بازی 40 دقیقه دور. AAA تیم است که ظاهرا در حال حرکت به یک سایت از یک ساعت دور (10 دقیقه نزدیک تر از جایی که آنها بوده ام) اما من تا به احتمال زیاد برای رفتن وجود دارد.

ابدی فن پاسخ به این نوع پیش بینی: “چالش را پذیرفت”

آره که به نظر می رسد مانند بسیار واهی.
ارسال شده توسط Kirth Gerson در 7:24 AM در فوریه 13

کلمات دور خواهد تغییر از یک بازی حذفی به بهترین-از-سه-بازی های سری

من به صراحت شبیه به این بخش است. “یک-و-انجام” کلمات بازی کرده است bugged من چون هیچ جای دیگری در بازی بیس بال, وجود ندارد و یک tiebreaker یک واحد تصمیم گیری هر چیزی. من مطمئن هستم که در مورد بقیه از آن اما اگر ما مناسب سه بازی از سری بازی های خارج از جوانه Selig است “اگر چه هر فصل تا به حال یک بازی هیجان انگیز در پایان فصل به طور منظم?” brainstorm, من مایل به آن را به من بدهید.
ارسال شده توسط fireoyster در 7:28 AM در فوریه 13

از دست دادن f***ing میلیارد دلار حقوق

حقوق بازتابی از کار ارائه شده به صاحبان و ارزش ارائه شده به مردم پرداخت برای تماشای پخش و تبلیغ در بازی. بازیکنان در حال حاضر به سختی نیمی از کل درآمد.
ارسال شده توسط Etrigan در 7:34 AM در فوریه 13 [2 علاقه]

این احمقانه است و هر کسی که فکر می کند بیشتر MLB برگشتی که یک ایده احمقانه است. به همجنسگرا economises اجرای آن متوقف نخواهد شد و حتی پس از اولین بازی مسابقات جهانی می شود برف ، NFL است که با اضافه کردن یک 17th فصل به طور منظم بازی چرا که آنها فقط باید به آن اضافی 1 / 17 th مقدار پول (که تقریبا 6 درصد!) و NBA در حال حاضر آن است تا هر بازیکنی که می توانیم برای انجام این کار (بالای 25 یا بیشتر بازیکنان) حتی واقعا شروع به کار سخت و پوشیدن و خود را در مچ پا و زانو و لگن تا فصل سوم انجام می شود ،
ارسال شده توسط bukvich در 7:36 AM در فوریه 13
اگر آنها نمی تواند خود را پر ورزشگاه کرسی را در تمام بخش ها ارزان است. آن را معکوس غرور و افتخار بود که در صندلی های ارزان قیمت و مطمئن است که با تجربه سرگرم کننده است. را به کل بخش خانواده کرسی و 20 دلار برای چهار نفر از آنها. بهتر به فروش 5,000 کرسی در 5 دلار نسبت به آنها خالی است.
ارسال شده توسط dances_with_sneetches در 7:39 AM در فوریه 13
> “یک-و-انجام” کلمات بازی کرده است bugged من چون هیچ جای دیگری در بازی بیس بال, وجود ندارد و یک tiebreaker یک واحد تصمیم گیری هر چیزی.

در سال 1962 داجرز و غول های بسته شده برای لیگ ملی پرچم و آنها بداهه سه بازی کراوات شکن سری.
ارسال شده توسط bukvich در 7:39 AM در فوریه 13

این ایده بسیار خنگ من باید فکر می کنم آن را تلاشی برای منحرف کردن اذهان از همیشه بدتر شدن Astros, فریب داد, رسوایی.
ارسال شده توسط dirigibleman در 7:43 AM در فوریه 13
اولین فکر من این است که MLB می خواستم به تضمین می کنند که حداقل یکی لس آنجلس تیم و یکی نیویورک تیم را به پلی آف به حداکثر کردن رتبه های تلویزیون.

من یک فن جیز آبی و من هرگز تماشای حذفی بیس بال مگر اینکه جیز در آن هستند. بازی شروع می شود در اواخر شب (من یک پرنده زود هنگام) آنها بروید و در حدود هشت تبادل تغییرات در هر تیم در هر بازی و گوینده آنقدر مرگبار جدی در همه زمان ها. آن را بیش از حد مانند فوتبال است.
ارسال شده توسط tallmiddleagedgeek در 7:54 AM در فوریه 13

من دیر به نظر حزب در اینجا, اما من می خواهم برای رفتن بر روی رکورد عنوان کرد و گفت که این کل حذفی گسترش ایده اشتباهترین گه که من شنیده ام و که مانفرد باید به رختکن به بررسی تصادم.

من موافقت می کنم که بیس بال نیاز به تعمیر رادیو و تلویزیون مسائل. من جان سخت رادیو شنونده اما پدر من به تماشای بازی. چند سال پیش ما رفت و از طریق یک احمق در آن زمان دوقلوها شد تلاش برای راه اندازی خود را در ایستگاه کابل (و هزینه یک دست و پا برای آن) این ادعا که این امر با ارائه یک “کل تجربه بیس بال”. از آن رو شات پایین خیلی سخت آن را احتمالا هنوز هم نزولی از گوشته زمین. اما ما خوش شانس در منگنز است که آنها پخش بازی ها در منطقه, Fox sports کابل شبکه در نه بیش از حد اضافی هزینه اولیه در کابل.

اگر آنها شروع نیاز به یک اشتراک به حتی گوش دادن به بازی من شروع گردند و آتش و جرقه مانند یکی از کسانی که کمی باد کردن دایناسورها. ما اجاره اتومبیل هنگامی که ما را به سفرهای جاده ای و همیشه پوسته یک بیت اضافی برای Sirius به طوری که ما می توانید گوش دادن به دوقلوها اما جهنم اگر من قصد دارم به پرداخت برای انجام این کار زمانی که من زندگی می کنند شش مایل از ورزشگاه.
ارسال شده توسط خاکستری اردک در 8:14 AM در فوریه 13

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin instagram takipçi satın alucuz takipçi satın algüvenilir takipçi satın alkusadasi escortElektronik sigara