‘تشویق’ با استفاده از ضربات مغزی را مورد Cheerleading

دیانا Moskovitz, DeadspinUnnamed موقت ورزشی وبلاگ دات کام: ‘تشویق’ با استفاده از ضربات مغزی را مورد Cheerleading

آیا ما می بینیم این سیاست اجرا در تشویق? حقیقت این است که من نمی تواند مطمئن باشد. من به تماشای تمام شش قسمت را در یک ردیف و در زمان یادداشت در بحث در مورد تکان مغزی ورزشکار ایمنی و صدمات. این مستند به شما نشان می دهد هولناک سقوط اجازه می دهد تا شما را بشنود thuds و فریاد می زند. چند بار من تو را دیدم چه شد یک نگاه اجمالی از آنچه که هستند ارائه شده به عنوان ضربه مغزی تست: ایستادن روی یک پا و چشم خود را بسته و دست زدن به بینی خود را با هر دست. اما تمرکز پس از هر سقوط, ضربه مغزی یا نه, نیست در تست. آن را در اجباری مجازات: یک قطره به این معنی هر کس به 50 فشار یو پی اس. تشویق رفتار تکان مغزی بسیار به همان شیوه فوتبال یا هاکی پخش رفتار آنها: یک رویداد اتفاق می افتد در حاشیه, هیچ چیز ارزش پرداخت که بسیار مورد توجه است.

ارسال شده توسط tonycpsu (13 کل نظرات) 9 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

اهرم خالق/showrunner جان راجرز با اشاره به شرایط اسفبار در cheerleading هنگامی که بحث در مورد چرا آنها یک قسمت از نشان می دهد در آن:

هر سال به نویسندگان در آمده با سه یا چهار ایده برای قسمت. جرمی برنشتاین (@fajitas) led با دو جرم-y آنهایی که, و سپس گفت: “همچنین cheerleading.”

ما می خواهم به شوخی در مورد آن را قبل از. سالن ما scouted برای دیگر قسمت شد میزبانی یک cheerleading رقابت در آن زمان و البته همه بچه ها گفت: “Cheerleading قسمت!!” هار د هار. بنابراین در ابتدا من فکر کردم که شوخی.

سپس او گذاشته آمار و همه من نگهداری کرد و گفت “عیسی مورفی.” و سپس او گذاشته دلیل آمار و داونی و به من گفت: “این است که … واقعی شرارت است.” به عادلانه باشد من به شما اعتراف کنم هنوز هم کمی مشکوک در مورد اینکه آیا ما می تواند در این قسمت کار می کردیم Jer ارائه اطلاعات به نویسنده ،

این angriest من دیده ام این اتاق پس از فصل دو.

رفتن خیلی بیشتر به backstory را به ما نزدیک به “عملی” ما آمده ایم در حالی که بنابراین اجازه دهید فقط می گویند شرکت های مختلف است که در واقع عمل مدل کسب و کار — که من معنی گسترده ای از مقیاس ترا درهم میشکنند کارآمد grift-ما جزئیات را در قسمت. صد چیزی در مسابقات قهرمانی ملی. شما را مجبور به خرید بیمه که هرگز پرداخت. مبارزه و تلاش برای افزایش استانداردهای ایمنی به دلیل بهتر است استانداردهای ایمنی خواهد تداخل با توانایی خود را برای مجوز و سود کردن cheerleading اردوگاه و غیره و غیره. دختران زیبا در صندلی چرخدار به دلیل برخی تشکرها در لباس. با استفاده از دنیای واقعی مدل ما به کار رفت.

ارسال شده توسط NoxAeternum در 11:01 AM در فوریه 2 [16 مورد علاقه]

من به تماشای Netflix مستند. راستش خواندن بین خطوط این کیفرخواست از ورزش است. مربی “مراقبت” اما از آن مراقبت که یک اسب مسابقه است صاحب اسب خود را: آنها در مراقبت از او را برای یک دلیل و آن دلیل این است که برای برنده شدن در مسابقات. اگر برخی از آنها استراحت در طول راه خوبی بود که هزینه ورود.

این نوع هولناک است.
ارسال شده توسط داروسازی در 11:13 AM در فوریه 2 [9 علاقه]

من بسیاری از دوستان که بازی دربی غلتک, یکی دیگر از ضربه مغزی مستعد ورزش است که به نظر می رسد ناهموار رابطه با تصادم ایمنی. برخی از تیم ها را سر بازدید به طور جدی دیگران به نظر می رسد برای درمان آنها بسیار معمولی است. حتی در این تیم با دقیق قوانین ایمنی من قطعا دیده می شود بازیکنان و مربیان در مورد شکایت “مزخرف مسئولیت قوانین” مسدود کردن آنها از بازی زمانی که آنها می خواهند به.

تشویق شده است و برخی از دربی محافل رسانه های اجتماعی شده است و جالب تماشای آن موقع بسیاری از مکالمات (و tbh دعوا) در مورد این موضوع. من قطعا دیده می شود چند نفر بسیار پیچیده چقدر خوب نشان می دهد و در توانمند سازی طبیعت از ورزشکاران به طور جدی (که فوق العاده است!), و هل دادن در برابر هر گونه انتقاد. در حالی که دیگران رسیده اند برجسته تصادم موضوع و با استفاده از آن به نقطه ای از مسائل با تیم های خود را.
ارسال شده توسط یک دستگاه برای ساخت دشمن خود را تغییر ذهن خود را در 11:34 AM در فوریه 2 [4 علاقه]

زنان گزارش بیشتر تکان مغزی نسبت به مردان و به احتمال زیاد مبتلا پس از ضربه مغزی سندرم است. من نمی توانم باور کنم که این سبک از cheerleading ارزش بالقوه زندگی تغییر آسیب است.
ارسال شده توسط جسد در کتابخانه در 11:36 AM در فوریه 2 [3 علاقه]
یکی از استدلال در برابر دقیق مقررات ایمنی در ورزش حرفه ای است که بازیکنان در حال جبران شدیدا و پس از آن تا آنها را به مدیریت خود و محدودیت های خود را در برابر چک.

البته برای آن که استدلال به کار شما باید به نادیده گرفتن چگونه بسیاری از حرفه ای-مسیر نر ورزشکاران کاهش یافته و از فهرست اسامی و هرگز این تیم از دست دادن حامیان مالی و یا هرگز حامیان مالی به این نوع کوسن های مالی که ممکن است که معاوضه “به ارزش آن است.”

هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد ورزش و مردم, مردان و زنان که اختصاص بخش عظیمی از زندگی خود را برای دنبال کردن این ورزش شما باید برای بحث در مورد اقتصاد. من نمی خواهم این ایده از محدود کردن یک زن بالقوه در ورزش است. اما با جبران آنها را به یک نمایشگاه درجه اجازه دهید به تنهایی قریب به اتفاق رشته (به عنوان این سایت متعلق به برترین ورزشکاران از مردسالار زمینه) نقطه چیست ؟
ارسال شده توسط amanda در 11:41 AM در فوریه 2 [3 علاقه]

بحث از این نمایش در NPR فرهنگ پاپ شاد ساعت پادکست بود متنوع و جالب به عنوان لیندا هولمز به همراه نقد و بررسی. یکی از نکته ای که مطرح شد در این پادکست بود که در حالی که این مربی به نظر می رسد به شدت مورد مراقبت و می دانم که بچه ها او همچنین به نظر می رسد به این باور است که “پیروزی” است همان چیزی که به عنوان کمک به بچه یا این که انجام هر کاری برای به دست آوردن پیروزی همان است که انجام هر کاری برای کمک به این بچه. به نظر می رسد مانند یک خطرناک نگرش است.
ارسال شده توسط Wretch729 در 11:42 AM در فوریه 2 [5 علاقه]
موضوع: من با تشکر از شما برای معرفی من به برزخ وبلاگ Deadspinners.
ارسال شده توسط indianbadger1 در 11:47 AM در فوریه 2 [4 علاقه]
به نظر می رسد مانند یک خطرناک نگرش است.
به نظر می رسد مانند حالت پیش فرض برای مربیان از هر گونه “ورزش”.
ارسال شده توسط oneswellfoop در 11:49 AM در فوریه 2 [3 علاقه]
آره جالب, من واقعا دوست game, تشویق, اما من هم فکر می کردم که وضعیت کل خیلی بیشتر fucked-تا نسبت به برخی از افراد به نظر می رسد به درک آن می شود. تقریبا همه از این کودکان و نوجوانان در برخورد با برخی از نوع از عمده تروما مربوط به والدین از دست دادن و یا رها کردن و سپس در اینجا این است که مونیکا که هدیه خودش را به عنوان یک استرن اما مراقبت از پدر و مادر و همه شما باید انجام دهید برای به دست آوردن تصویب او است به 100 درصد و خطر سلامت و ایمنی. اگر شما مایل به خطر فلج و یا مرگ پس از آن او به شما عشق است که شما نمی توانید دلیل خود را تک درگذشت مادر یا مادر تنها به زندان رفت و در سمت چپ شما در مراقبت از کسی که زندگی با یک molester کودک یا مادر خود را صرفنظر شهر و پدر و همسر جدید خود تصمیم گرفت که شما و برادر خود را تبعید می شود باید به یک تریلر. من درک می کنم که چرا تیم-اعضای عبادت مونیکا اما او نوع از هیولا. من واقعا فکر می کنم که نشان می دهد sugarcoats اما شاید آن را ندارد چرا که بسیاری از مردم به نظر می رسد که گرفته واقعا برداشت متفاوت از آن از من.
ارسال شده توسط ArbitraryAndCapricious در 12:01 PM در فوریه 2 [12 علاقه]
که NPR نقد و بررسی نیز لمس کردن در چیزی است که من می خواهم توجه: نکته آشکار اختلاف بین عمدتا سیاه و سفید مردان در طبقه و بلند و زنان قرار داده شده در بالای هرم است.

آن را ناامید کننده هم وجود دارد که اساسا هیچ بررسی یکی از حقایق در مورد این تیم که blindingly آشکار: بسیاری از پسران در این تیم هستند اما دختران به شدت سفید. به خصوص با توجه به یک صحنه که در آن الدما اذعان می کند که او نعمت یکی را بر دیگری به شرکت در یک روال در بخشی چرا که او “نگاه” وجود دارد یک سوال باز در مورد آنچه الدما فکر می کند “نگاه” از یک تشویق کننده است دقیقا. این سوال ممکن است هر تعداد از پاسخ اما درخواست آن — و نه افزایش آن — احساس می کند مانند یک فرصت از دست رفته.

آن را هرگز در نظر هرگز ذکر شده اما آن را غیر قابل انکار وجود دارد و حذف هر گونه اشاره ای به آن در این مستند احساس به عنوان اگر آن چیزی است که مستند ساز تعیین شد به لمس. مانند ضربه مغزی مسئله شاید آنها احساس کردند که نبود جای خود را به سوال بپرسید – فقط برای قرار دادن آن همه بر روی صفحه نمایش و اجازه دهید بینندگان نتیجه گیری خود را.

ArbitraryAndCapricious: من فکر می کنم هر کس که فکر می کند که آنها انجام می دهند خوب و کور به هزینه های بالقوه به دلیل آن را به “فقط یکی از آن چیزهایی که” مانند ضربه مغزی در ورزش حرفه ای استفاده می شود (و هنوز هم تا حدی). پتانسیل برای تغییر زندگی صدمات درمان به عنوان اگر آن را به برخی از درک نکردهاند دمدمی مزاج زور (مانند آب و هوا) به جای نتیجه اجتناب ناپذیر از انتخاب های ساخته شده توسط مربی و صنعت او در حال کار در.
ارسال شده توسط داروسازی در 12:11 PM در فوریه 2 [7 علاقه]

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhh

من در دراز مدت پس از ضربه مغزی سندرم میریزم روی یخ و فرود آمد بر سر من, اما من تا به حال چندین تکان مغزی در حال حاضر زیر کمربند) و ورزش است که تشویق مغزي درایو من خیلی عصبانی است. خیلی از این پروتکل بر اساس کوتاه مدت (چه کسی انجام 15 دقیقه ؟ یک ساعت ؟ یک هفته ؟ پس از ضربه مغزی) و نه در دراز مدت. چه اتفاقی می افتد زمانی که یک تشویق کننده, که به نظر می رسد خوب بر اساس این گزارش از یک مربی و یا کارکنان که می خواهند در این تیم در تیم او واقعا می خواهد به عقب شروع می شود با داشتن مسائل با حافظه اجرایی تابع ماه بعد ؟ و یا مشکلات خواب برای ماه ؟ و یا احساس می کند تحت فشار به تطهیر و مشکلات خود را با نور یا صدا حساسیت به نگه داشتن انجام آنچه او را دوست دارد به انجام است. یا چه اتفاقی می افتد زمانی که یک سابق تشویق کن (یا هر کسی که تماس های ورزشی به عنوان یک نوجوان) یک آسیب یا تصادف بعد ؟ تکان مغزی تجمعی هستند – بیشتر به شما سخت تر از آنها برای بهبود یافتن از.

بخشی از این خشم و کارگردانی شده است در این واقعیت است که تحقیقات بسیار در ضربات مغزی و صدمات ناشی از ضربه مغزی خفیف (این “خفیف” اشاره به چه مدت کسی است که ناخودآگاه پس از ضربه زدن سر خود را, نه واقعی تاثیر مغزي) است که اختصاص داده شده به گرفتن بازیکنان را به بازی دوباره. برای ساخت بهتر کلاه و تجهیزات دیگر. به تداوم فرهنگ ورزش است. اکثر mTBIs آمده از سقوط و یا حوادث. بسیاری دیگر ناشی از خشونت خانگی و خشونت است. اما آنقدر کوچک است که با تمرکز بر واقع زندگی با یک ضربه مغزی و یا پس از ضربه مغزی سندرم و بسیار مورد توجه در مورد چگونه به نگه داشتن ورزش رفتن – آن را واقعا خسته کننده است.
ارسال شده توسط heurtebise در 1:35 PM در فوریه 2 [4 علاقه]

من تا به حال پس از ضربه مغزی سندرم برای چند سال heurtebise (من ممکن است بیش از آن دست کشیدن بر روی چوب). آن را بسیار خسته کننده به عنوان خوانده شده مردم در مورد مصرف آن را به آرامی آن نیست ؟ آنها عمل می کنند مانند آن را رگ به رگ شدن, به عنوان اگر آن را آسان برای یک روز آن را روشن.
ارسال شده توسط جسد در کتابخانه در 1:56 PM در فوریه 2 [1 علاقه]
آتلانتیک: تشویق ساخته شده است یک هرم از بدن شکسته:

روز پس از اتمام تشویق Netflix محبوب جدید docuseries مورد cheerleading تیم را تعقیب آن 14th ملی قهرمانی در 19 سال دو صحنه نگه داشتن دوباره پخش در سر من…

[توضیحات 2 وحشتناک حوادث مجروح ورزشکاران گرفتن مناسب مراقبت های پزشکی]

این دو صحنه قابل توجه در صریح و بی تفاوتی الدما نشان می دهد به ایمنی ورزشکاران در شارژ اما آنها نمی استثنایی در زمینه تشویق به خشونت و یا محدود حفاظت و حمایت پزشکی ناوارو را مجروح ورزشکاران به نظر می رسد برای دریافت. در حالی که تماشای نشان می دهد من احساس به عنوان اگر من تا به حال شده است pranked; من تا به حال داده شده آن را امتحان کنید پس از تماشای توییتر منفجر شدن با effusive ستایش ناوارو را به ورزشکاران و تیم را-بدون-زندانیان زن رهبر. بازیگر ریس ویترسپون در بر داشت الدما به طوری که الهام بخش او گریه کرد. یک قطعه نظر در NBC News او را مورد ستایش قرار داد به عنوان نوع تصمیم ساز آمریکا نیاز دارد. برش مصاحبه او را در مورد زندگی روزمره.

طرفداران کردم یک چیز راست: تشویق زحمتکش مشتاق به لطفا ورزشکاران در واقع متعالی. اما تشویق اجازه نمی دهد خود را به پیروزی درخشید. به جای این سری می گوید یکی از قدیمی ترین تاریک ترین داستان در آمریکا ورزش—ورزشکاران بدون پرداخت حقوق و حمایت کمی شکستن بدن خود را دوباره و دوباره همه برای شکوه بیشتر از قدرت شکل آنها جرات نه سوال.
ارسال شده توسط mediareport در 2:11 PM در فوریه 2

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im