شطرنج در زمان ،

مصمم توسط coronavirus نگرانی های قهرمانی شطرنج جهان نامزدها مسابقات در حال پیشرفت است با انواع تفسیر در یکاترینبورگ روسیه با هشت بازیکن بازی یک بازی در هر روز در دو دور رابین به تعیین خواهد شد که چالش مگنوس کارلسن حاکم قهرمان و بی چون و چرای شاه شطرنج برای دهه گذشته بعد از این سال در یک مسابقه است. هر یک از 14 دور شروع روزانه در 11:00 UTC. نتایج زنده و بازی ها را می توان در Chess24.

بازیکنان:

Fabiano Caruana, presumptive, مورد علاقه, امریکایی, ستاره, جهان #2 امتیاز و چلنجر در سال 2018 که در مسابقه قهرمانی جهان او را به خود جلب کرد با کارلسن در کلاسیک بازی شد و سپس شتابزده تخریب سریع tiebreaker.

دینگ Liren چین قوی ترین بازیکن جهان #3 توسط رتبه های معروف برای 100-بازی بدون شکست خط در مسابقات سطح بالا از سال 2017 از طریق 2018 (همسان تنها در شطرنج در تاریخ کارلسن خود را.) او مورد نیاز سازمان به خود قرنطینه برای دو هفته قبل از ورود به چین است.

ایان Nepomniachtchi شناخته شده برای خود را تیز و قاطع بازی به عنوان هر دو رنگ در اوج زندگی حرفه ای او و تنها شرکت کنندگان به یک نمره مثبت در برابر کارلسن در شطرنج کلاسیک. همچنین قوی ترین و شناخته شده Dota 2 بازیکن در حال حاضر.

الکساندر Grischuk یک ثابت از روسیه, شطرنج, و متخصص در بازی تحت فشار زمان که موفق به کسب این جهان حمله رعد اسا قهرمانی چندین بار. Grischuk و Nepomniachtchi تحت سلطه فیده جایزه بزرگ مسابقات در مدار 2019 با Grischuk برنده یکی از سه دوم در دیگری و از دست دادن در مرحله نیمه نهایی در سوم.

Maxime Vachier-Lagrave فن های مورد علاقه شارپ ماشین حساب قوی موضعی چرخ که در ابتدا از دست رفته صلاحیت اما در بر داشت خود را گنجانده شده در آخرین لحظه ای که سابق در مسابقات قهرمانی جهان چلنجر Teimour Radjabov حمایت می شود با توجه به coronavirus نگرانی.

Anish Giri سابق نابغه که لبه Vachier-Lagrave در رتبه در سال 2019 به واجد شرایط. او infamously کشید همه 14 بازی زمانی که او شرکت در سال 2016 نامزد تخم ریزی یک سری بی پایان از جوک ها.

وانگ هائو دوم قوی ترین بازیکن در چین پس از دینگ Liren. کردن رادار بسیاری از تماشاگران او واجد شرایط پس تعجب آور جهان با پیروزی 2019 جزیره گراند سوئیس باز مسابقات پیش از Caruana و ده ها تن از دیگر بالا استاد بزرگ.

Kirill Alekseenko این ضعیف ترین امتیاز اما همچنین جوانترین بیشتر برای اثبات کند. به عنوان یک جوان و آینده روسیه, بازیکن, او (بدون اختلاف) انتخاب شده برای شرکت به عنوان یک wildcard به عنوان حق از روسیه فدراسیون شطرنج است که میزبانی این رویداد است.

اگر چه زمان coronavirus بیماری همه گیر در روسیه فکر نمی کند و در عین حال به عنوان وخیم در غرب اروپا تصمیم به برگزاری این مسابقات شده است مورد انتقاد بسیاری از, که منجر به Radjabov خروج به عنوان یک شرکت کننده و قهرمان سابق جهان ولادیمیر کرامنیک برداشت به عنوان یک مفسر است. امتیازات به واقعیت ساخته شده است در فرم از بین بردن live تماشاگران از این رویداد به طور منظم تست دما و چک از شرکت کنندگان مایع فیزیکی تجهیزات بین بازی و آرنج ضربه و خودداری از دست دادن.

ارسال شده توسط ارزش اطلاعات (3 نظر تعداد) 3 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

وجود دارد هر مورد واقعی ساخته شود که چرا این اتفاق می افتد در فرد ؟ من نه همه که آشنا با رقابتی شطرنج اما به نظر می رسد مانند این می تواند انجام شود از راه دور و بدون جنبه های منفی.
ارسال شده توسط یک جعبه و یک چوب و یک رشته و یک خرس در 3:30 ب. ظ در مارس 21
این زمان خوبی برای رسیدن به شطرنج یوتیوب که در آن مفسران را از طریق رفتن و توضیح بازی پس از این واقعیت است.

این مردم نمایش بازی از نامزدهای کنونی مسابقات:
Agadmator شطرنج کانال
ChessNetwork
Kingscrusher
MatoJelic
ارسال شده توسط graymouser در 3:33 PM در مارس 21

وجود پوشش زنده در twitch.tv/chess (این chess.com جریان) و در حال حاضر Vishy Anand (کلاس جهانی GM) است commentating. من پیدا کرده اند commentating تیم به طور کلی بسیار عالی در این جریان.
ارسال شده توسط dbx در 3:35 PM در مارس 21

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de