Chick-fil-A در ماریتا بسته ‘با توجه به COVID-19’

یک جوجه-fil-A در ماریتا به تازگی بسته “با توجه به COVID-19” با توجه به شرکت.

این وودلاون مربع مرکز خرید رستوران خاموش جانسون فری جاده به صورت موقت بسته, Chick-fil-A, Inc. گفت: AJC.com در یک ایمیل فرستاده بیانیه دوشنبه.

“ما به طور جدی سلامت رستوران اعضای تیم و مهمانان و رستوران خواهد بازگشایی هنگامی که تمام اقدامات احتیاطی گرفته شده است برای اطمینان از خوب بودن” در این بیانیه ادامه داد.

مربوط به: منطقه مترو رستوران تنظیم به حالت عادی

این کمیسیون می گوید که یک کارمند در فروشگاه تشخیص داده شد با COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. این شرکت نمی خواهد ارائه جزئیات بیشتر بنا به درخواست.

از بعد از ظهر دوشنبه وودلاون مربع رستوران تا به حال اعلام نشده بسته شدن آن در آن مکان Facebook صفحه. معلوم نیست چه زمانی که فروشگاه بسته خواهد شد.

این است که حداقل دوم مترو آتلانتا Chick-fil-A درهای خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. یک فروشگاه در دانا تعطیل هفته گذشته پس از یک کارمند تشخیص داده شد با COVID-19, AJC.com قبلا گزارش شده است.

بیشتر: دانا Chick-fil-A بسته پس از کارمند مبتلا COVID-19

دیگر Chick-fil-A, مکان های باز باقی می ماند برای carryout خدمات حق رای دادن مقامات گفت. این شرکت اعلام کرد به روز رسانی های آینده می توان با کلیک کردن در اینجا.

ویروس مجبور است هزاران نفر از مردم از کار و تهدید بسیاری از رستوران ها با پتانسیل های دائمی بسته شدن. حدود 300000 نفر کار برای رستوران ها در مترو آتلانتا با متوسط دستمزد ساعتی نرخ دلار 9.37 که از جمله مواد غذایی سریع رسانه ها با توجه به اداره آمار نیروی کار.

بیشتر: مترو آتلانتا رستوران ها ارائه و تحویل منظقه وانت دیگران به طور موقت بسته

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im