شیلی اعلام کرد 2 میلیارد دلار صندوق به نفع رسمی کارگران در میان شیوع کروناویروس

سانتیاگو — شیلی رئیس جمهور سباستین Pinera روز چهارشنبه اعلام کرد یک تازه 2 میلیارد دلار از صندوق برای کمک به حمایت از countrys رسمی کارگران به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه به خمیر جنوبی آمریکا سازمان ملل اقتصاد است.

چیلس دولت قبلا اعلام کرده بود نزدیک به 12 میلیارد دلار بسته محرک اقتصادی به ارزش تقریبا 5 ٪ از تولید ناخالص داخلی با هدف صرفه جویی در شغل و حمایت از کسب و کارهای کوچک.

این اقدامات جدید اعلام شده توسط Pinera روز چهارشنبه به دنبال برای کمک به کسانی که تحت پوشش قبلی بسته نشانه ای از بحران در شیلی. برتر جهان تولید کننده مس در حال حاضر تایید کرد بیش از 5000 مورد از این رمان coronavirus در میان بالاترین برگه در آمریکای لاتین است.

“ما تعهد شده است به اطمینان حاصل شود که این گذرا بحران نمی کند تبدیل به یک دائم,” Pinera گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ،

بزرگ عصری Santiago شهرستان از 6 میلیون نفر تحت مستند و تقریبا همه غیر ضروری کسب و کار بسته شده اند و برای هفته ها.

مرکز-راست Pinera گفت: آخرین مجموعه از “اقدامات اضطراری” به نفع 2.6 میلیون غیر رسمی کارگران که فاقد بیکاری پوشش. بسیاری در بخش غیررسمی که بستگی دارد در خیابان های شلوغ به شاهین اجناس و خدمات کاهش یافته بود از طریق ترک های قبلی کمک اطلاعیه ها.

این مرحله دوم از محرک نیز کمک های مالی اضافی مزایای کسب و کار کوچک از جمله خطوط اعتباری تضمین شده توسط دولت برای کمک به پر کردن شکاف در حالی که بسیاری از باقی می ماند توقیف در طول بیماری همه گیر از COVID-19 بالقوه کشنده بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

وزیر دارایی ایگنکیو Briones که صحبت می کرد در مدت کوتاهی پس از Pinera گفت: اقدامات جدید آمده با دلهره آور قیمت برچسب قرار دادن countrys کسری مالی در 8 ٪ از تولید ناخالص داخلی.

“ما باید کمی حاشیه به ادامه گسترش کسری بودجه گفت:” در یک بیانیه تلویزیونی.

Briones همچنین اعلام کرد چندین جدید کمربند سفت اقدامات برای کمک به پرداخت برای اضافه محرک. او گفت که دولت را به حالت تعلیق در تمام قراردادهای جدید و افزایش حقوق و دستمزد و توقف خرید از وسایل نقلیه دولتی و زمین است.

چند تا از چیلس همسایگان در جنوب امریکا نیز وعده داده شده به از بند باز کردن بی سابقه محرک بسته است.

پرو جمهور مارتین Vizcarra گفت: او در هماهنگی با چندین کشور دیگر در این منطقه از جمله شیلی به درخواست یک خط اعتباری از Inter-American Development Bank (IADB) به مدت حداقل 15 میلیارد دلار برای مبارزه با کروناویروس.

(گزارش شده توسط دیو شروود; ویرایش توسط فرانکلین پل جاناتان Oatis و سینتیا Osterman)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im