چین بست پایین در coronavirus کیت تست صادرات پس از دقت مورد سوال

پکن/دلار هنگ کنگ — پکن پله تا نظارت آن از صادرات coronavirus کیت های آزمایش پس از چندین کشور اروپایی شکایت در مورد صحت برخی از چینی ساخته شده آزمون.

صادرکنندگان چینی از coronavirus آزمون باید در حال حاضر به دست آوردن یک گواهی ثبت نام از ملی محصولات پزشکی دولت (NMPA) به منظور برنامهریزی در چین آداب و رسوم این NMPA گفت: در بیانیه ای که اواخر روز سه شنبه.

پکن شده بود تشویق شرکت های چینی برای صادرات تست کیت و لوازم دیگر برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به افزایش شرکت های ارائه کیت به کشور از جان گذشته برای دریافت یک دسته در حرکت سریع و بسیار مسری بیماری است.

برخی از چینی کیت تست سازندگان تا به حال شده است با استفاده از ساده تر مقررات اتحادیه اروپا برای دریافت محصولات خود را به بازار قبل از آنها تایید شده در صفحه اصلی.

در ماه مارس Lei Chaozi رسمی با وزارت آموزش و پرورش گفت: چین ساخته شده و تست کیت در حال حاضر عرضه شده به 11 کشور جهان از جمله انگلستان و ایتالیا و هلند.

اما دقت برخی از چینی تست های عرضه شده در خارج از کشور بدون چینی تایید شده اند سوال های اروپایی به مقامات بهداشتی.

اسپانیا کناره گیری دسته ای از تست سريع ساخته شده توسط چینی تشخیص شرکت شنژن Bioeasy بیوتکنولوژی پس از محصول پیدا شد به حساسیت کم که بدان معنی است که آنها قادر به تشخیص عفونت کافی است.

Bioeasy در بیانیه ای گفت: هفته گذشته نادرست خوانش می تواند به دلیل نمونههای جمع آوری شده و فرآوری شده به درستی. Bioeasy گفت: این شکست به اندازه کافی در برقراری ارتباط با مشتریان در مورد چگونگی استفاده از تست.

به طور جداگانه یک سخنگوی از چین سخنگوی وزارت خارجه گفت: هفته گذشته که اسلواکیایی مقامات دولتی تا به حال در مورد قابلیت اطمینان از تست سريع خریداری شده از چین.

نتیجه گیری اولیه از چینی کنسولگری در اسلواکی بود که اشتباهی شد و در نتیجه از کارکنان پزشکی با استفاده از کیت نادرست از سخنگوی گفت.

اسلواکیایی دولت بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

آنتی ژن تست

Bioeasy سریع آزمون به عنوان آزمون مورد سوال توسط اسلواکیایی مقامات در حال آنتی ژن تست یک روش است که هدف این ویروس پروتئین برای تشخیص عفونت و می تواند در ارائه نتایج سریع تر از جایگزین اسید نوکلئیک روش.

اما آنتی ژن تست ها نیاز به سطح بالاتری از ویروس بارگذاری و در نتیجه می تواند موفق به تشخیص مردم درست زمانی که نمونه ها تنها شامل مقدار کمی از ویروس دکتر چن Guangjie یک ایمونولوژی استاد دانشگاه Shanghai Jiaotong University, به رویترز گفت.

جدید کروناویروس آزمون سازان در چین در حال ورود به بازار اروپا در طول یک انتقال بین دو سیستم نظارتی.

یک قانون سختگیرانه تر خواهد شد به اجرا در آمده است در سال 2022 است که نیاز به بسیاری از بیماری های عفونی تشخیصی محصول تولید کنندگان به دنبال روش های است که می تواند تا یک سال یا بیشتر برای دریافت علامت CE نشان می دهد که تصویب می شود به طور قانونی به فروش می رسد در کشورهای اروپایی است.

مقررات فعلی مورد استفاده توسط چند شرکت های چینی اجازه می دهد تا تولید کنندگان برای به دست آوردن علامت CE پس از ارسال پرونده از اسناد بدون اجباری تأیید مجاز توسط اشخاص ثالث.

در حال حاضر چین سخت تر موشکافی است ایجاد وقفه در آزمون تولید کنندگان خارج از کشور برنامه های توسعه.

خین Tianlong علم و تکنولوژی یک شرکت چینی است که موفق به دریافت علامت CE در ماه مارس شده است و در روند تان شدیدا از تست مواد است که می تواند عرضه آزمون برای بیش از یک میلیون نفر به رویترز گفت در حال حاضر آن را می توانید خود را ملاقات نمی کند سفارشات صادرات.

“ما معرف ندارد (NMPA) گواهی و نمی توان صادر” شرکت مدیر بازاریابی فنگ Zhenzhen گفت: اضافه کردن شرکت این است که “فعالانه” تقاضا برای چینی رگولاتور تصویب.

جام جم چان, بازاریابی, مدیر کل در Osmunda خدمات شرکت است که توصیه پزشکی چینی محصول شرکت در خارج از کشور مصوبات گفت: به تازگی توسعه یافته آزمون در چین نرفته اند از طریق سخت بالینی که به معنی خود اعلام کرد میزان دقت چاپ بر روی محصولات است که به درستی نمی رود ،

“بهتر است صادرات محصولات از ارائه نادرست از محصولات است که می تواند منجر به نتایج جعلی” گفت: چان. “کیفیت محصولات شده است که از طریق داخلی بررسی قبل از اینکه صادر شده است که حداقل تضمین شده به حدی است.” (گزارش شده توسط روشنک لیو در پکن و الکساندرا Harney در هنگ کنگ; گزارش های اضافی توسط شانگهای اتاق خبر توماس Mrva در براتیسلاوا, لودویگ برگر در فرانکفورت و بلن کررنو در مادرید; ویرایش توسط لینکلن جشن)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im