چین هزینه های دفاعی افزایش در سه دهه کم هنوز به رشد 6.6%

پکن — چین هزینه های دفاعی در سال جاری خواهد شد در کمترین میزان در سه دهه گذشته اما هنوز هم افزایش 6.6% از سال 2019 به کشور, هایش با آنچه در آن می بیند به عنوان تهدیدات امنیتی در حال رشد و پژمردگی اقتصاد است.

این رقم در 1.268 تریلیون یوان ($178.16 میلیارد دلار) در بودجه ملی در روز جمعه منتشر شده است از نزدیک تماشا به عنوان یک بارومتر چگونه به شدت این کشور را گوشت گاو تا نظامی خود را.

اقتصاد چین کاهش 6.8 درصد در سه ماهه اول سال 2020 در مقایسه با سال قبل از آن به عنوان رمان coronavirus گسترش از مرکز شهر ووهان که در آن پدید آمده در اواخر سال گذشته.

چین حذف یک سال 2020 رشد اقتصادی هدف برای اولین بار و متعهد حمایت دولت برای اقتصاد برتر لی کچیانگ گزارش کار در روز جمعه راه اندازی این کشور سالانه مجلس نشست.

هنوز Li متعهد شده است که نیروهای مسلح بزرگترین نباید بدتر.

“ما تعمیق اصلاحات در دفاع ملی و ارتش افزایش لجستیک و تجهیزات حمایت از ظرفیت و ترویج توسعه نوآورانه از دفاع های مرتبط با علم و فناوری” گفت: حدود 3000 قانونگذاران در این تا حد زیادی با مهر لاستیکی مهر کردن بدن است.

“ما بهبود سیستم دفاع ملی بسیج و اطمینان حاصل شود که وحدت بین ارتش و دولت و بین ارتش و مردم باقی مانده است سنگ جامد” او افزود: صحبت کردن در سالن بزرگ مردم است.

با وجود شیوع کروناویروس نیروهای مسلح چین و ایالات متحده به فعال باقی مانده در مورد مناقشه دریای چین جنوبی و اطراف چینی-ادعا تایوان.

چین همچنین چهره ناآرامی ها در هنگ کنگ در واکنش به پکن برنامه ای برای اعمال امنیت ملی قانون در شهر است.

بیتس Gill, استاد, آسیا-اقیانوسیه در مطالعات امنیتی در دانشگاه مک کواری استرالیا گفت: رشد بودجه دفاعی اعتصاب تعادل و نشان دهنده سخت تر بودجه آب و هوا.

“که گفت: 6.6 درصد رشد ناچیز است و شاید تقسیم عددی بر مضرب بالاتر از حد انتظار رشد تولید ناخالص داخلی برای سال آینده,” او گفت:.

چین نظامی در برابر یک چالش در استخدام آموزش و حفظ بهتر تحصیل و فن آوری زرنگ و دانا سربازان به کار در یک پیچیده تر و با تکنولوژی بالا آینده Gill اضافه شده است.

تهدیدات خارجی

Coronavirus بدتر شده است در حال حاضر فقیر روابط میان پکن و واشنگتن است.

وزارت امنیت کشور هشدار داده است در یک گزارش داخلی که چین در مواجه با موج خصومت به دلیل شیوع کروناویروس است که می تواند نکته روابط با ایالات متحده را به رویارویی مسلحانه.

Collin کوه همکار تحقیقاتی در سنگاپور موسسه دفاع و مطالعات استراتژیک گفت: پکن حواس نیاز فوری به تقویت سیستم دفاعی خود را در برابر آنچه درک آن به عنوان تهدید برای امنیت ملی است.

“یک عقبگرد در نظامی نوسازی به خصوص به لحاظ عددی بیان شده در بودجه دفاعی می تواند ارسال یک سیگنال اشتباه به داخلی و خارجی مخاطبان” کوه گفت.

چین به طور معمول می گوید صرف برای مقاصد دفاعی است که نسبتا کم درصد از تولید ناخالص داخلی آن است و منتقدان می خواهید به نگه داشتن این کشور پایین است.

آن را می دهد تنها یک شکل خام برای مخارج نظامی بدون شکست. آن است که به طور گسترده ای اعتقاد بر این توسط دیپلمات ها و کارشناسان خارجی که این کشور تحت-گزارش تعداد واقعی.

“چین همچنان به اعلام بزرگ هزینه های دفاعی را افزایش می دهد و ما می خواهیم آن را به صورت شفاف در مورد که هزینه های آن قدرت نظامی و دفاع ملی و سیاست” ژاپن رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: در روز جمعه.

چین گزارش بودجه دفاعی در سال 2020 حدود یک چهارم از آمریکا بودجه دفاعی در سال گذشته ایستاده است که در $686 میلیارد دلار است.

چین طولانی استدلال کرد که در آن نیاز به بستن شکاف با ایالات متحده است. چین به عنوان مثال تنها دو هواپیما حامل در مقایسه با 12 برای ایالات متحده است. ($1 = 7.1173 چینی یوان renminbi) (گزارش سرخدار لوان Tian; گزارش های اضافی کرستی Needham در سیدنی و تیم کلی در توکیو; نوشتن توسط بن بلانچارد; ویرایش توسط شری Navaratnam جری دویل و باربارا Lewis)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de