پکن — چین گزارش روز پنج شنبه به کمترین تعداد از تایید موارد جدید کروناویروس از اواخر ژانویه تا حدودی به دلیل تغییر در معیارهای تشخیصی برای بیماران در هوبئی استان, کانون شیوع.

چین تا به حال 394 جدید موارد تایید شده در چهارشنبه ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: به شدت پایین از 1,749 موارد یک روز زودتر و به پایین ترین سطح از ژانویه. 23.

که به ارمغان می آورد کل انباشته تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین به 74,576.

جدید کروناویروس پدید آمده در شهر ووهان در استان مرکزی استان هوبئی در ماه دسامبر ظاهرا پریدن به مردم در یک بازار فروش حیات وحش است.

چقدر موارد تشخیص داده و تایید کرده که یک تاثیر بزرگ در رسمی برگه از موارد و تغییرات در روش مطرح شده سوال در مورد میزان که روزانه برگه دقت منعکس کننده دولت از شیوع بیماری است.

در ابتدا مقامات بودند با استفاده از نوکلئیک اسید تست برای شناسایی حضور این ویروس اما این آزمون نیاز روز پس از پردازش.

بنابراین در هفته گذشته, هوبئی معرفی جدید سریعتر تشخیصی از طریق روش توموگرافی کامپیوتری (CT) اسکن که با استفاده از اشعه ایکس به فاش کردن عفونت ریه و برای تایید وجود ویروس.

روش های جدید تشخیص بدان معنی است که موارد مشکوک از کروناویروس که نشان داد نشانه هایی از ذات الریه در CT اسکن قفسه سینه اشعه X را تست مثبت ژنتیکی اثری از ویروس شمارش شدند که موارد تایید شده.

که منجر به افزایش بیش از 15000 جدید کروناویروس عفونت برای Feb. 12 و موجب ترس های بی اساس که این ویروس ناگهان گسترش بسیار سریع تر.

اما روز چهارشنبه NHC گفت که از بین بردن آن دسته از بالینی تشخیص موارد از معیارهای خود برای تایید موارد معنی 279 موارد می توان از هوبئی شمارش.

این کمیسیون گفت: نوکلئیک اسید تست شد روش ارجح از تشخیص.

به عنوان یک نتیجه, Hubei, که حساب برای بسیاری از چین عفونت شاهد یک افت شدید در تایید موارد به عنوان منعکس شده در اطلاعات اعلام کرد روز پنج شنبه با 349 جدید تایید موارد اندکی در روز چهارشنبه از 1,693 در روز سه شنبه و در پایین ترین سطح از ژانویه. 25.

برای هوبئی حتی اگر مقامات ترمیم 279 موارد که کم از شمارش تعداد موارد جدید در روز چهارشنبه هنوز هم می تواند حداقل 1000 تا کمتر از یک روز پیش از آن.

هیچ مورد جدید

آلن چنگ, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه موناش در ملبورن گفت: “نمی فهمم که چرا موارد تشخیص داده شده توسط روش های مختلف در زمان های مختلف تا به حال به آن اضافه شود یا کم به برگه در روز دیگر.

“بهترین عمل خواهد بود به تعیین موارد به تاریخ آنها گزارش شده است. این نیز موضوع را با تعداد زیادی از موارد گزارش شده در فوریه. 12,” او گفت:.

به استثنای هوبئی تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین بود در 45 روز چهارشنبه از 56 یک روز زودتر و در حال سقوط برای 16 روز متوالی.

استان ها, مناطق و شهرداری ها که در گزارش جدید تایید موارد در روز چهارشنبه شامل Liaoning, Fujian, Shanxi, شانگهای, Jiangsu, Guizhou, Ningxi مغولستان داخلی و چینگهای.

این وضعیت هنوز هم شدید اگر چه تلاش برای مقابله با کروناویروس در هوبئی پیشرفت معاون نخست وزیر خورشید Chunlan روز چهارشنبه گفت:.

در استان شرقی ژجیانگ به غیر از شهر ونژو اتوبوس در صدها راه اجازه داده شد برای از سرگیری عملیات.

گردشگری در نقطه داغ از سانیا در جزیره جنوبی استان Hainan, سایت های گردشگری – به جز داخل سالن مانند تئاتر و موزه ها – تا به حال شده است به اجازه دوباره باز برای کسب و کار. (گزارش شده توسط Ryan وو Yawen چن و Se Young Lee ویرایش توسط Himani سرکار رابرت Birsel)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im