پکن — چین روز یکشنبه گزارش شده 46 مورد جدید از coronavirus چهارم راست بعد با افزایش, با همه اما یکی از کسانی که وارد شده از خارج از کشور و بیشتر تشدید اقدامات برای رهگیری موارد از خارج از کشور به عنوان شیوع بدتر در سطح جهان است.

در حالی که چین می گوید آن را به شدت کاهش می یابد تعداد در داخل کشور منتقل موارد گزارش شده در روز یکشنبه برای اولین بار در چهار روز – آن است که شاهد افزایش مداوم وارداتی موارد بیشتر از مردم چین از بازگشت از خارج از کشور.

در نشانه ای از چگونه به طور جدی چین در نظر گرفتن تهدید وارداتی موارد, تمام پروازهای بین المللی با توجه به وارد پکن شنبه شروع خواهد شد و زمین برای اولین بار در یکی دیگر از فرودگاه که در آن مسافران را تحت ویروس غربالگری سازمان های دولتی گفت: در گسترش اقدامات موجود.

پروازهای بین المللی که می رسند در پایتخت زمین خواهد شد به جای آن در یکی از 12 فرودگاه. مسافران که روشن غربالگری خواهد شد و سپس مجاز به reboard هواپیما که خواهد شد و سپس پرواز به پکن تنظیم کننده گفت.

به طور جداگانه شانگهای و گوانگژو هر دو اعلام کرد که تمام ورود مسافران بین المللی را تحت RNA تست صفحه نمایش برای coronavirus گسترش یک برنامه که قبلا فقط اعمال می شود به کسانی که از شدت ضربه کشورها است.

در میان موارد جدید از خارج از کشور به گزارش روز یکشنبه یک رکورد 14 در مالی توپی از شانگهای و 13 در پکن کاهش از 21 روز قبل.

جدید محلی منتقل شد در جنوب شهر گوانگژو بود و همچنین اولین مورد شناخته شده است که در آن عفونت از یک فرد محلی در ارتباط بود برای ورود کسی از خارج از کشور با توجه به استان گوانگدونگ است.

هو Xijin این editor-in-chief جهانی روزنامه تایمز به نام برای همه شهرستانها در چین برای اجرای 14 روز قرنطينه برای افرادی که از خارج از کشور.

او همچنین به نام قرنطینه سیاست به درخواست مردم از هنگ کنگ و ماکائو نیز گفت: در Weibo حساب در روز یکشنبه.

“من نگران هستم که با وجود موارد مشابه به گوانگجو یک موجود در سایر نقاط کشور است. وجود دارد گزارش قبلا که مردم از بازگشت از خارج از کشور بازگشت به خانه های خود در شانگهای بدون هر گونه موانع” هو گفت.

“این مسائل مربوط به وضعیت کلی از چین بعدی پیشگیری و کنترل تلاش اگر ما وصل می نشت.”

جهانی بار است که تلخیص منتشر شده توسط حزب حاکم کمونیست را روزانه مردم.

آخرین آمار و ارقام از چین ملی کمیسیون بهداشت آوردن مجموع گزارش coronavirus موارد در کشور به 81,054 با 3,261 مرگ و میر از جمله شش در روز شنبه. در روز شنبه در چین گزارش 41 جدید کروناویروس موارد قبلی برای روز همه آنها وارد شده است.

از همه 97 وارداتی موارد به عنوان پایان-شنبه 92 از آنها اتباع چینی و 51 دانش آموزان چینی در حال بازگشت از تحصیل در خارج از کشور گفت: گائو Xiaojun سخنگوی پکن شهرداری کمیسیون بهداشت در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه.

پکن کمیسیون بهداشت اعلام کرد به طور جداگانه در وب سایت خود آن را به حال بیش از دو وارداتی موارد در یکشنبه آوردن این شهر تعداد کل وارداتی موارد به 99 که از پنج شنبه ظهر.

بازگشت به یک نوع عادی

چین در تلاش است برای احیای اقتصاد است که به طور گسترده ای انتظار می رود قرارداد عمیقا در سه ماهه جاری با زندگی به آرامی به حالت عادی بازگشت در شهرهایی مانند پکن و شانگهای البته با هر کس با پوشیدن ماسک ،

هنوز هم بسیاری از مغازه ها و رستوران ها باقی می ماند بسته – بسیاری از کسب و کار رفته و کارخانه ها و دیگر محل های کار هنوز عامل در ظرفیت کامل.

روز یکشنبه بانک مرکزی رسمی به نام برای تسریع جهانی هماهنگی سیاست به مدیریت اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر. او گفت: چین سیاست های اخیر اقدامات بودند به دست آوردن کشش و ظرفیت برای اقدام بیشتر.

چن Yulu معاون فرماندار در بانک خلق چین (PBOC) همچنین گفت که او انتظار دارد که بهبود قابل توجهی در اقتصاد چین در سه ماهه دوم.

و در حالی که این ویروس را در ادامه قرار دادن فشار رو به بالا در کوتاه مدت قیمت مصرف کننده وجود دارد هیچ پایه و اساس و بلند مدت تورم و یا کاهش قیمت او گفت: “ما جلسه.

در سطح جهانی حدود 275,000 افراد آلوده شده با این ویروس و بیش از 11,000 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن با تعداد مرگ و میر در ایتالیا به تازگی بیش از آن در چین است.

“در حال حاضر من فکر می کنم این بیماری همه گیر شده است کنترل می شود. اما این قطعا به این معنا نیست که آن را بیش از” گفت: 25 سال surnamed او که با این نسخهها کار در اینترنت بخش و مراجعه گسترده تابستان مجموعه کاخ در پکن در روز شنبه.

“من حاضر به بیرون آمدن امروز اما البته من هنوز هم ترس” او به رویترز گفت.

مرکزی استان هوبئی که در آن شیوع اول ظهور در اواخر سال گذشته در پایتخت آن ووهان گزارش چهارم آن راست روز هیچ مورد جدید.

چین استفاده می شود سخت گیرانه اقدامات برای جلوگیری از گسترش این ویروس از جمله قفل کردن هوبئی استان است. (گزارش شده توسط Cheng Leng تونی Munroe, Zoey ژانگ و امیلی چو; گزارش های اضافی توسط مارتین پولارد در پکن; ویرایش توسط Sam هلمز و کریستوفر کوشینگ)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de