چین می بیند افت وارداتی coronavirus موارد اما عفونت های محلی افزایش

پکن — چین گزارش داد کمتری جدید کروناویروس موارد در روز پنج شنبه که درگیر ورود مسافران از خارج از کشور اما مقام های محلی مقاربتی رز با پکن دیدن جدید محلی از موارد برای اولین بار در بیش از سه هفته.

برای جلوگیری از بازگشت این بیماری همه گیر به عنوان فعالیت های کسب و کار رزومه تعداد فزاینده ای از چینی استانها ارائه coronavirus تست ، در همان زمان مقامات محلی در حال ارائه کوپن به ساکنان در امیدوار است که آنها صرف پول برای احیای اقتصاد ویران شده توسط شیوع.

روز جمعه چین انتظار می رود که به گزارش خود رشد اقتصادی 6.5 درصد در سه ماهه اول در آنچه خواهد بود که برای اولین بار انقباض حداقل از سال 1992 هنگامی که آن را برای اولین بار شروع به صدور سه ماهه تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) داده است.

جدید وارداتی موارد کاهش یافته و به 34 روز چهارشنبه از 36 روز پیش از این ملی کمیسیون بهداشت گفت: برای سومین مستقیم روز در میان دقیق مرز چک, کاهش پروازهای بین المللی و ممنوعیت ورود خارجی ها.

اما تعدادی از محلی منتقل موارد افزایش به 12 از 10 روز قبل از آن با پکن دیدن سه محلی جدید, موارد, برای اولین بار از مارس 23.

دیگر محلی از موارد در روز چهارشنبه در استان هیلونگجیانگ و گوانگ دونگ که هر دو شده اند مبارزه با هجوم آلوده مسافران عمدتا اتباع چینی از بازگشت از خارج از کشور.

به طور کلی سرزمین اصلی چین گزارش 46 جدید موارد تایید شده در چهارشنبه همان یک روز زودتر آوردن تعداد موارد تایید شده به 82,341.

روز پنج شنبه در شمال غربی استان شانشی گفت: آن را ارائه نوکلئیک اسید تست عمومی “در یک پیشنهاد به نقطه قرنطینه و درمان coronavirus بیماران به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.”

تست خواهد شد تا حدودی یارانه و ارائه شده به کسانی که نیاز به انجام آزمون و همچنین ساکنان که می خواهید یکی از مقامات استانی گفت.

در شمال شرقی استان هیلونگجیانگ است که مبارزه با هجوم موارد از مردم برای عبور از مرز از روسیه, شهر هاربین نیز شروع به ارائه virus آزمون این هفته به ساکنان که می خواهید آنها را به رسانه های محلی گفت.

در ضمن بیشتر شهرستانها در حال نورد از اقدامات برای تحریک مصرف. شرقی شهر ونژو گفت: این امر دل 1.8 میلیارد یوان از خرید کوپن. ووهان مرکزی شهر چینی که در آن شیوع آغاز شده را مشابه حرکت می کند به زودی این شهر تجارت بین الملل در وب سایت خود را در روز پنج شنبه.

هیلونگجیانگ دیدم 16 جدید وارداتی موارد همه در میان اتباع چینی که از روسیه است.

همسایه چینی منطقه مغولستان داخلی نیز شاهد وارداتی موارد از روسیه است.

گوانگدونگ دیدم پنج مورد جدید متصل به مسافران از خارج از کشور.

تعداد موارد بدون علامت افزایش به 64 از 57 روز پیش از آن.

چین را شامل نمی شود بیماران با علائم بالینی از قبیل سرفه یا تب در آن شمارش از موارد تایید شده. برخی از موارد تایید شده بوده است شمارش را به عنوان بدون علامت قبلا. (گزارش شده توسط Ryan وو Lusha ژانگ و گابریل Crossley; گزارش های اضافی توسط پکن newsroom; ویرایش توسط تام Hogue استفان Coates و راجو Gopalakrishnan)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im