چین برای حفظ coronavirus آزمون متمرکز توقف کوتاه گسترده تر تست

پکن — چین تمرکز خواهد کرد تست برای COVID-19 در گروههای در معرض خطر مانند افراد از مناطق آلوده و یا با علائم رئیس دولت موسسه تحقیقات گفت: در روز دوشنبه نشان می دهد که مقامات در مورد عجله به آزمایش در مقیاس بزرگ.

دولت اخیرا گفته است که در نظر دارد برای انجام گسترده تر تست به سرعت شناسایی و منزوی کردن حامل های زیر خوشه در موارد مربوط به مردم ورود از خارج از کشور و محلی جدید انتقال.

اما چین نیز گفت: دقت و صحت آزمون باید بهبود یافته و بیشتر در آزمایشگاه ها باید تنظیم شود. همچنین مشخص نیست که برای هر تست توده صدها میلیون نفر از مردم – دولت, کارفرمایان و یا فردی است.

“(این کشور) زمان تست استراتژی مسابقات ما اپیدمی کنترل و پیشگیری از استراتژی” جین چی رئيس جمهور از موسسه بیولوژی پاتوژن در آکادمی چینی علوم پزشکی تهران و پکن اتحادیه کالج پزشکی.

تست های در حال انجام عمدتا در گروههای در معرض خطر مانند افراد با علائم و یا از مناطق آلوده و مدارس و بیمارستان ها جین به خبرنگاران گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در پکن.

گروه دیگر که درخواست تست مانند کسانی که بازگشت به کار است که شامل تراکم بالایی از مردم دریافت آزمون تا آنجا که ممکن است او اضافه شده است.

در حالی که مردم در حال اجرا تب بالا و درد و رنج از مشکلات تنفسی هستند آسان به شناسایی برخی از حامل های رمان coronavirus نشان دادن چند و یا هیچ یک از علائم معمول و فقط به عنوان قادر به آلوده کردن دیگران است.

یکشنبه, 974 موارد بدون علامت بودند تحت آزمایشات پزشکی, چینی, مقامات بهداشت گفت: پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

رسمی هیچ ارزیابی از تعداد حامل بدون علامت هستند و در عین حال به آزمایش می شود.

ملاحظات مالی

ووهان در مرکز استان هوبی, کانون شیوع بیماری در چین دو برابر شده است و تعداد آزمایشات برای 60,000-65,000 یک روز پس از یک مستند در این شهرستان به پایان رسید در مارس 8, به اطمینان حاصل شود که تنها ساکنان که تست منفی ترک شهرستان.

برای پیگیری از افراد آزمون, وضعیت, دولت به تازگی راه اندازی آنلاین خدمات تلفن همراه اجازه می دهد مردم را به حفظ سابقه خود را نتایج آزمون.

اما همه معتقد هستند که توده های تست مورد نیاز است.

“من فکر نمی کنم لازم است برای آزمایش اگر مردم به ماندن در شهر و نشان می دهد هیچ نشانه ای گفت:” Meng, 32, که با این نسخهها کار برای خارج از کشور آموزش و پرورش, شرکت خدمات در پکن.

“علاوه بر مردم وجود دارد که نشان می دهد نشانه های دو روز پس از coronavirus آزمون. اگر من در این آزمون امروز می توانید تضمین می کنم که من نمی خواهد در معرض ویروس فردا؟”

وجود دارد همچنین ملاحظات مالی برای فرد پرداخت برای آزمون. در چین هسته اسید آزمون که شامل swabbing پشت یک بیمار گلو یا مجاری تنفسی برای تشخیص ویروس در ژنوم هزینه های حداقل 200 یوان ($28.26) به طور متوسط.

هزینه برای افرادی که نیاز به آزمایش های متعدد بیش از یک دوره از زمان می تواند قابل توجهی به خصوص کسانی که درآمد کم درآمد مانند کارگران مهاجر. برخی از بیماران نیز تست مثبت تنها پس از چند دور از تست.

“این لایحه می تواند spilt” گفت: Meng کاهش به نام کامل او.

“هر دو فرد و دولت باید نیمی از آن را کاهش می دهد فشار بر هر دو طرف است.” ($1 = 7.0780 چینی یوان renminbi) (گزارش توسط گابریل Crossley; گزارش های اضافی توسط Lusha ژانگ و پکن Newsroom نوشتن رایان وو ویرایش توسط Raissa Kasolowsky)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>