چین جدید کروناویروس عفونت دو با توجه به وارداتی موارد

پکن — چین شاهد دو برابر شدن جدید کروناویروس موارد رانده شده توسط یک پرش در آلوده مسافران از بازگشت به خانه از خارج از کشور افزایش خطر انتقال در شهرستانها و استان است که تا به حال دیده می شود هیچ عفونت های جدید در روز های اخیر.

چین تا به حال 78 موارد جدید در روز دوشنبه ملی کمیسیون بهداشت گفت: افزایش دو برابر از یکشنبه. از موارد جدید, 74 وارد شد عفونت از 39 وارداتی موارد یک روز پیش از آن.

چینی پایتخت پکن بود که سخت ترین ضربه با رکورد 31 جدید وارداتی موارد به دنبال در جنوب استان گوانگدونگ با 14 و مالی مرکز شانگهای با نه. تعداد کل وارداتی موارد بود در 427 عنوان از دوشنبه.

چین در حال حاضر محدودیت های سفت در پکن و دیگر شهرهای بزرگ به عنوان آن را شل آنها را در کانون ویروس, هوبئی استان است که دیده می شود ثابت کاهش این بیماری همه گیر.

در روز سه شنبه, هوبئی کمیسیون بهداشت گفت: این امر بالابر محدودیت های مسافرتی در مردم ترک استان شروع مارس 25 به غیر از مرکز استان ووهان.

ووهان کانون شیوع این بیماری در چین را ببینید, سفر, محدودیت برداشته شده در مارس 8.

این شهرستان شده است تحت مستند پس Jan. 23 زمانی که دولت تعطیل جاده و راه آهن و فرودگاه است. ساکنان به زودی مجاز به ترک با سلامت کد رهگیری یک کد QR است که فرد وضعیت بهداشت و درمان مربوط به آن است.

در دیگر نقاط کشور مقامات همچنان به اعمال سخت تر غربالگری و قرنطینه و منحرف پروازهای بین المللی از پکن به دیگر شهرستانها چینی اما است که نه ریشه هجوم اتباع چینی بسیاری از آنها دانش آموزان از بازگشت به خانه از ویروس-آمار کشور است.

پکن شهر دولت تنگ تر قوانین قرنطینه برای ورود افراد از خارج از کشور گفت: در روز جمعه که هر کس وارد شهر خواهد بود موضوع را به متمرکز قرنطینه و بهداشت چک.

جنوب شهر شنژن گفت: آن را تست تمام ورود و خاک چینی از ماکائو را ممنوعیت بازدید از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و تایوان است.

تعدادی از عفونت های محلی از خارج از کشور ورود – برای اولین بار است که گزارش شده در جنوب, سفر hub گوانگژو در روز شنبه – بسیار کوچک باقی می ماند.

روز دوشنبه در پکن شاهد آن اولین مورد از یک فرد محلی آلوده بودن یک مسافر بین المللی در ورود به چین است. شانگهای گزارش یک مورد مشابه آوردن مجموع تعداد این عفونت به سه تا کنون.

نگرانی در مورد موج جدیدی از عفونت

چین چهار محلی مقاربتی در دوشنبه یکی بود که در ووهان در استان هوبئی مرکزی استان. این شرح پنج روز از عفونت های جدید در شهرستان.

به تازگی آلوده به فرد است که یک پزشک در یک بیمارستان در ووهان با توجه به بیانیه ای از دولت های محلی را کمیسیون بهداشت. آنها را رد نکرده اند که ممکن است آلوده شده اند در حالی که در بیمارستان است.

گوانگدونگ گزارش روز دوشنبه محلی مورد مربوط به یک فرد آلوده از هوبئی.

سیاستگذاران آگاه هستند از پتانسیل بی ثباتی اجتماعی و اقتصادی اختلال است که موج جدیدی از عفونت می تواند باعث به خصوص در هوبئی که در آن کارخانه و کسب و کار تنها فقط شروع به سر کار.

خصوصی نظرسنجی در روز سه شنبه پیشنهاد کرد که یک 10-11 درصد انقباض در سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی “بی دلیل نیست.”

بسیاری از چینی ها می گویند که آنها باقی می ماند نگران در مورد احتمال موج جدیدی از عفونت همانطور که بیشتر مردم از بازگشت به کار به عنوان شدید و محدودیت های مسافرتی کاسته با کاهش عفونت.

آنها همچنین با احتیاط از هزینه های بیش از حد نگران امنیت شغلی به عنوان اقتصاد را کند می کند.

این بیماری همه گیر را با چکش تمام بخش های اقتصاد از تولید به گردشگری است. برای متقاعد کردن کسب و کار برای بازگشایی سیاستگذاران وعده داده اند وام های, ایدز و یارانه.

در پکن شهر بازگشایی Badaling بخش از دیوار بزرگ یک infamously شلوغ بخشی از میراث جهانی یونسکو.

در صنعت گردشگری در استان گانسو مقامات دولتی هستند و هر یک نیاز به صرف حداقل 200 یوان ($28.25) یک هفته به خار بهبود محلی پذیرایی میباشد. ($1 = 7.0797 یوآن) (گزارش رایان وو Lusha Zhang Huizhong وو و Se Young Lee; ویرایش توسط کیم Coghill و Michael Perry)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im