چین در ووهان به نگه داشتن تست ساکنان به عنوان coronavirus مستند برطرف

ووهان — چین در شهر ووهان که در آن جهانی coronavirus همه گیر شروع شد و هنوز تست ساکنان به طور منظم با وجود آرامش بخش سخت آن دو ماه مستند با این کشور با احتیاط از یک جهش در مواردی حتی آن را به عنوان مجموعه مناظر خود را در عادی سازی اقتصاد است.

نگرانی باقی می ماند بیش از یک هجوم بیماران آلوده از خارج از کشور و همچنین چین توانایی تشخیص بیماران بدون علامت و دولت در ووهان تلاش برای اطمینان دادن به مردم که آن باقی می ماند و مراقب باشند.

فنگ جینگ اجرا می شود که یک گروه از جامعه کارگران به دنبال پس از Tanhualin محله در ووهان گفت: در طول دولت-اجرای تور برای روزنامه نگاران در روز جمعه که آنها ادامه خواهد داد به انجام بررسی های گسترده در ساکنان.

“ما در انجام جامع هیت چک روزمره و حفظ سوابق دقیق از وضعیت سلامت خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که هیچ احتمال از موارد بدون علامت در جامعه است.

“در حال حاضر محله ما یک اپیدمی-رایگان – جامعه بوده است 45 روز تا کنون بنابراین ما لازم نیست که این وضعیت” او گفت:.

چین گزارش یک سقوط در coronavirus موارد در روز جمعه پس از رهبران وعده داده شده برای سرعت بخشیدن به بهبود اقتصاد در کشور افزایش تقاضای داخلی و قرار دادن بیشتر مردم به کار می کنند.

کشور گزارش 42 مورد جدید در روز پنج شنبه از 63 روز پیش از آن. از مجموع روزانه, 38 وارد شد از 61 روز چهارشنبه.

چین دولت مرکزی coronavirus گروه ضربت به ریاست نخست وزیر لی کچیانگ گفت: آنها سرعت بخشیدن به تلاش ها برای احیای اقتصاد در حالی که در همان زمان معرفی هدفمند اقدامات با هدف جلوگیری از آلوده مردم از عبور از مرز.

آن گفت: چین در حال حاضر نیاز به “به طور فعال ایجاد شرایط مطلوب” برای بازگرداندن نرمال در اقتصاد هر چند آن هشدار داد هنوز هم وجود دارد یک خطر ارتجاعی در موارد.

در شانگهای رسانه های دولتی نیز مستقر شده اند برای برطرف کردن آنلاین شایعاتی که در این شهرستان در حال حاضر تبدیل به “خطرناک ترین محل در کشور” به عنوان هزاران نفر از مردم سیل در از ووهان, از جمله بسیاری از بدون علامت و بهبود بیماران.

با دولت در حال حاضر امیدوار کننده برای استقرار منابع برای مقابله با خطر بالا در مناطق زیادی از تمرکز منتقل شده به هیلونگجیانگ که گزارش 28 جدید وارداتی موارد عبور از مرز از روسیه در روز پنج شنبه. این استان تا کنون در بر داشت 154 موارد وارداتی عفونت.

این ویروس که اولین شکست در چین در شهر ووهان در اواخر سال 2019 است پس از گسترش در سراسر جهان آلوده کردن بیش از 1.4 میلیون نفر, کشته شدن بیش از 87,700.

این بیماری همه گیر است wreaked ویران کردن در اقتصاد جهانی به عنوان دولت تحمیل مستندات برای مهار گسترش آن. (گزارش شده توسط برندا Goh و Se Young Lee; نوشتن توسط دیوید Stanway; ویرایش توسط Michael Perry)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im