دانشمندان چینی به دنبال بالقوه COVID-19 درمان پیدا کردن ‘موثر’ آنتی بادی

پکن — یک تیم از دانشمندان چینی منزوی کرده و چندین آنتی بادی است که در آن می گوید “بسیار موثر” در مسدود کردن توانایی های جدید کروناویروس برای ورود به سلول که در نهایت می تواند مفید باشد در درمان و یا جلوگیری از COVID-19.

در حال حاضر وجود ندارد اثبات شده درمان موثر برای این بیماری است که در چین نشات گرفته و در حال گسترش در سراسر جهان در یک بیماری همه گیر است که آلوده بیش از 850,000 و کشته 42,000.

ژانگ Houzhai دانشگاه در پکن گفت: مواد مخدر ساخته شده با آنتی بادی مانند آنهایی که تیم خود را پیدا کرده اند می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور موثر تر از روش های کنونی از جمله آنچه که او به نام “مرزی” درمان مانند پلاسما ،

پلاسما حاوی آنتی بادی است اما محدود نوع خون.

در اوایل ژانویه ژانگ تیم و یک گروه 3 نفر به بیمارستان در شنژن شروع به تجزیه و تحلیل آنتی بادی ها از خون گرفته شده از بازیافت COVID-19 بیماران ایزوله 206 آنتی بادیهای مونوکلونال نشان داد که آنچه که او به عنوان یک “قوی” توانایی اتصال با ویروس’ پروتئین است.

آنها سپس با انجام آزمون دیگری برای دیدن اگر آنها در واقع می تواند به جلوگیری از ویروس از ورود به سلول او به رویترز گفت در یک مصاحبه.

در میان 20 تا آنتی بادی آزمایش چهار بودند قادر به جلوگیری از ویروسی ورود و از آن دو بود “بسیار خوب” در انجام این کار ژانگ گفت.

این تیم در حال حاضر با تمرکز بر شناسایی قدرتمند ترین آنتی بادی و احتمالا ترکیب آنها برای کاهش خطر ابتلا به کروناویروس جدید جهش.

اگر همه می رود و علاقه مند به توسعه دهندگان می تواند تولید انبوه آنها را برای تست در ابتدا بر روی حیوانات و در نهایت در انسان است.

این گروه با همکاری چین و آمریکا بیوتکنولوژی شرکت Brii Biosciences, در تلاش “برای پیشبرد نامزدهای متعدد برای پیشگیری و مداخله درمانی” با توجه به بیانیه Brii.

“اهمیت آنتی بادی های ثابت شده در دنیای پزشکی برای چندین دهه در حال حاضر” ژانگ گفت. “آنها می توان برای درمان سرطان و بیماری های خود ایمنی و بیماری های عفونی.”

آنتی بادی هستند نه یک واکسن اما به طور بالقوه می تواند با توجه به در خطر مردم با هدف جلوگیری از آنها را از انقباض COVID-19.

به طور معمول طول می کشد حدود دو سال برای مبارزه با مواد مخدر حتی برای به دست آوردن نزدیک به تایید برای استفاده در بیماران اما COVID-19 همه گیر به معنی همه چیز در حال حرکت سریع تر او گفت: با گام های که قبلا گرفته شده پی در پی در حال حاضر در حال انجام در موازی.

ژانگ که نوشته شده یافته های آنلاین امیدوار است این آنتی بادی می تواند آزمایش بر روی انسان در شش ماه. اگر آنها یافت می شود موثر در آزمایش های واقعی برای درمان استفاده می کنند دیگر.

دیگر کارشناسان اصرار احتیاط.

“وجود دارد تعدادی از مراحل است که شما در حال حاضر باید به دنبال قبل از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک درمان برای coronavirus بیماران” دانشگاه هنگ کنگ متخصص بیماری های عفونی بن Cowling گفت: هنگامی که پیدا کردن توضیح داده شد به او خبر داد.

“اما آن را واقعا هیجان انگیز برای پیدا کردن این پتانسیل درمان و پس از آن یک فرصت برای تست آنها. چرا که اگر ما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر نامزدها و سپس در نهایت ما باید بهتر از درمان” Cowling گفت. (گزارش اضافی توسط روشنک Liu; ویرایش توسط کیم Coghill ویرایش توسط تونی Munroe, کیت Kelland و کیم Coghill)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im