چینی رسانه های دولتی انتقاد ‘جنون’ از پاکسازی فناوری ایالات متحده

محتواي مقاله

شانگهای — برنامه واشنگتن برای ممنوعیت برخی از فن آوری های با منشاء چینی نشانه ای از “جنون” در مایک پومپئو وزیر امور خارجه ایالات متحده ، چین مورد پشتیبانی تابلوئید جهانی تایمز در سرمقاله روز پنجشنبه نوشت.

در سرمقاله نوشته شده است که پومپئو تقریباً هر روز اظهارات ضد چین را به زبان می آورد و به طور مداوم برای تشدید درگیری های بین چین و آمریکا و نمایش چقیافه های دولت ترامپ نسبت به چین، ترفندهای بازی می کرد.

وزارت امور خارجه ایالات متحده روز چهارشنبه با انتشار به روز رسانی گسترده ای از طرحی به نام “شبکه پاک” خواستار شرکت های مخابراتی، ارائه دهندگان خدمات ابر، و برنامه های تلفن همراه با منشاء چینی به خارج از ایالات متحده نگه داشته شود.

“از دیدگاه بلند مدت، باور نکردنی است که صنعت اطلاعات آمریکا می تواند کاملا از بازار چین جدا شود، “گلوب تایمز نوشت.

این یک آزمایش شدید برای شرکت های ایالات متحده در صورتی که تراشه های ایالات متحده، نرم افزار، و تجهیزات ترمینال بی ربط به بازار چین خواهد بود.

اگر تصویب شد، این طرح افزایش در حال اجرا در فن آوری در حال اجرا بین ایالات متحده و چین علامت گذاری.

واشنگتن در حال حاضر شنژن مبتنی بر هوآوی فن آوری شرکت Ltd از ساخت شبکه های مخابراتی 5G در ایالات متحده ممنوع شده است.

همچنین در حال اجبار به فروش TikTok، یک برنامه محبوب رسانه های اجتماعی است که توسط پکن مبتنی بر ByteDance به مایکروسافت کورپ ایجاد شده است.

وانگ ونبین سخنگوی وزارت خارجه چین روز پنجشنبه طرح شبکه پاک را «دست های مضحک و کثیف» نامیده است.

(گزارش توسط جاش هورویتز؛ تدوین توسط استفان کوتس)

88801100011088شانگهای — طرح واشنگتن برای ممنوعیت برخی از فناوری های با منشاء چینی نشانه ای از “جنون” در مایک پمپئو وزیر امور خارجه ایالات متحده است، چین مورد پشتیبانی دولتی tabloid جهانی تایمز در سرمقاله روز پنجشنبه نوشت. “Pompeo تا به اظهارات ضد چین تقریبا هر روز، و به طور مداوم بازی ترفندهای برای تشدید درگیری بین چین و ایالات متحده، و […]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im