کریس Selley: این سمی voluntourism است که چگونه برای تغییر جهان

محتوای مقاله در ادامه

من فکر نمی کنم وجود خواهد داشت مقدار بحث علمی در مورد ما اساسی زمین به افراد جوان اما: آن سمی است. این voluntourism ترین ناپاک.

“اگر شما خارش به کاوش جهان, یادگیری مهارت های جدید و ایجاد تفاوت در زندگی دیگران و سپس شما را در برای سفر از یک عمر” ما را از وب سایت سفر وعده داده است. کمک به مردم دیگر می آید, سوم, شما متوجه خواهید شد; در جای دیگر آن را به سختی حتی می شود با سر اشاره کردن. به جای آن وعده های شما به “کشف احساسات خود را” و “را در ماجراجویی خود را به سطح بعدی” و “صعود به سطح بالا مهارت های رهبری خود را.” آن را نمی کند در واقع می گویند “آن را نگاه خوب در خود resumé” اما آن را به خوبی ممکن است کمتر تهاجمی اگر آن را انجام داد.

برنامه کمک هزینه را ندارد بسیاری از حس بدون در نظر گرفتن که اداره آن

به نقل از سفر جانبازان نیست صحبت های زیادی در مورد تغییر جهان یا. “شما می توانید قایق و دیدن همه بچه ها به صف در ساحل انتظار را برای شما با لبخند در چهره خود می گوید:” Kaira که رفت به آمازون. “شما می توانید اطلاعات در مورد فقر و یا تماشای فیلم های مستند در آن می گوید:” داربی رفت به کنیا “اما دیدن آن از نزدیک بسیار متفاوت است.”

“من برای ما سفر به عنوان معنی دار گام به بزرگسالی به عنوان افراد جوان به دست آوردن یک افزایش حس استقلال و مسئولیت” پدر و مادر مطمئن هستند. “آنها ممکن است حتی از بین بردن زباله ها زمانی که آنها به خانه!”

این چیز عجیب و غریب vision اصل را فتح کانادا مقامات. ده ها هزار نفر از کودکان کانادا مسدود شد به عرصه در مدرسه روز به پمپ کامل از آن و ارسال با armloads از شرکت های بزرگ-مارک کوله پشتی و بروشور سفر. در برخی از نقطه در مدارس باید برای آمدن به مقابله با چگونه جهنم که اتفاق افتاده است. و do-gooder جامعه نیاز به یک شبیه تجدید نظر در مورد چگونه برای بهبود جهان است. لایحه Morneau پرداخت کرده است ما در مجموع $93,000 (که ما می دانیم) برای سفر به اکوادور و کنیا است. که 40 برابر کنیا سرانه تولید ناخالص داخلی. به نظر می رسد بسیار بعید است Morneau کردم حداکثر در جهان در حال تغییر بنگ برای جفتک انداختن خود را.

• ایمیل: [email protected] | توییتر: cselley

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im