DAEGU — معمولا پرتکاپو با هزاران نفر از نمازگزاران این کلیسا در مرکز کره جنوبی بزرگترین شیوع کروناویروس بود توقیف و سکوت در جمعه احاطه شده توسط خیابان های خالی.

بعد از چند دقیقه یک مرد جوان آمد از Shincheonji کلیسای عیسی معبد خیمه شهادت در شهر Daegu و تهدید به پلیس تماس بگیرید اگر هر کسی تلاش برای به دست آوردن در.

او تنها یکی وجود دارد گفت: ایسنا – “همه ما 9,000 مؤمنان در خانه هستند.” کارکنان در حال حاضر تمیز و ضد عفونی ساختمان دو بار در این هفته در روز سه شنبه و چهارشنبه ،

که کاهش یافته است را به نام خود جرأت را به چوب چند بدون ورود’ علائم در پارکینگ نرده قبل از عقب نشینی و برگشت به داخل ساختمان.

کره جنوبی گزارش 100 جدید تایید موارد coronavirus روز جمعه در نظر گرفتن ملی در مجموع به 204 اکثریت در دائگو در کشور چهارم بزرگترین شهرستان.

بسیاری از کسانی که موارد جدید باید ترسیم شده به 61 سال که گرفته شده بود در بخش خدمات در کلیسا, مقامات گفت. موارد دیگر در ارتباط بودند به یک مراسم تشییع جنازه در یک بیمارستان با حضور چند تن از دیگر اعضای کلیسا.

کسی تا به حال پرتاب تخم مرغ در مقابل دروازه ساختمان, نشانه ای از سوء ظن است که پختند از موارد گزارش شده در کلیسا – یک شاخه از یک شبکه از جماعت تاسیس شده و هنوز هم اجرا شده توسط خود اعلام کرد مسیح Lee Man-hee.

در نزدیکی ساکنان و مغازه داران گفت: Daegu کلیسا معمولا شلوغ با خدمات چند بار در هفته. آنها دریافتند سکوت نگران کننده است.

“هنگامی که یک سرویس به بیش از هزاران نفر از مردم در همان لباس سیاه و سفید خواهد از ظهور بیرونی طبقه بالا راه پله و آمد تمام راه را به پایین به زمین زیرا آنها تنها دو دستگاه آسانسور” سعید 28 ساله ساکن که تنها به نام خانوادگی خود را Seong.

“است که می تواند برای بیش از 10 دقیقه است. واقعا عجیب و غریب, اگر شما آن را تماشا کنید. وجود دارد که بسیاری از مردم است.”

ترس مقامات آن اجتماعات بزرگ در گسترش ویروس. بیش از 500 عضو در این شهرستان شد نشان دادن علائم این ویروس به عنوان جمعه, مقامات بهداشت گفت: هر چند آزمون ادامه دارد.

بیشتر دور بسیاری از مغازه ها و رستوران ها در Dongseong-ro, یکی از شهر های اصلی و خیابان های خرید خالی شد. تعداد انگشت شماری از مردم هنوز در پیاده رو, عینک facemasks. آمریکا پایگاه نظامی در نزدیکی آرام بود, دروازه بسته شده است.

Seong گفت: او سوار به دور از محله خود را برای دریافت مواد غذایی و یا خرید همه چیز آنلاین برای جلوگیری از آلودگی است.

“شهردار گفت: مردم در خانه بمانند اما آن را دشوار است برای بسیاری از به طور منظم کارکنان شرکت مثل من که محل باز هستند, به طور معمول,” او گفت:. “ما از بیرون رفتن.” (گزارش شده توسط Hyonhee Shin; نوشتن توسط Josh Smith; ویرایش توسط اندرو آسمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de