حقوق مدنی بازار گردشگری آخرین coronavirus تلفات

به طور معمول, اتوبوس تور خواهد بود پارک شده در مقابل مارتین لوتر کینگ جونیور سردابه در آبرن خیابان.

تور برگزار تام Houck خواهد تمام روز را صرف رفت بازدید کننده از سراسر جهان به سایت های مختلف در آتلانتا که در این شهر و طبقه حقوق مدنی تاریخچه.

اما coronavirus قرار داده شده اتوبوس Houck تور و گردشگری بر نامحدود قابل تامل است.

“مردم نمی خوای بگو من می خواهم به نگاهی به حقوق مدنی تور,'” گفت: Houck که اجرا می شود, حقوق مدنی, تورهای آتلانتا. “مردم در حال گرفتن در اتوبوس در حال حاضر.”

سفر و گردشگری در میان بسیاری از تلفات از COVID-19 همه گیر به طور خاص آتلانتا در بازار تو رفتگی در دیوار به عنوان “زادگاه جنبش حقوق مدنی.”

“به عنوان مهد جنبش حقوق مدنی آمریکا آتلانتا متعدد نهادهای فرهنگی و جاذبه های اختصاص داده شده به گفتن این داستان مهم” گفت: ویلیام سر رئیس جمهور از آتلانتا کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر. “صدها هزار نفر از بازدید کنندگان از سراسر جهان آمده به آتلانتا هر سال به بررسی حقوق مدنی و عدم وجود آنها در طول این همه گیر تا به حال تاثیر قابل توجهی در بسیاری از این سازمان ها است.”

نه تنها آتلانتا نقطه کانونی از مارتین لوتر کینگ جونیور میراث آن است که به پیشرو, سیاه, کالج, سیاه, موزه ها مانند APEX و نهادها مانند مرکز ملی مدنی و حقوق بشر.

Houck تخمین می زند که او دهکدهای از دست داد $50,000 پس از آخرین تور در مارس 4 به عنوان کنوانسیون هويدا و رویدادهای ورزشی مانند چهار نهایی خشک شده اند

و مانند بسیاری از دیگر مراکز تاریخی و موسسات و سازمان های, پادشاه مرکز “است که قطعا دچار چالش های بی سابقه ای در طول این زمان گفت:” پادشاه مدیر عامل مرکز برنیس پادشاه. “اما نگرانی اصلی ما این است که سلامت و ایمنی مردم – کارکنان ما بازدید کنندگان و جامعه در مقیاس بزرگ است.”

اگر چه گرجستان است به آرامی باز برگشت تا چند از این موسسات به نظر می رسد مشتاق به رزومه, کسب و کار به عنوان معمول و تا به حال به آمده تا با راه های جایگزین را با توجه به آتلانتا در حقوق مدنی سایت.

در روز پنج شنبه, جودی Forte, سرپرست ملی تاریخی پارک به وعده های غذایی رایگان به کارکنان مراقبت های بهداشتی از طریق یک برنامه سازمان یافته با پادشاه مرکز و Ebenezer کلیسای باپتیست.

در همان زمان در ارتباط تصویری نرم افزار زوم 12 ساله ماری Copeny شده است که به صورت سنگ چخماق, Mich., بحران آب ارائه شد در این سال برای اولین بار قدرت را به الهام بخش جایزه توسط جیل Savitt مدیر عامل مرکز ملی مدنی و حقوق بشر.

Savitt آمد به NCCHR در ماه مارس گذشته با ایده تغییر تمرکز خود را “از جاذبه به عنوان یک انسان حقوق موسسه” که پیشنهاد آنلاین بیشتر و برنامه های دیجیتال. همه گیر دارای سرعت بالا است که طرح.

“COVID به ما نشان داده نه تنها ممکن است ضروری است. ما زمانی فکر می کردند که ما را در این حرکت به های مختلف برنامه نویسی مبتنی بر این تصور است که ما یک قدرت جای” Savitt گفت. “انجام کارهای آنلاین بود کمی دورتر پایین جاده ها است.”

Savitt گفت: این مرکز در حال از دست دادن حدود 300.000 دلار در ماه درآمد یا حدود 60 درصد از آنچه می آید از فروش بلیط, فروشگاه هدیه و اجاره فضا. با وجود فشار Savitt است و با توجه به باز قبل از ماه جولای و به دنبال دستورالعمل ها را از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به خصوص نظارت بر 14 روز کاهش جدید کروناویروس موارد است.

“من فکر است که بازدید کنندگان ما کارکنان و داوطلبان آمریکایی آفریقایی تبار” Savitt گفت و اشاره کرد که coronavirus ضربه جوامع اقلیت بسیار سخت است. “ما نمی خواهیم برای قرار دادن کسی در خطر است. ما نمی خواهیم به بخشی از بحران بهداشت و درمان.”

در سال 2019 بین آوریل و ژوئیه بیش از 62,000 مردم خریداری بلیط به مرکز.

زمانی که مرکز بازگشایی خواهد شد و مردم می آیند ؟

“اگر مردم نمی آیند ما شروع به از دست دادن پول بیشتر” Savitt گفت. “باز کردن هزینه های همان اگر 4,000 مردم آن را به عنوان اگر چهار نفر آمده است. هنگامی که ما برگرد تا که موتور اگر ما نمی تواند یک مقدار مشخصی از بازدید کنندگان ما از دست بدهند. و من فقط نمی دانم چه کسی خواهد راحت احساس می کنید که در این زمان.”

در پاسخ به همه گیری هر دو خدمات پارک های ملی و پادشاه مرکز تعطیل از ساختمان های خود را. بازدید کنندگان می توانید در داخل پادشاه, مرکز, Ebenezer کلیسای باپتیست پادشاه تولد خانه و یا بازدید کننده به مرکز.

در سراسر کشور, پارک های ملی آغاز شده بازگشایی. اما کسانی که بیشتر هوای آزاد, امکانات, بر خلاف پادشاه سایت که به شدت متکی به موزه مانند ساختمان. Forte گفت: او زیر CDC دستورالعمل های مربوط به زمانی که ساختمان ها را بازگشایی و همچنین به عنوان دولت و توصیه های محلی.

“در حال حاضر بودن در خارج از منزل بسیار امن تر از بودن در یک تئاتر یا بودن در یک خانه” Forte گفت. “تا زمانی که ما می تواند احساس بهتری به ما در مورد اعداد و روشن رو به پایین مسیر آن دشوار خواهد بود برای ما باز است.”

Forte اضافه شده که این پارک است ادامه داد: با اتصال مدارس به ایجاد مجازی در برنامه های آموزشی و زنده تورهای هفتگی به طور متوسط بیش از 1000 بازدید کننده در آن صفحات رسانه های اجتماعی.

بر این اساس پادشاه مرکز یک سیستم بلندگوی هنوز پخش صدای شاه و Coretta اسکات کینگ. برنیس پادشاه گفت: او نتواند خنده از دانش آموزان بیشتر است.

“حتی اگر مردم قادر به دیدن ما ویژه پادشاه گاندی و رزا پارکس نمایشگاه در سالن آزادی در طول این نامشخص زمان باز طبیعت پادشاه مرکز همچنان ادامه دارد به رسم مهمان که پیدا کردن الهام در مقدس, بی سر و صدا فضا” پادشاه گفت که او نیز میزبان یک هفته Facebook Live سری در مقابله طول بیماری همه گیر. “بسیاری از مهمانان ما به خصوص پیدا کردن آرامش در پدر و مادر من’ crypt که نشسته در میان ما آبی را منعکس استخر سراسر از شعله ابدی در حالی که منعکس کننده بر اصول عدم خشونت و معنای معشوق جامعه حک شده بر روی دیوار ما.”

با تشکر فدرال چک برنامه حفاظت از وام مرکز نداشته به غیر روحانی کردن هر گونه کامل و یا پاره وقت کارکنان “و من دعا آمده است به آن نقطه به دلیل وجود کارهای زیادی باید انجام شود.”

“من مطمئن هستم که زمانی که ما باز خواهد شد اما من می توانم به شما اطمینان دهم, از آن خواهد شد یک تصمیم مبتنی بر سلامت و ایمنی کارکنان و بازدید کنندگان هنگامی که ما انجام می دهیم” پادشاه گفت:.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>