کلاس AAAAAA فوتبال وبلاگ: Propst عناوین شش سر مربیگری تغییرات

Propst صرف 11 فصل در Colquitt County, تدوین یک رکورد از 119-35 و برنده مسابقات قهرمانی کشور در بالاترین رده بندی با شکست نخوردگان تیم در سال 2014 در سال 2015.

Colquitt County اخراج Propst در بهار گذشته پس از رسیدگی به رهبری سرپرست ادعا که Propst از دست داده بود کنترل کردن تیم با دخالت استخدام یک اصل تجویز دارو به ورزشکاران و بدهی بیش از 400.000 دلار در مالیات بر درآمد. Propst بیشتر رد اتهامات عنوان شده علیه. او فصل گذشته به عنوان داوطلب دستیار در آلاباما-بیرمنگام.

Propst آمد به شهرت به عنوان سر مربی در هوور بالا در بیرمنگام که در آن تیم برنده پنج دولت عنوان و برجسته شد در MTV سری واقعیت “دو روز.” کار خود را ضبط است 295-96.

“این خواهد بود که اولین بار من رفته به یک کار که در آن آنها در حال برنده شدن در حال حاضر” Propst گفت: با توجه به تاد هولکوم گزارش برای پاسخگویی و عدالت در اوایل این هفته. “آن است که سطح آنها می خواهند ؟ اما آنها تنها چهار سال از حالت مسابقات قهرمانی و آنها در یک چهارم نهایی سال گذشته است. آنها انتظار دارند مسابقات قهرمانی کشور و این خوب است. من خوب با آن است.”

در ماه ژانویه این Valdosta هیئت مدیره مدرسه رای دادند 5-4 به آتش Rodemaker با وجود این تیم 10-3 در پایان 2019 و 36-17 رکورد کلی در چهار فصل. در سال 2016 Rodemaker رهبری Wildcats به اولین قهرمانی کشور در 18 سال است.

Rodemaker همسر بعد از ثبت دادخواست از طرف او ادعا رای نژادی با انگیزه است. پنج اعضای هیئت مدیره که رای علیه Rodemaker هستند آفریقایی-آمریکایی است. Rodemaker سفید است. کسانی که پنج شنبه رای دادند به استخدام Propst که سفید است.

Propst خواهد بود یکی از حداقل شش رئیس جدید مربیان در کلاس AAAAAA مدارس در این فصل است. در اینجا دیگر مربیگری تغییرات است که گزارش شده:

*سده استخدام شمال آتلانتا سر مربی شان o’sullivan به جای شین Sams که در حال حاضر هماهنگ کننده توهین آمیز در Northside-ورنر رابینس. O’sullivan بود که 12-9 در دو فصل در شمال آتلانتا بود که قبلا دستیار مربی پاپ, Westminster جنوب شرقی لوئیزیانا دلتا دولت و مادر آلما مریخ هیل ، گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس شد 0-10 در Sams’ فصل تنها پس از درد و رنج کلیدی فارغ التحصیلی ضرر و زیان از یک تیم که یک منطقه دونده تا در سال 2018 است.

*مرکزی Gwinnettکه رها کردن یک طبقه بندی به AAAAAA این سقوط استخدام جنوبی Paulding سر مربی جیسون تامپسون به جای تاد Wofford. تامپسون که قبلا دفاعی هماهنگ کننده در شمال Gwinnett (2012-2016) و دستیار در مرکزی Gwinnett (2009-2011). تامپسون بود 11-11 در دو فصل در جنوب Paulding, تبدیل تیم به دور از 2-8 در سال 2018 به 9-3 سال گذشته است. Wofford که پیوست Collins تپه کارکنان بود 46-61 در 10 فصل در مرکزی.

*شمال آتلانتا باز پس از آن اعلام شد که روز سه شنبه برای سر مربی شان o’sullivan ترک به کار در خیابان های تهران. O’sullivan رفت 12-9 در دو فصل و 2019 ارسال شده تیم سوم رکورد برنده (7-4) در این برنامه 29 سال سابقه و به دولت برگشتی فقط برای بار دوم برای اولین بار از سال 1996. شمال آتلانتا سوم به پایان رسید در نه تیم منطقه 7-AAAAAA فصل گذشته اما حرکت خواهد کرد در این سال به منطقه 4 که هفت تیم است.

*Northside-ورنر رابینس ترویج توهین آمیز هماهنگ کننده چاد Alligood به جای کوین Kinsler که بازنشسته شد. Kinsler رفت 100-28 در 10 فصل در Northside برنده چهار منطقه عنوان و 2014 مسابقات قهرمانی کشور. Alligood تا به حال دو زودتر متوقف می شود به عنوان یک Northside دستیار از سال 1999 تا 2004 و دوباره از سال 2010 تا 2016. او 10-12 به عنوان سر مربی در واشنگتن-ویلکس در سال 2017 و 2018. Northside شد 3-7 فصل گذشته و از دست رفته, برگشتی, برای اولین بار از سال 1991.

*جنوب Paulding ترویج دفاعی هماهنگ کننده Jason Nash به جای جیسون تامپسون که در زمان سر مربیگری کار در مرکزی Gwinnett. نش صرف یک سال در جنوب Paulding پس از نانامی به بازی قبلی به عنوان دستیار در, گریسون Colquitt County, South Forsyth, Walnut Grove شهرستان به ارزش و Elbert County است. این خواهد بود که اولین شغل خود را به عنوان یک سر مربی است. جنوب Paulding رفت 9-3 در سال 2019 و به دور دوم پلی آف پس از رفتن 5-25 سه سال گذشته.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im