Clayton County مسائل اجباری پناهگاه در محل سفارش با توجه به کروناویروس

پس از نیمه شب سه شنبه Clayton County را به پیوستن به لیست در حال رشد از مترو آتلانتا شهرها و استان ها است که باید تصویب اجباری پناهگاه در محل سیاست برای ساکنان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

هر کسی در زندگی unincorporated Clayton County خواهد بود موظف به اقامت در خانه های خود به غیر از “فعالیت های ضروری” این شهرستان هیئت کمیسیون گفت: در انتشار اخبار.

این شامل فعالیت های مربوط به کار و مسئولیت به دست آوردن مواد غذایی و پزشکی, ورزش و مراقبت از اعضای خانواده و یا حیوانات خانگی دیگر در خانواده است. برای یک لیست کامل از “ضروری فعالیت های” اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل سند است.

هنگامی که در مکان های عمومی, ساکنان نیز دستور به عمل اجتماعی فاصله با ماندن شش فوت دور از دیگران و در همه زمان انتشار گفت.

عمومی و خصوصی رویدادها و گردهمایی نیز ممنوع در شهرستان که شامل مراسم عروسی مذهبی اجتماعات و احزاب و مجالس ترحیم در میان دیگران.

مرتبط با: هنری شهرستان مدیره رد پناهگاه در محل سفارش

Clayton County پلیس و سایر مأموران اجرای قانون را اجرا پناهگاه در محل سیاست از طریق “اطلاعات تحویل و آموزش و پرورش” به جای با دستگیری و یا استناد.

نظم گذشته از طریق مارس 12.

روز سه شنبه در شهرستان ریوردیل همچنین اعلام کرد که مقررات منع رفت و آمد در تلاش برای کاهش سرعت گسترش COVID-19. منع رفت و آمد به اجرا گذاشته خواهد شد بین 9 بعد از ظهر و 6 صبح

بیشتر: Riverdale مجموعه حکومت نظامی state of emergency به خاطر coronavirus

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im