برای تقریبا یک سال و مقامات شده اند جستجو برای مردی که به ضرب گلوله کسی در ریوردیل کلوپ شبانه.

در روز جمعه نمایندگان می گویند که آنها خود را یافت ،

Kalvin پارکر, 31, از ریوردیل دستگیر شد و در طول یک توقف ترافیک است که متعهد فوق العاده سالن تیراندازی در مارس 2019 با توجه به Clayton County Sheriff ،

زمانی که ریوردیل افسران در پاسخ به این صحنه فقط قبل از 2 صبح آنها در بر داشت یک بی مرد با زخم گلوله دروغ گفتن در پارکینگ AJC.com قبلا گزارش شده است.

مرتبط: مرد بی پس از تیراندازی در Clayton County, کلوپ شبانه, پلیس می گویند

قربانی در نظر گرفته شد به Grady یادبود بیمارستان که در آن او جان سالم به در آسیب های خود را. کلانتر نیز گفت: این مرد دچار یک فک شکسته از لگد و در صورت.

در آن زمان این کلوپ شبانه مالک گفت: هیچ درگیری در داخل کسب و کار خود را قبل از عکسبرداری است. کلوپ شبانه است پس از بسته شده است.

هنگامی که یک معاون کشیده پارکر در روز جمعه به اتهام داشتن هیچ بیمه مظنون به دروغ و دو بار در مورد هویت خود را با توجه به انتشار اخبار. هنگامی که این مرد شناسایی شد و به عنوان پارکر معاون دیدم فعال حکم که ناشی از کلوپ شبانه تیراندازی و همچنین حوادث دیگر.

پارکر دستگیر شد یک تعداد از تشدید باتری در علاوه بر این به تعداد از خرد و مت آمفتامین و آمفتامین اختیار اتهام انتشار گفت.

او رزرو شده به Clayton County زندان جایی که او باقی می ماند و بدون پیوند با توجه به آنلاین زندان سوابق.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im