Clemson را اشعیا سیمونز یک linebacker بدون موقعیت

Clemson standout اشعیا سیمونز اساسا یک بازیکن بدون یک NFL موقعیت.

او می تواند راش به عنوان یک دفاعی پایان رسید مانند یک linebacker و پوشش مانند ایمنی. به همین دلیل او را بشنود نام خود را به نام در میان 10 بازیکن برتر انتخاب شده در پیش نویس NFL مارس 23-25.

او به احتمال زیاد به آن گذشته کارولینای که هفتم به طور کلی انتخاب کنید.

“من می دانم که سال پیش از آن خوب نیست به یک موقعیت کمتر مرد” سیمونز گفت. “اما در حال حاضر آن را تبدیل به سود برای من فقط به دلیل همه کاره بودن من قادر خواهید بود به انجام بازی linebacker, بازی, ایمنی, هر آنچه در آن است که من احساس آن را دوست دارم فقط به من کمک می کند ،

“مطلب: Top 10 linebackers در پیش نویس

در درجه اول ذکر شده به عنوان یک linebacker, سیمونز مقایسه خود را تطبیق پذیری با کانزاس سیتی دفاعی پشت Tyrann Mathieu.

“او پرش در اطراف او می تواند بازی در هر نقطه در پشت هفت” سیمونز گفت.

سیمونز نیست فقط خط در نقاط مختلف برای دکوراسیون. او ساخته شده پخش هر کجا که او رفت و پس از اندود شده تا در پنج موقعیت های مختلف در طول یک بازی.

او فصل گذشته ثبت 107 پردازد 16 پردازد برای ضرر و زیان هشت کیسه سه interceptions, 13 پاس breakups و مجبور اشتباه کردن.

“من مانند یک رهگیری فقط تا آنجا که من مانند یک گونی” سیمونز گفت. “من واقعا فکر می کنم من یک مورد علاقه.”

سیمونز نیز یک دانش آموز از بازی NFL.

“این بازی در حال تکامل است. نام بازی در حال حاضر توقف تنگ به پایان می رسد بنابراین چیزی که باید انجام شود برای جلوگیری از این تراویس Kelces و جورج منی پاش مهبل وجود دارد خارج وجود دارد” سیمونز گفت.

سیمونز نگهبانی برخی از تنگ به پایان می رسد در حالی که در کلمسون.

“(جدید شاهین تنگ پایان) هیدن هرست واقعا خوب است” سیمونز گفت. “کول Kmet از نوتردام او در این پیش نویس نیز هست. او همچنین بسیار خوب است.”

برخی بر این باورند که سیمونز در اکثر NFL-بازیکن آماده در پیش نویس است.

“او می تواند اجرا پوشش” ESPN پیش نویس تحلیلگر مل Kiper گفت. “او را پوشش می دهد مانند ایمنی و یا یک گوشه. او می تواند پس از کارفرمایی. او یک مرد است که شما فقط می خواهم برجسته زیرا او را بسیار همه کاره است.”

سیمونز پروژه به ماندن در حال حرکت در NFL.

“او می تواند هر چیزی را انجام دهید” NFL Network پیش نویس تحلیلگر دانیل ارمیا گفت. “ما همان بحث در مورد Derwin جیمز هنگامی که او بیرون می آید که در آن برخی از تیم ها تا به حال او را به عنوان یک (weakside) linebacker برخی او را در قوی ایمنی است.”

جیمز فراخوانده شد 17th کلی توسط شارژر در سال 2018 و به سرعت رفت به نرم افزار کاسه ساخته شده و تمام نرم افزار به عنوان یک تازه کار.

سیمونز ممکن است همچنان به طلیعه چیزی بودن در دوران موقعیت-کمتر بازیکن.

“هنگامی که شما به جرم تلاش برای دستکاری پرسنل و گروه های خاصی در این زمینه مانند کلاغ انجام داده اند استادانه کار که در آن آنها تنگ می رسد که آنها می تواند شما را در برخی از مجموعه ها و سپس تقسیم تنگ می رسد شما بهتر باید بیشتر از همه کاره بازیکنان است که می تواند چند چیز” ارمیا گفت.

بیشتر بازیکنان از جمله سیمونز ممکن است پاسخ.

“شما پلاگین را که طرح دفاعی و هفته به هفته شما می توانید استقرار او را در راه های مختلف با توجه به آنچه قدرت حریف خود را است” ارمیا گفت. “به همین دلیل او بسیار با ارزش است. و قرار دادن این افراد در موقعیت جعبه من فکر می کنم که رفتن به دور در نهایت.

“شما فقط می خواهم به دیدن شما گرفتن ورزشکاران در این زمینه و استقرار آنها را در راه های مختلف در یک هفته-توسط-هفته بر اساس.”

دیگر بالا linebackers در پیش نویس شامل LSU پاتریک ملکه اوکلاهما را Kenneth موری ویسکانسین زاک Baun و آپالاچی دولت Akeem Davis-Gaither.

“پاتریک ملکه است تا ورزشی و مواد منفجره” ارمیا گفت. “زاک Baun از ویسکانسین می تواند به شما تطبیق پذیری به عنوان کسی که می تواند راش و پوشش.”

شاهین از دست linebacker د’Vondre کمپبل که یک چهارم-دور در انتخاب 2016 در آژانس رایگان. در حالی که آنها بر این باورند Foye Oluokun آماده است تا به مرحله آنها هنوز هم نازک در linebacker.

“ما همچنان به ساخت اطراف linebacker گروه” شاهین مدیر کل توماس Dimitroff گفت. “ما احساس می کنیم مثل از طریق برخی از ما خرید در رایگان آژانس و به طور بالقوه در ادامه به در پیش نویس است که ما در حال رفتن به در یک نقطه خوب است.”

شاهین linebacker مربی جف Ulbrich که کمک به یافتن Deion جونز, دوک رایلی و کمپبل خواهد شد درگیر در ارزیابی.

“در ذهن ما ما یکی از بهترین linebacker مربیان در لیگ” Dimitroff گفت. “دن (Quinn) واقعا درک خوبی از آنچه که او انتظار دارد که از این linebacker ، من فکر می کنم که — دوباره در ادامه به نگاه وجود دارد در ادامه به ساخت همیشه برای ما مهم است در linebacker نقطه.”

شاهین خواهم برای دیدن برخی از حیطه به همراه سرعت آنها طمع در linebacker نقاط.

“ما می دانیم که ما نیاز به رهبران وجود دارد و همچنین به دلیل این که یک موقعیت است که ما نیاز به مطمئن شوید که کسی که دارای توانایی رهبری را نه تنها بچه ها رفتن و گرفتن روحیه اما همچنین مطمئن شوید که آنها در حال عبور در امتداد سمت راست اطلاعات” Dimitroff گفت.

AJC را 2020 موقعیت موقعیت پیش نویس سری

Quarterbacks: جو نقب زدن منجر کلاس | صفحه 10

پشت در حال اجرا: Cam Akers’ درس زندگی | صفحه 10

تنگ به پایان می رسد: Harrison برایانت بالا چشم انداز | صفحه 10
سپاه پاسداران/مراکز: جزایر Kindley اواخر طفیلی | صفحه 10
توهین آمیز پردازد: Austin جکسون درس زندگی | صفحه 10
گسترده گیرنده: Jeudy یا بره | صفحه 10

دفاعی پردازد: قهوه ای, Kinlaw ایستادگی | صفحه 10

دفاعی به پایان می رسد: یک ‘نسل’ استعداد | صفحه 10

Linebackers: تطبیق پذیری است که باید | صفحه 10

بخش 10: Safeties
بخش 11: تیم های ویژه
بخش 12:, Cornerbacks

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im