تغییر آب و هوا مهاجران: اوکس افرای کاج.

چشم باز مقاله ای در واشنگتن پست آهنگ های جسورانه آزمایش آشکار در مینه سوتا که در آن دانشمندان در حال دادن جنگل های سر شروع به کمک به آنها پیشی جستن تغییر آب و هوا.

آنها در حال انجام این کار با تغییر آرایش از دولت را از طریق جنگل “کمک مهاجرت” پیوند جنوبی مینه سوتا خورشید محبت درختان برگریز به شمالی آن boreal جنگل. اساسا آنها در مرحله یک فرایند آنها باور دارند که اتفاق می افتد به طور طبیعی در آینده به عنوان گرم-آب و درختان شروع به جوانه شمال بیشتر. هدف این است که برای کمک به این جنگل های شمال انطباق با تغییر آب و هوا به تدریج درخت با درخت و جلوگیری از تبدیل شدن به “زامبی جنگل” است که نمی تواند بازسازی در آب و هوای گرم. “ما در حال تلاش برای ایجاد یک محیط زیست واقع بینانه راه, آب و هوا از آینده” گفت: یک زیست شناس.

ارسال شده توسط خاکستری اردک (4 نظر تعداد) 13 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

آرشیو نسخه
ارسال شده توسط Brian B. در 3:58 PM on May 20
بیش از 20 سال پیش من با کسی که در یک RI وحشی گیاه جامعه نشست که گفت: ما باید کاشت گونه از جنوب از منطقه ما برای کمک به آنها حرکت می کند و با گرم شدن کره زمین. او گفت که گسترده منطقه شهری در جنوب ممکن است جلوگیری از مهاجرت و منجر به انقراض آنها. او قطعا prescient.
آمریکای شمالی است که به طور کلی بهتر است به شمال/جنوب مهاجرت از گیاهان و حیوانات به عنوان اصلی رشته کوه های اجرا شمال/جنوب. در اروپا که در آن آنها را اجرا شرق/غرب آنها جلوگیری از این امر به عنوان گونه نمی توانید آن را از طریق ارتفاع بالا مناطق.
با تشکر از شما برای این پست که اشاره می کند که حتی در اینجا طبیعی مهاجرت ممکن است به اندازه کافی سریع
ارسال شده توسط Botanizer در 4:12 PM on May 20 [1 علاقه]
ما می تواند استفاده از برخی از کمک در جنوب منگنز به عنوان جنگل های ما دریافت آن توسط تیغ و سیر و خردل.
ارسال شده توسط Ferreous در 4:58 PM on May 20
خواندن این مانند در نظر گرفتن یک سفر به اواخر 1990s برای من. من می دانستم که بسیاری از افراد در این مقاله از مدرسه گراد در UMinn و آن را خوب دیدن آنها هنوز هم در حال انجام کار خوب. من می خواهم برای دیدن بیشتر از کار در حال انجام است تلاش برای کشف کردن چگونه ما نجات آنچه ما می توانیم از موجود جوامع زیست محیطی در برابر تغییرات آب و هوایی در سراسر هیئت مدیره به ذکر است سیستم های کشاورزی.
ارسال شده توسط mollweide در 5:52 PM on May 20 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de