کلینتون رسوایی جنسی whistleblower لیندا تریپ درگذشت در سن 70 – گزارش

لیندا تریپ سابق آمریکا مدنی که مخفیانه ضبط مکالمات تلفنی با یک کارآموز سابق کاخ سفید مستند رسوایی جنسی که منجر به پرزیدنت بیل کلینتون در سال 1998 استیضاح درگذشت روز چهارشنبه در سن 70.

مرگ او تایید شد, واشنگتن پست, پسرش رایان تریپ و به New York Post by her son-in-law, توماس فولی که گفت تریپ را نامشخص بیماری بود و ربطی به coronavirus.

دیلی میل در انگلستان اشاره کرد دیرین نزدیک, دوست, دوست دایان Spreadbury عنوان کرد و گفت تریپ شکست در یک نبرد کوتاه با سرطان لوزالمعده است.

تریپ شد برای همیشه در ارتباط با رسوایی جنسی که تقریبا پایین آورده کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری را از خلاف کاران نقش مهمی در افشای ازدواج او با تریپ آشنایی, Monica Lewinsky سابق کاخ سفید کارآموز.

تریپ شد یک وزیر در کاخ سفید و مشاور در اوایل سال کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری قبل از او منتقل شد به پنتاگون اداره امور عمومی و دوست Lewinsky, 24 سال سوم.

به عنوان دو نزدیک شد و Lewinsky نشان داد او در گذشته ارتباط جنسی با کلینتون تریپ شروع مخفیانه ضبط مکالمات تلفنی خصوصی خود را که در آن Lewinsky مستند امور مربوط به او را با رئیس جمهور در جزئیات گرافیکی.

تریپ در نهایت تبدیل بیش از ساعت از این نوار برای مشاوران مستقل کنت استار بود که بررسی پتانسیل تخلف توسط کلینتون سابق فرماندار آرکانزاس ناشی از شکست Whitewater املاک و مستغلات سرمایه گذاری در Ozarks. تریپ اعطا شد مصونیت از شنود غیر قانونی اتهامات در ازای ضبط شده است.

بر اساس نوار استار به دست آمده اجازه به گسترش خود پروب به کلینتون-Lewinsky امر است.

تریپ نیز به ارمغان آورد به نور یکی از بدنام ترین قطعه از شواهد در رسوایی مایع منی-رنگ لباس آبی که Lewinsky گفته بود تریپ او تا به حال فرسوده در طول یک برخورد جنسی در کاخ سفید با کلینتون. تریپ بازگو که Lewinsky تا به حال یک بار نشان داده شده است او لباس و تریپ متقاعد سابق کارآموز به نگه داشتن پوشاک و بدون داشتن آن را خشک و تمیز.

استار را کشف و ضبط و تجزیه و تحلیل DNA از آن مجبور کلینتون به تبری جویند خود را بدنام انگشت wagging عمومی محرومیت از رابطه او با Lewinsky – “من نمی باید روابط جنسی با این زن.”

این آیات نیز به رهبری جمهوریخواهان کنترل مجلس نمایندگان ایالات متحده به استیضاح کلینتون برای دروغ و انسداد عدالت بیش از اظهارات او انکار این امر تحت سوگند به عنوان بخشی از یک آزار و اذیت جنسی طرح دعوی در دادگاه علیه او سابق آرکانزاس دولت کارمند پائولا جونز. کلینتون بود تبرئه در سنا است.

در پایان تریپ بود تخطئه توسط کلینتون حامیان به عنوان خیانت به یک دوست به صورت حزبی سیاسی انگیزه. اما او اصرار داشت او انجام داده بود درست در افشای رئیس جمهور در آوریم.

تریپ اخراج شد از پنتاگون در کلینتون نهایی در روز در ژانویه سال 2001 و بعد از حل و فصل با شوهرش در میددلبورگ ویرجینیا در خارج از واشنگتن است. (گزارش شده توسط استیو گورمن در لس آنجلس و علامت Hosenball در واشنگتن; ویرایش توسط سینتیا Osterman)

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>