فیلادلفیا 76ers خواهد شد جستجوی خود را 25 پیروزی در 27 صفحه اصلی بازی زمانی که آنها میزبان لس آنجلس کلیپرز در روز سه شنبه.

پس از چهار تلفات در جاده Sixers گل برنده بازی دوم در یک ردیف با یک 118-111 پیروزی شیکاگو بولز در روز یکشنبه.

Furkan Korkmaz خود را ادامه داد ستارگان بازی با 31 امتیاز در نیمکت یک بازی پس از ریختن در یک کار حرفه ای-بهترین 34 برابر ممفیس گریزلیز.

65 امتیاز به ثمر رساند Korkmaz هستند توسط یک Sixers نیمکت بازیکن بیش از دو بازی span پس از رون اندرسون تا به حال 62 در نوامبر 1988. Korkmaz نیز کاهش یافته است در 13 treys در دو بازی گذشته.

“من او را به تبدیل شدن به یک بهتر رهگذر. شما می دانید که من قصد دارم به این می گویند, اما من می خواهم دفاعی دارد و او پدید آمده به یکی از کلیدی ما بازیکنان خیلی خوب تیم” Sixers مربی برت براون گفت. “اعتماد به نفس خود است که قطعا بالاترین آنجایی که من مربی او, اما من می گویم آن را دوباره به بیرون رانده می شود بیش از فقط دیدن او بمب دور و ساخت threes.”

بن سیمونز وارد پنجمین بار در سه گانه-دو با 19 امتیاز و 10 پاس گل و 10 پرتاب ریباند در حالی که جوئل Embiid غالب بود با 28 امتیاز 12 ریباند و پنج پاس گل و چهار مسدود و عکس. اما Embiid به نظر می رسد انتقاد با صدای بلند توسط طرفداران خانه وقتی که او را انگشت به دهان خود را به سمت جمعیت.

“فقط صحبت کردن به خودم. من شده است بازی به استانداردهای” Embiid گفت. “حتی امشب من نمی شلیک توپ به خوبی و با من بازی نمی کند هست. فقط دیوانه در خودم فقط نا امید. من فقط به خاطر بهتر شدن هر روز است.”

کلیپرز خواهد رسید در فیلادلفیا با مقدار زیادی از حرکت مثبت زیر یک 133-92 خرمن کوبی کلیولند کاوالیرز در روز یکشنبه. این بدترین از دست دادن خانه در تاریخ کاوالیرز’ حق رای دادن.

لو ویلیامز سابق Sixer رهبری کلیپرز با 25 امتیاز در حالی که پل جورج اضافه شده 22. مارکوس موریس تا به حال 10 در اولین بازی او پس از پیوستن به کلیپرز.

کلیپرز خواهد بود استراحت و آماده برای Sixers. پس خود منجر ballooned به 45 در سه ماهه چهارم مقابل کاوالیرز کلیپرز استارت قادر به استراحت برای خیلی از نیمه دوم.

Kawhi Leonard (زانو) نشسته برای 13 بار در این فصل و در عین حال کلیپرز تا به حال کمی مشکل اعزام کاوالیرز.

علاوه بر این از موریس به یک در حال حاضر عمیق در تیم اصلی حرکت می کند. در حالی که کلیپرز در ادامه به نفع خود آنها نیز شده اند محاصره با آسیب های این فصل است.

“تعداد زیادی از بچه های ما شده اند قادر به بازی” کلیپرز مربی Doc Rivers گفت. “پل جورج از دست رفته زیادی است. بار وجود دارد که من فراموش دمدمی مزاجی در مورد آن, اما پس از آن وجود دارد برابر ما میخوایم خوب است. و در پایان روز, من فکر می کنم ما خوب خواهید بود.”

این معلوم نیست که آیا پاتریک بورلی خواهد شد بازی در برابر Sixers. بورلی از دست رفته گذشته دو بازی با یک تیره و تار کشاله ران.

هنوز کلیپرز را وارد این رقابت با چشمگیر 37-16 رکورد کلی و 15-11 در جاده ها است.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de