از نزدیک تماشا مخدر محاکمه در نیویورک به تعویق افتاد و با توجه به کروناویروس

بسیار پیش بینی شده محاکمه خوردگی ایالت نیویورک در برابر McKesson پارسیان, Johnson & Johnson , CVS سلامت پارسیان و دیگران به اتهام دامن زدن به مواد مخدر بیماری همه گیر شده است به تعویق افتاد با توجه به شیوع کروناویروس با توجه به دادگاه.

به تعویق افتادن مارس 20 هیئت منصفه دادگاه شد یک اقدام احتیاطی با توجه به تعداد زیادی از مردم سفر برای حضور در, به گفته یک سخنگوی نیویورک دادستان کل Letitia جیمز.

یک محاکمه جدید تنظیم نشده بود اما یک جلسه برگزار خواهد شد در مارس 14 برای تصمیم گیری گام های بعدی در این مورد است که در دادگاه های ایالتی در Suffolk County در نیویورک و لانگ آیلند.

مورد اول در برابر طیف گسترده ای از شرکت ها و سازندگان مواد مخدر و توزیع کنندگان و داروخانه های زنجیره ای — و آورده بود توسط دولت از نیویورک و حومه شهر نیویورک, شهرستان Suffolk و ناسائو.

تحلیلگران شده اند مشاهده کنید اگر این شرکت ها را حل و فصل قبل از دادگاه است که می تواند به ارائه یک چارچوب برای یک معامله برای حل هزاران نفر از پرونده های حقوقی علیه این شرکت است.

آخرین مخدر محاکمه شد که برنامه ریزی شده برای شروع در ماه اکتبر منجر به یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه 260 میلیون دلار حل و فصل بین دو اوهایو, شهرستان و سه عمده مواد مخدر و توزیع کنندگان و Teva Pharmaceutical Industries Ltd.

اکتبر محاکمه نیز کمک فشار مواد مخدر توزیع کنندگان McKesson کاردینال سلامت Inc و AmerisourceBergen پارسیان و داروسازان Teva و J&J به پیشنهاد حل و فصل همه این موارد در برابر آنها را برای 48 میلیارد دلار اگر چه آنها با تلاش برای تضمین حمایت کرد.

بیش از 3000 پرونده های حقوقی که عمدتا آورده شده است توسط دولت و دولت های محلی در حال انتظار در برابر شرکت های دارویی بیش از مواد مخدر بحران است. بسیاری از آنها در حال تثبیت قبل از یک قاضی فدرال در کلیولند.

در تنها عمده مواد مخدر محاکمه J&J دستور داده شد به پرداخت $465 میلیون به اوکلاهما در سال گذشته برای کمک به کاهش این بیماری همه گیر.

بیش از 400 ، 000 مرگ و میر بیش از حد شده اند نسبت به مصرف مواد مخدر در ایالات متحده از سال 1997 و پرونده های حقوقی به طور کلی متهم به شرکت در کمرنگ جلوه دادن خطرات ناشی از مواد مخدر و یا عدم توقف مشکوک سفارشات.

Mallinckrodt Plc ماه گذشته پیشنهاد 1.6 میلیارد دلار جهانی حل و فصل و پوردو داروسازی LP یک پیشنهاد یک معامله به حل و فصل آن موارد حداقل 10 میلیارد دلار.

این شرکت را رد میشوند ، داروسازان استدلال محصولات خود را به اجرا درآمد دولت مصوب, برچسب های هشدار دهنده در حالی که توزیع کنندگان استدلال کرده بود که نقش خود را به مطمئن شوید که داروهای تجویز شده توسط مجوز پزشکان در دسترس برای بیماران.

(گزارش شده توسط Tom Hals در ویلمینگتون و مقابله ریموند در بوستون ویرایش توسط Noeleen Walder و لیزا Shumaker)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im