‘مربیان نیاز به اعتماد و پشتیبانی’

هر هفته پنج دبیرستان مربیان به بحث در مورد یک موضوع است که بر گرجستان ورزشی دبیرستان. | هفته گذشته: قوه مقننه نظارت

در موضوع: دبیرستان مربیان فوتبال در صورت غیر قابل انکار فشارها را به نفع خود به پیک برای موفقیت و ثبات در برنامه و تبدیل به چهره هایی که پایگاه طرفداران عشق یا نفرت. علاوه بر این آنها باید به مدیریت کل روز به عملیات روز فوتبال برنامه هیچ کار آسان است. در روز امروز و سن که در آن یک Hudl حلقه برجسته کلیپ می توانید ایجاد بورس های تحصیلی کالج و فوتبال فیلم است که در حال بررسی قبل از تیم ضربه دوش در شب جمعه — فشار بر روی مربیان از تمام زوایای.

پس چه هستند بزرگترین فشارهای مربیان در سطح دبیرستان?

لاغر: خوشا به تثلیث را وارد کنید کلاس AAAAA در سال 2020 پس از پیروزی سه مسابقات قهرمانی کشور در کلاس AAAA و فشار رو توسط این برنامه می تواند بسیار زیاد. از این بیماری همه گیر کوروناویروس به از دست دادن بهار تمرین برنامه ها در سراسر کشور برای عدم بیان بهتر مبارزه.

اما خوشا به تثلیث مربی تیم McFarlin گفت: برنامه های خود را به نمایش تقابل.

ورود یک کلاس جدید در فصل جدید با از دست دادن بهار عمل خواهد بود وظیفه بلند برای اکثر برنامه های اما پس از McFarlin ورود در خوشا به ترینیتی در سال 2006 او را به میدان فرستاد بهار تمرین تیم به دلیل او می خواهد بازیکنان خود را برای رقابت در سایر رشته های ورزشی.

“شما در حال حاضر از دست رفته بازیکنان بیس بال خود را,” او گفت:. “شما از دست رفته خود را پیگیری و چوگان سرپهن است از جمله اتصال به فوتبال است. برای ما این یک حرکت خوب است. آن را نمی ممکن است مناسب برای همه, اما ما قطعا از دست رفته آن است. دیدگاه من بر این است که احتمالا برای رفتن به یک کمی متفاوت تر از دیگر افرادی که هنوز بهار توپ.”

خوشا به تثلیث به وضوح نشده از دست رفته بهار عمل. از آن خواهد شد در سال 2017 قهرمانی کشور با 16-7 پیروزی برابر Marist پس از از دست دادن به طور منظم فصل بازی 25-24. در سال 2018 از آن در دفاع از ضرب و شتم توسط کرترسویل 23-9. در فصل گذشته این بود که شیرین ترین.

“آخرین دو سال 2017 و 2018 شد مرتب کردن بر اساس از رود” McFarlin گفت. “در این سال ها — ضرب و شتم Oconee County 17-14 — نبود.”

McFarlin که مربی در رزول از 1998-2007 و رهبری اورلئانز به شرکت در مسابقات قهرمانی کشور در سال 2006 بازنشسته شد در سال 2007 و در زمان پر برکت ترینیتی در سال 2011. او یک چشم انداز منحصر به فرد از فشارهای مختلف با آن مواجه هستند مربیان که منجر نیروگاه برنامه های.

McFarlin: “به خوبی آن را به یک طیف گسترده ای. و در اینجا به همین دلیل هر سر مربی این درایو داخلی به واقعا خوب است. خیلی از فشار است که سر مربیان باید خود اعمال کرده است. و باید آن را اگر شما در آن موقعیت است. آن کار خود را به بالا بردن این برنامه و آن را به عنوان دور به عنوان شما احتمالا می تواند. من فکر می کنم مشکل در حال حاضر برای سر مربیان این است که هنگامی که شما به اطراف نگاه دولت و شما با دیدن بچه ها که در حال برنده شدن است و هنوز هم از دست دادن شغل خود. بیش از همه برنده-از دست دادن رکورد. اگر شما نگاهی به سناریو با مربی (آلن) Rodemaker در Valdosta. اگر شما فقط به اطراف نگاه دولت و شما ببینید که در آن بچه ها باید یک کار خوب انجام داده و اجازه رفتن. منظورم این است که در حال برنده شدن در منطقه شد. مانند مربی یعقوب نیکولز را در Alpharetta و آنها هنوز هم در حال جایگزین شدن و معمولا می آید که به دلیل انتظارات هر کدام از اعضای هیئت مدیره و یا گاهی اوقات دولت. گاهی اوقات بیشتر از آن می آید از جامعه است. و پس از آن باعث می شود آن را واقعا سخت برای این مربیان برای مقابله با این فشار که فشار می آید از بسیاری از مکان های مختلف است. برای من غم انگیز است وقتی که یک برنامه باعث می شود یک تغییر بر اساس آن. آیا این را حس ؟

“در اینجا به همین دلیل این یک شمشیر دو لبه برای یک مربی موثر باشد. او به اعتماد به نفس کامل از کسانی که مردم او گزارش به است. و یک مربی نیاز به احساس می کنم مثل او می تواند خود رها ریشه های عمیق و واقعا اشباع در جامعه است. اما همه ما شاهد رفع سریع در برنامه های که در آن شما استخدام, آخرین, بزرگترین یا بچه ها به استخدام در آمده از این مکان یا آن مکان. و همه دیدیم که اتفاق می افتد. اما در پایان روز اگر شما می خواهید یک برنامه است که برای حفظ یک فرهنگ برنده در هر سطح است که مربی باید قادر به واقعا عمیق با ریشه های خود را و سرمایه گذاری در جامعه و بازیکنان و رسیدن به آنها را می دانیم. و ما می دانیم که به عنوان مربیان است. اما پس از آن از سوی دیگر شما به اطراف نگاه کنید و شما ببینید که چقدر شکننده این کار می شود. این باعث می شود مربیان باید به نگه داشتن چشم باز برای کار بعدی. من هرگز سرزنش مربیان که به صورت دو یا چهار یا پنج سال در یک محل و سپس آنها را به حرکت می کند چرا که در بسیاری از راه های آنها احتمالا اجتناب از سردرد.

“که بخشی از نفوذ بیش از حد و آن را در حال حاضر فیلتر پایین به بالا در مدارس. من در مورد آن نگران باشید چرا که در پایان روز فوتبال دبیرستان در مورد جامعه. و وجود دارد هیچ چیز بهتر از زمانی که شما دریافت می کنید یک کادر مربیگری که احساس می کند که آنها امن در شغل خود و آنها می تواند بخشی از جامعه … که سر مربی و دستیار مربیان می تواند یک بخشی از جامعه و بچه های خود را می توانید با رفتن به مدرسه وجود دارد و وجود اعتماد به نفس است که آنها در حال رفتن به شغل خود است و مدیران آنها را حمایت کند و باید پشت خود را.

“و من فکر می کنم این چالش در حال حاضر برای مدیران قادر به مقاومت در برابر آن صداها از جامعه است که به طور مداوم می خواهید تغییر دهید. چون آن صداها آمده از بسیاری از مکان های مختلف و در بسیاری از اوقات آن را به انجام با آنها چگونه فکر می کنند همه چیز باید شکل برای بچه های خود را. آنچه مربیان واقعا نیاز به در امروز از محیط زیست است که اعتماد و حمایت از دولت. در سمت تلنگر است که دولت نیاز به دانستن است که آنها یک مرد در محل و یا کارکنان در جایی که آنها می توانید اعتماد است که آن دسته از بچه ها در حال رفتن به خوب معلمان در کلاس درس و که آنها در حال رفتن به انجام خود را در راه است که خواهد بود مفید برای کودکان و نوجوانان در این برنامه است.”

در موضوع: مربیگری فشار

• اندی Dyer, کماندار, مربی تیم فوتبال

• دیو شکارچی سابق Brookwood مربی فوتبال

• برایانت Appling, Buford مربی فوتبال

• جاستین راجرز Colquitt County, مربی تیم فوتبال

• تیم McFarlin, خوشا تثلیث مربی فوتبال

مطلب: مباحث قبلی

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im