کاب مرد اعطا باند متهم به تلاش برای خرید 12 سال برای قاچاق جنسی

بیش از دو هفته پس از دستگیری در یک قاچاق جنسی کودکان اتهام یک شهرستان کاب مرد اعطا شد و اوراق قرضه منتشر شده از زندان سوابق نشان می دهد.

جاستین کالیب طبخ, 43, از ماریتا منتشر شد از شهرستان از زندان در هفته گذشته در $27,720 اوراق قرضه با توجه به آنلاین زندان سوابق. او به مدت 16 روز در زندان قبل از انتشار.

او دستگیر شد Feb. 18 در یک تعداد از قاچاق یک فرد برای رابطه جنسی بردگی, AJC.com قبلا گزارش شده است. چند جزئیات شده و در مورد اتهام خود را, اما او حکم او گفت: “آیا تلاش برای خرید 12-year-old female کودک هدف از مقاربت جنسی.”

مرتبط با: پلیس: کاب مرد تلاش برای خرید 12 سال برای قاچاق جنسی

او را بازداشت گرفته شده در 736 Whitlock خیابان است که یک ساختمان است که خانه های چند کاب ادارات دولتی و SafePath کودکان مرکز دفاع. دومی یک سازمان غیر انتفاعی که با هدف کمک به کودکان مورد آزار قرار گرفته, با توجه به وب سایت خود را. آیا طبخ شد و در داخل و یا خارج ساختمان ارائه نشده است.

کاب سخنگوی پلیس Sgt. Wayne Delk قبلا گفته AJC.com که بخش نخواهد انتشار هر گونه اطلاعات اضافی در این مورد.

“این است که یک ویژه قربانیان واحد مورد و ما معمولا نمی دیدگاهها برای آنها جز به آن اذعان یکی از موارد ما,” او گفت:. “گاهی اوقات فقط به اظهار نظر در چگونه از این موارد می تواند به خطر اندازد اضافی تحقیقات آنها می رویم.”

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>