کاب کنیسه جشن ورود منحصر به فرد تورات

بیش از 200 وفادار اعضای خبد از شهرستان کاب تماشا جمعه به عنوان یکی از اعضای خود را خراشیده نهایی حرف عبری بر روی یک حرکت گسترده با استفاده از پر خار و جوهر سیاه و سفید.

با نهایی سکته مغزی, جمعیت شکست را به پایدار تشویق و شاد آواز. که کنیسه جدید در تورات رفته بود کامل شد و باعث به اندازه کافی برای جشن, اما این حرکت در نظر گرفته شده است به دلیل منحصر به فرد آن نوشته شده بود, در بخش, در سایت های تاریخی که در آن کتاب مقدس می گویند که آنها رخ داده است.

“شده است وجود دارد هرگز یک تورات نوشته شده در بیش از 3000 سال” گفت: نوح Pawliger عضو جماعت.

ایجاد جدید هر کتاب تورات سفر است. آنها باید دست نویس با توجه به قوانین خاص و تنها با آموزش خاص کاتبان.

“این یک اثر هنری گفت:” خاخام افرایم سیلورمن. “طول می کشد بیش از یک سال به نوشتن.”

با چنین سرمایه گذاری سیلورمن گفت: یک گروه کاری ملاقات به بحث در مورد چگونه به “را داستان زنده (در) زنده تر و عمیق راه است.”

ایده آنها این بود که به عنوان بی پروا آن را به عنوان باهوش: کاتب خواهد رونویسی کل تورات را شاهد که در آن آیات را انتخاب کنید داستان خواهد رفت. سپس خاخام كاتب و یک هیئت از کاب جماعت خواهد سفر به اسرائیل و تکمیل حرکت در نقاط جغرافیایی که در آن حوادث در زمان.

“سوال این است که چگونه است که شما انجام دهید?” سیلورمن گفت.

این گروه ساخته شده است این سفر در تابستان گذشته با سفر به مکان های شرح داده شده در حرکت پنج کتاب که شامل پنج کتاب اول از کتاب مقدس مسیحی. ویدئو های تولید شده توسط این کنیسه را نشان می دهد هر دو احترام و شادی چه سیلورمن به عنوان “یک گردباد از سفر” بیش از چهار روز.

برای سیلورمن, عمیق ترین متوقف شده اند ممکن است در الخلیل در کرانه در غار Machpelah مقبره ابراهیم و سارا و اسحاق و ربکا و یعقوب و لیه — تاسیس ارقام در یهودیت — و یک سایت مشابه محترم در اسلام.

“وجود داشته باشد که در آن آنها به خاک سپرده شد,” او گفت:. “این matriarchs و پیشگامان از سنت های ما است. آن را سخت توصیف بودن وجود دارد و نوشتن این کلمات — آن را بسیار خاص است.”

سیلورمن گفت که او امیدوار است این تکمیل حرکت را باستان درس ها و قصه های مربوط به مدرن و چشم و گوش. کودکان به طور خاص نیاز به دانستن این داستان ها ریشه در یک مکان و زمان که صحبت می کند برای خود تاریخ و هویت او گفت:.

“آنها خواندن این داستان اما آن را تقریبا مانند یک فانتزی, داستان پری,” او گفت:.

این تورات اساس آن قصه های معاصر در زمینه.

“وجود دارد یک واقعیت به آن” Pawliger گفت. “این فقط به ارمغان می آورد بیشتر حقیقت به آنچه در جریان است در تورات.”

روز یکشنبه جشن عبادت تکمیل حرکت با رژه از طریق کنیسه شرق کاب محله یک بیانیه عمومی خود را در برخی از میراث یافت و تقریبا به عنوان معنی دار به عنوان حرکت خود را.

سیلورمن وجود دارد گفت: برنامه ای برای سفر به حرکت در اطراف جهان دیگر جماعت ها و گروه های مذهبی فرصتی برای مشاهده این “مدرن روز یادگار” به معنای آوردن یک سنت باستانی به معاصر متن.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im