Colby شنگول: NHL ممکن است بازگشت در ادمونتون. آن خواهد شد یک منبع از شادی یا ترسناک شوخی ؟

ادمونتون — داشتن squinted در برگ چای — بسیار خوب fishwrap — من شروع به فکر می کنم این احتمال وجود دارد که ادمونتون را تبدیل به یکی از “hub” سالن برای یک بداهه پایان دادن به 2019-20 لیگ ملی هاکی فصل است. آلبرتا و شهر سیاستمداران شده اند صحبت کردن در مورد احتمال با افزایش شور و شوق و روغن صنعتی در حال انزال خارج روزافزون حجم از جزئیات طرح خود را به تلویزیونی بازی در یک قرنطینه راجرز محل.

به نظر می رسد به عنوان اینکه ما در حال آمدن به پایان یک دوره انتظار هوشیارانه و ادمونتون است که به پاداش مرتب کردن بر اساس, برای داشتن اجتناب COVID-19 شکست که از خط خارج تدارکات و تنظیم عمومی در برابر این طرح است. از جمعه این شهر نزدیک به یک میلیون نفر با 50 شناخته شده فعال COVID-19 موارد است.

مفهوم ساخته شده حس فوری هنگامی که آن شروع به بحث در اوایل ویروس عصر. ادمونتون هنوز-یخ بازی جدید است که از لحاظ جسمی پیوست به یک فانتزی 55-داستان هتل است که احتمالا با استفاده از حدود سه نفر از کسانی که داستان در حال حاضر. حتی با فرض اینکه شما نمی تواند به راحتی از 10 هاکی تیم کارکنان پشتیبانی و پخش خدمه به یخ منطقه ماریوت وجود دارد دیگر هتل ها فقط در اطراف گوشه. Cordoning هاکی منطقه در مرکز شهر نمی شامل عمده وقفه به نامربوط کسب و کار. احتمالا مشکل اصلی اگر postseason فشار و یا یک جام استنلی مسابقات شامل Oilers خواهد شد جلوگیری مردم از تجمع در نقاط دیگر شهر است.

دیگر شهر غلطک بر روی عموم بسته شده و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آموزش و شیوه های بدون مزاحم هر کسی. این نمونه از کانادا با کیفیت — پس از همه آنها فقط مرتب کردن بر اساس محل که در آن بسیاری NHLers آموخته تجارت خود را. آن را سخت به فکر می کنم از شهرهای ایالات متحده است که کار می کنند و همچنین در خارج از مینه سوتا به مین هاکی روی کمربند.


راجرز محل آرنا در ادمونتون.

لری ونگ/Postmedia

این Edmontonian غریزه خواهد بود برای جشن توجه است که نتایج با یک لمس از خود تبریک در مورد شهر بودند eluding بدترین SARS-CoV-2 ویروس. آن سخت است می دانم که چقدر از smugness سزاوار است. من یک مقدار مشخصی از مکاتبات تنها از نوابغ که فکر می کنم آنها کردم مختلف ارتباط محلی COVID-19 شدت تمام کار می کرد اما من می ترسم من نمی.

به نظر می رسد ادمونتون بهره مند از آن نسبت دوری و احتمالا از آن گریزی به حمل و نقل عمومی. پرواز از گوشت های بسته بندی صنعت در نوبه خود از قرن بسیار تاسف در زمان پرداخت شده است در زندگی انسان است. اما بررسی میزان عفونت در گروه های سنی بالاتر نیز نشان می دهد که امکانات ما برای سالخورده, تجربه کرده, کمی از ترسناک گوتیک دیده می شود در جای دیگر. کسی سزاوار اعتبار برای که — احتمالا جمعی, general اعتباری, اما که نمی خواهد متوقف کردن ما از مصرف آن.

من گمان می کنم که یک بار همه چیز است “برو” را برای راه اندازی وجود دارد خواهد بود یک بیت از یاس. کل دلیل ادمونتون یک مقصد مطلوب برای این نوع پروژه است که دقیقا همان است که می توان آن را ساخته شده اما نامرئی برای بقیه از ما. اینطور نیست که ما برای رفتن به بازی. این رسانههای حتی نمی خواهد بود قادر به شلیک یک دسته از منظره B-رول ادمونتون.

این کمربند در اطراف شهر-در-یک-شهر است به احتمال زیاد به این معنی است که حتی ثانویه دستاوردهای اقتصادی خواهد عمدتا محدود به Oilers خود و مهمان نوازی تجارت است. کالاهای ورزشی خرده فروشان خواهد بود سفارش مقدار زیادی از اضافی نوار. این خطوط از کسب و کار می تواند همه واقعا با استفاده از کمک کند اما نمی تواند این نوع از hedonic سرریز و یا هزینه های مصرف کننده است که یک شهر را از عادی بازی هاکی.

Oilers اجرایی تیم Shipton گفت: Edmonton Sun شنبه که این ویروس در تست های لازم را خاموش کل نشان می دهد نمی خواهد که به از عرضه عمومی در آلبرتا. آن را احتمالا نمی خواهد سخت برای متقاعد کردن Edmontonian عمومی, به طور کلی که “مرکز شهرستان” طرح می تواند اجرا با حداقل هزینه های عمومی و یا ناراحتی (یا مرگ).


نمایی از مرکز شهر ادمونتون.

ایان Kucerak/Postmedia

چه تیم و لیگ نخواهد بود بنابراین مراقب باشید را به ما توجه است که Edmontonians در حال حاضر در قلاب برای عصر فضا عرصه تامین مالی عمدتا از افزایشی را افزایش می دهد که در مرکز شهر مالیات بر دارایی پایه است که قرار است برای لذت بردن از در دهه های آینده. به عنوان یک صاحب مرکز شهر ملک من نمی توانم بگویم من چنین چیزی به عنوان یک افزایش در ارزیابی ارزش است. من کمی پشت در اسمی دلار بیش از نزدیک به یک دهه و حتی قبل از اقتصاد رو قرار داده و در فریزر.

شهردار همین Iveson احتمالا برخی از جزئی اضافی آسیب به نمونه کارها من با spitballing در مجموع فصل تابستان shutdown از حمل و نقل عمومی در این شهر در روز چهارشنبه. او به سرعت عقب نشینی زمانی که مغز او باد از آنچه تا به حال آمده است. اما چرا در مورد شکایت یک دندانه در خود فندر هنگامی که ستاره شناسان از بازار مسکن هشدار از نزدیک شدن سیارک?

مهم نیست که اگر شما را anecdata مانند این به آستان دولت شهرستان آنها را به شما اطمینان که ملک افزایش مالیات است که پشتیبانی از راجرز جای بسیار امن است زیرا از همه جدید ساختمان های تجاری در مرکز شهر آنهایی که درآمد مالیاتی 100 درصد اختصاص داده شده به پرداخت پول برای بازی تا زمانی که ما می سوزاند وام مسکن. به همین دلیل وجود دارد که هتل های غول پیکر توسط این عرصه است که ممکن است گردشگران در برخی از نقطه و یا دیگر در آینده پس از NHL بازیکنان در حال پاک کردن. و وجود پر زرق و برق جدید دفاتر شرکت های بزرگ که ما کاملا مطمئن نیست که هر کسی که می خواهد به بازگشت پس از COVID-19.

من یک تار حافظه از افزایش مالیات های اعلام شده به عنوان امن خانه است (!) در انواع درآمد حالات فکر شهر اقتصاددانان. آنچه که من به یاد نمی آورند این است که آیا عبارت “رمان کروناویروس” و یا “منفی قیمت نفت آلبرتا” به نظر می رسد در هر نقطه در آن اسناد و مدارک. اما من مطمئن هستم که آن را تمام خواهد شد خوب است. ما باید هاکی در اینجا! قبل از هر کس دیگری! یا حداقل آرامش استنباطی دانش است که هاکی است که بازی در این نزدیکی هست!

ملی پست
Twitter.com/ColbyCosh

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>