محتوای مقاله ادامه یافت

از دید بداخلاق من کابوس است تقریبا تمام راه پایین

به دور از قطع شدن از این طرح اینده، با این حال، VIA Rail به صراحت به عنوان اپراتور خط جدید مشخص شده است. هزینه ها با استان ها و VIA به اشتراک گذاشته خواهد شد. عاقلانه، قطعنامه YLC انتخاب می کند به ذکر نیست سود. بعید است که این ها به هر حال تحقق پیدا کنند اگر خط «مقرون به صرفه و در دسترس برای استفاده همه کانادایی ها» (که خود را در انتاریو یا کبک پیدا می کنند) نگه داشته شود.

ما به قطعنامه های “سه بالا” YLC که به دنبال حرکت “سریع ردیابی” خود را به نفع یک مسیر سریع منتقل می شود. لیبرال های جوان، جای تعجب نیست که تب درآمد پایه جهانی را گرفتار کرده اند. زمین در اینجا می آید بیشتر از سمت چپ تیم UBI، بالا بردن طیف “اختلال نیروی کار توسط اتوماسیون هوش مصنوعی” (کسی که گرفتن در کمی بیش از سر خود را با بحث فن آوری) و وعده داد که UBI به کارگران قدرت چانه زنی. البته این کار را با آسان تر کردن خروج از نیروی کار انجام می داد. لیبرال های جوان تا زمانی که ما در مورد مهاجرت صحبت نمی کنیم، ایده سفت کردن بازار کار را دوست دارند.

تنها اشاره به چگونگی پرداخت ما برای درآمد پایه جهانی یک نقطه صحبت راست قرض گرفته شده است: UBI “بوروکراسی را کاهش می دهد” و کاهش هزینه های اداره مزایای. فوق العاده اگر درست است ، اما هیچ تا کنون به صراحت می گوید که چگونه بسیاری از مددکاران اجتماعی و کارمندان دولتی ما قادر خواهیم بود به نوبه خود شل به زندگی در UBI اگر ما به اتخاذ یکی. لیبرال های جوان نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

لیبرال های جوان، جای تعجب نیست که تب درآمد پایه جهانی را گرفتار کرده اند

بقیه سه نفر برتر شامل قطعنامه ای است که از دولت فدرال می خواهد داده های بهتری در مورد خشونت مبتنی بر جنسیت در نهادهای پس از ثانویه جمع آوری کند؛ این احتمالا یک ایده خوب است، اما شما ممکن است هفته گذشته را صرف، به عنوان من، خواندن داستان های خبری در مورد برنامه های گران قیمت فدرال طراحی شده برای بهبود نظارت بر بیماری های اپیدمی، که بسیاری از آنها معلوم شد به همان اندازه استفاده به عنوان یک سوراخ سوم در بینی خود را. خيلي موفق باشي ورود سوم در سه بالا فقط باغ تنوع “بهبود اقتصادی سبز” نقطه، با برخی از خشم در مورد خرید اتاوا از یک خط لوله نشان دادن را از طریق بین خطوط است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im