کالج ریاست: کامل SEC فوتبال فصل هنوز هم ممکن است

Texas A&M صدراعظم John Sharp گفت که مقامات بر این باورند 13-بازی فوتبال کالج برنامه امکان پذیر خواهد بود حتی اگر شروع فصل به تعویق افتاد تا اکتبر به دلیل جدید کروناویروس.

فصل برنامه ریزی شده است برای شروع با هفت FBS بازی Aug. 29 قبل از اکثر تیم های باز هفته بعد.

صحبت کردن در یک فیلم زنده بحث با تگزاس تریبون تیز خطاب به فصل فوتبال در پاسخ به یک سوال در مورد سیستم دانشگاه در درآمد از دست رفته به دلیل کالج, رویدادهای ورزشی که لغو شده به دلیل COVID-19 ویروس.

تیز گفت: او را بدست پرسش های بسیاری در مورد فوتبال و اینکه آیا آن را در زمان بازگشت به این فصل اگر در همه.

“در برخی از مکالمات با SEC مقامات و NCAA من فکر می کنم آنها به این نتیجه رسیدهام که احتمالا شما می توانید شروع به فوتبال به عنوان در اواخر ماه اکتبر و هنوز 13 بازی, برنامه” تیز گفت.

تیز و سپس اضافه شده است که وجود دارد بسیاری از مجهولات در مورد فصل فوتبال به دلیل همه گیر است که هزاران نفر کشته و تعطیل ورزشی در سراسر جهان است.

“ما نمی دانیم که این چیزی که در حال رفتن برای پایان دادن به,” او گفت:. “ما نمی دانیم که زمانی که این اتفاق می افتد. برای همه ما می دانیم ممکن است ما فوتبال که در آن ما باید مربیان و بازیکنان و داوران در یک زمینه با تلویزیون و دوربین و هیچ کس در این ورزشگاه. ما نمی دانیم.”

SEC سخنگوی گیاه وینسنت گفت که او با آن آشنا مکالمات تیز با اشاره به اما خطاب لیگ امید برای فصل آینده.

“تمرکز ما بر روی آماده سازی برای بازی این فصل به عنوان برنامه ریزی شده” وینسنت گفت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس. “همانطور که ما انجام داده اند در هفته های اخیر با استفاده از بهترین اطلاعات در دسترس از مقامات بهداشت عمومی در زمان مناسب ما را به تصمیم گیری در مورد آینده است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im